FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kalkulator zdolności kredytowej - kredyt hipoteczny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
K23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 67

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 5:32 am    Temat postu: Kalkulator zdolności kredytowej - kredyt hipoteczny Odpowiedz z cytatem

Czy warto korzystać z kalkulatorów do wyliczania zdolności kredytowej, zwłaszcza, jeżeli chodzi o kredyt hipoteczny? Czy wyniki są precyzyjne i faktycznie świadczą o tym, jaki kredyt hipoteczny możemy otrzymać? https://kredytyporownywarka.pl/kalkulator-kredytowy-hipoteczny-zdolnosc-kredytowa/


_________________
Kredyty hipoteczne Porównywarka Kredytów Hipotecznych - symulator rat, porównywanie kredytów mieszkaniowych, kontakt z doradcą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
koska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 83

PostWysłany: Nie Lip 21, 2019 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładną informacje to dostaniesz jak kredyt będzie załatwiany. Najlepiej osobiście. O pożyczkach hipotecznych cały blog prawie stworzyli na http://biurowesolowski.pl/ to naprawdę nie ma miejsca na żarty. Najlepszymi doradcami są pracownicy, przeszkoleni i cały czas mają mnie na oku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
K23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 67

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 5:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co, można kredyt załatwić inaczej, niż "nie osobiście"? Uważaj, z kim podejmujesz współpracę:

"nie ma miejsca na żarty. Najlepszymi doradcami są pracownicy, przeszkoleni i cały czas mają mnie na oku".
_________________
Kredyty hipoteczne Porównywarka Kredytów Hipotecznych - symulator rat, porównywanie kredytów mieszkaniowych, kontakt z doradcą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ClocksUps
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 3:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba nie warto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
K23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 67

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie masz pojęcia o kredytach hipotecznych, to warto jest umówić się na spotkanie z dobrym pośrednikiem.
_________________
Kredyty hipoteczne Porównywarka Kredytów Hipotecznych - symulator rat, porównywanie kredytów mieszkaniowych, kontakt z doradcą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie kalkulatory bywają przydatne i nie brakuje ich w sieci, można korzystać, choć wiadomo, że za ich pomocą nie da się wszystkiego wyliczyć, choć daje nam to pewien pogląd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kredytu i tego, gdzie warto, to ja polecam Nest Bank. Brałam tam kredyt inwestycyjny https://nestbank.pl/lp/kredyt-na-innowacje-technologiczne-i-inwestycje, który mogę śmiało polecić. Bardzo proste zasady, jednak trzeba być zdecydowanym i mieć jasno określone cele. Jeżeli ktoś planuje rozkręcić swój biznes i wiąże z tym przyszłość i potrzebuje kapitału na start to taki kredyt jest świetnym wyjściem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ula554
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2019
Posty: 38

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi nie działa ta strona
_________________
Pożyczki dla zadłużonych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy