FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyposażenie do łazienki - gdzie kupić
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2019 12:22 pm    Temat postu: Wyposażenie do łazienki - gdzie kupić Odpowiedz z cytatem

Witam,
Chciałbym zapytać Was, gdzie warto szukać wysokiej jakości wyposażenia do łazienki? Zależy mi zarówno na wysokiej jakości wykonania, ale również przystępnej cenie. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 5:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj w sieci? Nie wiem czego konkretnie szukasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat w przypadku łazienki miałem też dość spory problem i ograniczony budżet, więc jednak wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik. Na szczęście z polecenia znajomego trafiłem na https://www.lazienkaplus.pl/ gdzie naprawdę można znaleźć praktycznie wszystko do łazienki w konkurencyjnych cenach i też z ciekawymi promocjami, czy darmową dostawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2019 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonek899 napisał:
Ja akurat w przypadku łazienki miałem też dość spory problem i ograniczony budżet, więc jednak wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik. Na szczęście z polecenia znajomego trafiłem na https://www.lazienkaplus.pl/ gdzie naprawdę można znaleźć praktycznie wszystko do łazienki w konkurencyjnych cenach i też z ciekawymi promocjami, czy darmową dostawą.


W mojej opinii to też bardzo dobra propozycja, dzięki czemu nie tylko łatwiej będzie Ci wszystko kupić, ale też sporo sobie zaoszczędzisz na dostawach oraz promocjach bo jest ich tutaj naprawdę sporo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Budujew2018
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 15

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mam robiła ostatnio remont łazienki i większość armatury kupiła na wystawce w sklepie budowlanym. Nie jest to wcale gorszej jakości towar niż taki z półek, ale za to o połowę tańszy. Poza tym można również czyhać na promocje i różne okazje z ratami 0% albo nawet jakimś rabatem z okazji końcówek serii. Jeśli chodzi o sam remont, czyli malowanie ścian, układanie płytek lub po prostu wykończenie, to większość prac da się wykonać bez problemu samodzielnie. Kiedy szukacie inspiracji, to też polecam znaleźć blogi wnętrzarskie. Takie jak, np. ten: https://wybudowane.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temat i też chętnie zobaczę co tam mają w lazienkaplus.pl bo gdzieś ostatnio też wyskoczyła mi reklama ze sporymi rabatami przy większych zakupach może w takim razie też zanim zaczniemy remont kupimy wszystkie potrzebne rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałam do czynienia z tym sklepem na większą skalę, natomiast w lazienkaplus.pl kupowałam płytki ceramiczne, bo chcieliśmy z mężem trochę ją odświeżyć i bardzo spodobał mi się Tubądzin Majolika dekoracja ścienna Grey C STR 20x20cm którą jeszcze trafiliśmy na obniżce. Cena w porządku i tak samo cała realizacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 5:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz są sklepy online i one mają super asortyment. Na https://sklep.sotbe.com sobie zobacz bo mają super baterie łazienkowe i na pewno Ci się tam coś przyda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alessia27
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takich sklepach jak Ikea, Jysk, czy Castorama jest wiele propozycji na wykończenia wnętrz, warto przeglądnąć oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne, oryginalne i nietuzinkowe akcesoria łazienkowe mają również w sklepie internetowym https://www.lazienkiabc.pl/. Polecam rozejrzeć się tam w wolnej chwili, tym bardziej, że stosunek ceny do jakości jest tam naprawdę bardzo dobry Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariczan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych którzy szukają inspiracji na wymarzona łazienkę podrzucam świetne źródło: blog mirjan24
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helski
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 01 Lis 2019
Posty: 15

PostWysłany: Pią Lis 01, 2019 4:31 pm    Temat postu: wanny Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne, nowoczesne i przede wszystkim solidnie wykonane wanny znalazłam w Swissliniger, kabiny prysznicowe i inne wyposażenie także tu mają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schamberger.axel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2022
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 16, 2022 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja potrzebuję kupić do swojej łazienki jakieś dodatki. Poza tym, poszukuje ręczników łazienkowych, no i dywanika łazienkowego. Najlepiej wszystko w odcieniach koloru niebieskiego. Wiecie może gdzie mogłabym te rzeczy zakupić?
_________________
Jak zaprojektować swoje mieszkanie? Od stanu deweloperskiego aż do zamieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Sro Gru 21, 2022 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno sporo takich sklepów znajdziecie, ale ja Wam podpowiem, że macie także coś takiego mieć na oku jak wentylacja , bo jednak bez tego to się nic nie zrobi. Jak wiadomo, każda sytuacja jest inna, ale bez tego będziecie mieli problemy na przykład z dobrym rozplanowaniem działań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joannis
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 59

PostWysłany: Sob Gru 24, 2022 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do malowania ścian i sufitów rekomenduję dobrej jakości farbę hydrofobową, np. Magnat do łazienek i do kuchni. Skutecznie ogranicza rozwój pleśni, pozwala na usuwanie plam i zabrudzeń, zapewnia trwałość koloru. Dzięki temu unikniemy szybkiego malowania, a łazienka będzie wyglądać estetycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy