FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakiej marki garnki warto jest zakupić?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pon Sie 04, 2014 9:12 am    Temat postu: Jakiej marki garnki warto jest zakupić? Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jakie dobre garnki posiadacie u siebie w mieszkaniu? Zastanawiam się nad zakupem odpowiedniego kompletu do kuchni. Bardzo podobają mi się garnki marki Berghoff: http://zeniro.pl/ - tutaj można sobie je obejrzec.
Myślicie,że warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Czw Sie 07, 2014 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to faktycznie dobra marka jednak czy warto jest aż tyle inwestować w garnki? Ja bym na Twoim miejscu dobrze się nad tym zastanowił...
W black red white:
http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/akcesoria-kuchenne/ - możesz na przykład zakupić bardzo wiele dobrych akcesoriów do kuchni w przystępnych cenach. Może akurat tutaj znajdziesz coś ciekawego dla siebie?
Jakiś czas temu złożyliśmy tam razem z żoną zamówienie i wszystko było w jak najlepszym porządku.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Falventer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Sie 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 08, 2014 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuje garnitury w Peek & Cloppenburg. Maja swietne garnitury - od super drogich Bossa, Joopa itp po calkiem przystepne cenowo mniej znane firmy. Ostatnio kupilem Joopa za 1200 (wyprzedaz) i dwa przepiekne, wygladajace nie gorzej niz ten Joopa lub Bossa garnitury nie pamietam jakiej firmy, ale po ok 600 zl! Teraz maja wyprzedaz, a jeszcze daja karty stalego klienta, ktore uprawniaja do dodatkowej znizki. Bardzo fajny sklep.
_________________
telewizja hotelowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pią Sie 08, 2014 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że nie znam tej marki. Z tego co wiem najbardziej znane dobre garnki to te marki Philipiak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy