FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Budowa domu i wybór projektu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 10:25 am    Temat postu: Budowa domu i wybór projektu Odpowiedz z cytatem

Każda budowę domu nalezy zacząć od wyboru odpowiedniego projektu dlatego zastanawiam sie co wybrać. Udało mi się tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-parkowej-7-a , znaleźć bardzo fajny projekt domu. Co o nim myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Aza
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolałam budować dom według indywidualnego projektu by dom w pełni spełniał moje wymagania. Budowaliśmy z Natur Eko Dom, które pierwszorzędnie wykonało swą pracę, a dom zaprojektowany przez biuro projektowe z nimi współpracujące spełnia nasze kryterium domu mych marzeń.
Powrót do góry
Tomek77
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem, teraz jest tyle projektów, że nie jest problemem znaleźć coś dla siebie. Przynajmniej my nie mieliśmy z tym problemu. Adaptację projektu natomiast robiła nam firma Inzynieris - http://inzynieris.kalisz.pl/ . Miałem na nich namiary od kumpla, który budował sie kilka lat przede mną. Bardzo dobrze wspominam z nimi współpracę, nie tylko zrobili adaptację projektu do miejscowych warunków, ale wprowadzili kilka ulepszeń, o ktorych ja nie pomyślałem. Fajna firma, godna polecenia.
Powrót do góry
najemca007
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2019 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po zakupie działki pamiętaj wybrać dobrego notariusza Wink Notariusz katowice jest najlepszym rozwiązaniem dla osób z Katowic i okolic. Profesjonalne podejście, wieloletnie doświadczenie. Zawsze jak potrzebuję notariusza to wracam do Pani Smreczak.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: