FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
pastelowa sypialnia
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
calylajf
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Sie 19, 2015 7:55 pm    Temat postu: pastelowa sypialnia Odpowiedz z cytatem

Witajcie:-) Postanowiłem po wakacjach odświeżyć naszą sypialnię. Interesuje mnie tapeta do sypialni konkretnie – moja żona kocha pastele i kwiaty, więc pomyślałem sobie, że może właśnie takie motywy kwiatowe, w pastelach...? Ale nie ukrywam, że wolałbym poprzeglądać oferty i mieć duży wybór, jeśli chodzi o wzory. Możecie polecić mi jakieś wasze sprawdzone sklepy, w których wy kupowaliście tapety? Wiadomo, z polecenia zakupy zawsze są udane, bo sprawdzone, pozostałaby tylko kwestia doboru wzoru:-) Pomożecie? DziękujęSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hakantan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam takie tapety w angielskim stylu. Są niezwykle eleganckie i pasują do salonu bądź sypialni. My zdecydowaliśmy się na jedną ścianę pokryć tapetą w kwiaty. Właśnie w pastelowych kolorach. Muszę powiedzieć, że dzięki temu sypialnia stała się niezwykle przytulna i naprawdę można powiedzieć, że jest urządzona w takim stylu, który nam się podoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
megawiley92
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Sie 21, 2015 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sypialnia w pastelowych kolorach t świetny pomysł więc uważam że żona ma dobry gust. Nie mam nazwy sklepu w którym kupowałam tapety, ale z tego co pamiętam w internecie było ich mnóstwo. Możecie też pomyśleć o fototapecie w takich kolorach, np z motywem wrzosu i lawendy wydaje mi sie że to bardzo fajny motyw do sypialni, przejrzyjcie sobie takie aranżacje w internecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kastka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sie 21, 2015 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też niedawno remontowaliśmy naszą sypialnię i szczerze mówiąc mieliśmy kłopot z tym jaką wybrać Wink W końcu znaleźliśmy duży wybór i stosunkowo niskie ceny tutaj: tapeta do sypialni Powiem szczerze, że tapeta, którą wybrałam raczej do naszej sypialni się nie nadawała, ale na szczęście było w czym wybierać Wink Polecam serdecznie, na pewno znajdziesz coś dla siebie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaffaelItalia
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 16

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzyj sobie takie aranżacje na internecie. Wpisz w przeglądarce tapety w kolorach pastelowych itd. W grafice poprzeglądasz sobie aranżacje. Wtedy odpowiednia aranżacja ma odwołanie do sklepu internetowego. I tym kierunkiem bym się sugerował. Sklepy internetowe to chyba najlepsze wyjście, ponieważ stacjonarni sprzedawcy zazwyczaj sami się u nich zaopatrują dokładając swoją marżę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My naszą sypialnie sami wymyśliliśmy Smile Nie kierowaliśmy się żadnymi inspiracjami. Wychodzimy z załozenia że to nam ma się podobać i mamy się czuć w niej dobrze Smile Musimy jeszcze kupić komplety pościeli i jakieś dekoracje. Już się nie mogę doczekać kiedy się wprowadzimy do nowej sypialni bo spanie na kanapie zaczyna mnie denerwować ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
calylajf
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 7

PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odzew:-) Cieszę się, że pomysł z pastelami przypadł wam do gustu, to utwierdziło mnie w przekonaniu, że to dobry wybór jest:-) Zajrzałem do tego linka, Centrum Tapet, do działu „tapety do sypialni” i znalazłem tyle aranżacji, że mamy z żoną weekend z głowy, a co najmniej jeden sobotni wieczór – będziemy oglądać, wybierać i zamawiaćSmile dzięki:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 370

PostWysłany: Czw Lip 14, 2016 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli też wpadniecie na pomysł wymiany łóżka to sugeruję zerknąć tutaj http://visby.pl/ Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobają mi się kolory w odcieniach pastelowych, a także wnętrza, w których zostały użyte te kolory. Przez kilka lat marzyłam o takiej sypialni i rok temu postanowiłam zrealizować swoje marzenia i zrobić remont w swojej sypialni. Postawiłam na pastelową zieleń z dodatkiem bieli. Kupiłam dość romantyczne i białe meble, które idealnie współgrają z kolorystką ścian i tworzą harmonijne wnętrze. Jednak brakuje mi dekoracji w tych wnętrzu. Nie chciałabym kupować przedmiotów dekoracyjnych, bo nieszczególnie za nimi przepadam. Poza tym nie za bardzo miałabym je gdzie postawić, bo jedynym meblem, na którym ewentualnie mogłabym cokolwiek postawić jest komoda, ale na niej mam ramki ze zdjęciami i chcę żeby tak zostało. Pomyślałam o dekoracjach ścinanych, ale nie chciałabym wykorzystywać do tego naklejek, bo moim zdaniem wyglądają one sztucznie. Szukając porad trafiłam na ten artykuł, a w zasadzie poradnik https://www.dulux.pl/pl/wskazowki-i-porady-dotyczace-aranzacji/piec-sposobow-na-stworzenie-sciany-dekoracyjnej , który opisuje 5 sposób na dekoracje ścian. Co o nich sądzicie? I czy w ogóle ktoś z Was ma w sypialni dekoracje na ścianach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwazniejszą częścią naszej sypialni jest chyba specjalny materac i stelaż niemieckiej firmy: http://ravensberger-materace.pl/ , odkąd postanowiliśmy w niego zainwestować w końcu porządnie się wysypiamy i co najwazniejsze nie budze sie juz rano obolała tak jak zdarzalo mi sie to wczesniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 370

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na http://onemarket.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AllDon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2016
Posty: 5
Skąd: Leszno

PostWysłany: Pon Sie 01, 2016 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy bylibyście mi w stanie polecić jakieś sprawdzone łóżko do sypialni? Ja się właśnie zastanawiam czy np. to byłoby warte uwagi https://www.strefasypialni.pl/pl/p/Lozko-Avangardo/361 Co sądzicie o takim łóżku? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym Smile
_________________
Z zewnątrz ty skryba, lecz w środku nie jesteś człowiekiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Budujew2018
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 15

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 5:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, żeby przede wszystkim stawiać na dobrej jakości materac. Ja kiedyś kupiłam po taniości i żałuje. Niby w momencie zakupu faktycznie mniej płacisz, ale pośpisz pół roku i materac jest do wyrzucenia. teraz mam porządny, termo-elastyczny. Podrzucę Wam link do sklepu, gdybyście byli zainteresowani Smile https://expertsnu.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karmele90
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2017
Posty: 29

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o elementach dekoracyjnych takich jak parawan pokojowy? Widziałam aranżację w sieci i myślę, że taki mebel świetnie by się wpasował do mojego salonu. Parawany pokojowe można znaleźć w wielu sklepach internetowych. Mi się podobają te z oferty https://www.dekoran.pl/parawany-pokojowe głównie ze względu na dostępne wzory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antoska55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 87

PostWysłany: Sob Sie 24, 2019 4:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojne kolory powinny pasować właśnie do sypialni:) Jednak ja u mnie takich nie widzę. Na pewno urządzając ten pokój przyda się wam ładna pościel. W sklepie https://dekorativa.pl będziecie mogli taką zamówić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy