FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zalety prysznica bez brodzika.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konekt
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 41

PostWysłany: Wto Lut 18, 2014 3:23 pm    Temat postu: Zalety prysznica bez brodzika. Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie piszczcie o zaletach takiego prysznica bo muszę przekonać żonę. Wady też możecie pisać jak jakieś w ogóle są bo mi się wydaje, że nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
myszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 72

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednolita podłoga i idealnie przezroczyste ścianki prysznica z pewnością powiększają wizualnie przestrzeń naszej łazienki. Do zamykania naszej kabiny możemy wykorzystać przesuwane szklane drzwi. W podłodze instalujemy np. odpływ punktowy ale przy takim odpływie spadek robi się z czterech stron do środka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Sob Lut 22, 2014 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniej do sprzątania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 74

PostWysłany: Sro Mar 19, 2014 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za takim rozwiązaniem stoi wiele plusów nie tylko estetyka, ale również wygoda. Odpływ liniowy zamontowany przy ścianie wymaga spadku podłogi tylko w jedną tylko stronę dlatego układanie płytek jest mniej kłopotliwe. Te szklane natryski bez brodzika mogą być idealnym rozwiązaniem dla dzieci i osób starszych, bo nie ma progu, o który można by się potknąć. O odpowiedniej szerokości, można wjechać wózkiem inwalidzkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vartoz
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 49

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kabina prysznicowa bez brodzika, ale z odpływem zainstalowanym bezpośrednio w podłodze, może mieć dowolną wielkość i indywidualny nietypowy kształt, bo nie jesteśmy ograniczeni formą zakupionego brodzika i możemy uzyskać np. kształt trójkąta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy aranżacji łazienki trzeba pamiętać o nawet najmniejszych dodatkach. Wiem, że łatwe to nie jest ale poszukaj różnych podpowiedzi. Widziałem ciekawe odpływy dekoracyjne marki Silla . Moim zdaniem dopełniają cały wystrój łazienki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kabina bez brodzika ma same zalety, przede wszystkim jest bardziej przestronna, znacznie lepiej się też prezentuje i łatwiej utrzymać ją w czystości. Zamiast brodzika montuje się przeważnie odpływ liniowy lub punktowy, można takie znaleźć m.in. tu http://kesmet.eu w Kesmet - jakościowo ciężko o lepsze, to nowoczesne, innowacyjne odpływy, porządnie wykonane, w całości ze stali nierdzewnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teofila
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 32

PostWysłany: Sob Maj 20, 2017 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy odbieramy klucze do nowego mieszkania, nie jesteśmy w stanie ustalić, czy ekipa budowlana (deweloper czy spółdzielnia) należycie wykonali swoją pracę. Dopiero w trakcie wykończenia czy remontu mieszkania wychodzą pewne niedoróbki. Nie każde rozwiązanie sprawdzi się w każdej łazience.
Warto jednak korzystać z nowoczesnych rozwiązań jak drzwi szklane, które można zamontować w każdej łazience. Warto skorzystać z oferty http://www.majsterszklarz.pl/drzwi-szklane/ którzy profesjonalnie zajmą się tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma tyle sprzątania - brud i grzyb nie gromadzi się na złączeniach brodzika z kabiną. W pewnym momencie jest to nie do wysprzątania mimo regularnego sprzątania łazienki Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Sob Gru 08, 2018 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My u siebie właśnie zamontowaliśmy prysznic bez brodzika i ja jestem nim zachwycona. Przede wszystkim łazienka wygląda na większą. Do tego nie ma problemu z czyszczeniem brodzika i tym, że gdzieś się może rozszczelnić i przeciekać. Tylko montując kabinę bez brodzika na pewno radzę pomyśleć o odpowiednich uszczelkach lub progach (można je kupić chociażby w dobrych sklepach internetowych - https://stalglass.com/), dzięki czemu będziecie mieć dodatkową ochronę przed wyciekaniem wody. Co prawda, jak fachowiec zrobi odpowiedni spadek w podłodze to nie powinno być problemów, ale na wszelki wypadek warto jeszcze bardziej o to zadbać, żeby później nie biegać co chwila z mopem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo, że nie masz tego brodzika, to jednak musisz nadal się zastanowić nad zabezpieczeniem, może taka szklana szyba? Widziałam, że firma FAZA w Warszawie wykonuje takie rzeczy, na rynku stoją już od 1997, więc w razie wątpliwości mogą doradzić ile tej szyby potrzebujesz i jakiej jakości ona powinna być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na kabinę prysznicową i bardzo ją sobie cenię. Wam też polecam się zastanowić nad takim rozwiązaniem. Kabinę zakupiłam od firmy www.martiv.pl Sprzedają wyposażenie do łazienek w całkiem niezłych cenach, więc polecam ich wam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zdecydowaliście się na kabinę prysznicową tego typu to musicie rozejrzeć się za zakładem szklarskim, który ją dla was wykona. Osobiście mogę wam polecić www.zakladszklarski.com.pl z Rumi pod Trójmiastem. Zrobili kabinę prysznicową do mojej łazienki i mogę powiedzieć że warto się do nich zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 83

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jest sporo mniej sprzątania, łazienka też prezentuje się bardziej nowocześnie. Mnie się takie rozwiązanie bardzo podoba, jak będę robić remont to na pewno swój brodzik wyrzucam i montuję kabinę bez. Koniecznie taką na wymiar, z tego co słyszałem bardzo dobrą opinią cieszą się kabiny tej firmy http://esglas.pl/oferta/kabiny-prysznicowe-szklane/ z Rybnika. Obsługują osoby prywatne ale również firmy, hotele, pensjonaty. Produkują kabiny ze szkła wysokiej jakości, mają w ofercie również takie z powłoką antykorozyjną. Dzięki temu nie osadza się tak brud na nim, ewentualnych zanieczyszczeń łatwiej się pozbyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sotbe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 261

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 4:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście na etapie poszukiwań pełnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości baterii kuchennych, ale również łazienkowych to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferta naszego sklepu Sotbe https://sklep.sotbe.com/ gdzie znajdziecie najmodniejsze propozycje w konkurencyjnych cenach i jednocześnie licząc na bardzo dobre warunki gwarancyjne sięgające 5 lat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy