FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
wózek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vigorous
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 7:48 pm    Temat postu: wózek Odpowiedz z cytatem

Hej. Szukam dobrej jakości wózka spacerowego. widziałem na innej stronie https://www.3kiwi.pl/pol_m_Marki_Joie_Joie-Litetrax-4-1843.html według mnie warto spróbować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 837

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się na spacerówkę eurocart Volt Pro i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Na spacerach jest bezproblemowa, przyjemnie się ją prowadzi. Posiada on również siedzisko przeznaczone dla dzieci od dnia narodzin, można go złożyć jedną ręką a po złożeniu jest mały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jest fajna ale mi się bardziej podobała spacerówka x-fly, tak samo się składa w małą paczkę i jest leciutka, ma też fajne kolory i można ją zmówić online prosto ze sklepu x-landera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polla
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 61

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pinki to witaj w klubie my też mamy wózek z euro cart ale nie volt ( chociaż też się nad tym zastanawiałam) a model FLEX Smile Mamy go od 2 miesięcy, dobra cena, super jakość. Bardzo modna kolorystyka, ma szerokie a przy tym wysokie siedzisko, spore koła. Jak dla mnie ekstra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 679

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja za najlepszą dla nas pod względem funkcjonalności i wizualizacji uznałam spacerówkę Easygo Quantum Air. Wózek posiada szerokie siedzisko oraz duże pompowane koła . Wózek prowadzi się lekko, jedzie płynnie, nawet nierówna droga to dla niego żaden problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gomina
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Gru 2019
Posty: 3

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również posiadam spacerówkę marki Euro-cart ale zdecydowałam się na model Spin. Za jego główną zaletę uważam jego niską wagę , niecałe 6 kg oraz to że jest poręczny i mogę go złożyć jedną ręką. Koła są wytrzymałe, amortyzowane dobrze sobie radzą w czasie jazdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xingaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Sty 2020
Posty: 3

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam spacerówki euo-cart i są to bardzo fajne wózki, sama mam model Minima Plus. Niewątpliwie największą zaletą tej spacerówki jest niska waga niecałe 7 kg oraz nowoczesny wygląd i ciekawa kolorystyka. Do tego solidne koła i prowadnica obszyta skórą ekologiczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
estell.schaefer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Lut 02, 2020 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wózek Cybex https://www.wozki-mutsy.pl/wozki-cybex będzie dobrym wyborem, wygodnie się go prowadzi i ma bardzo dobrą amortyzację. Spacerówka jest świetnie wyprofilowana, oparcie można położyć do pozycji leżącej, co daje dużą wygodę dla dziecka. Do wózka można też dokupić płozy mocowane zamiast przednich kółek, które ułatwiają spacery zimą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1626

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wózki dziecięce są dostępne w wielu wersjach i jest ich naprawdę dużo do wyboru. Ja polecam wybrać jakiś ze strony: https://www.abcgps.pl/ bo tutaj jest ich naprawdę dużo do wyboru i są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Możesz tutaj kupić też foteliki dla dzieci - polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 456

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2020 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę że najlepiej jest kupować wózki bezpośrednio od producenta, ja tak kupiłam swojego x-landera, mogłam o wszystko wypytać na livechacie i miałam wszelkie informacje z pierwszej ręki a najważniejsze że mogłam go wypróbować w domu zupełnie za darmo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2020 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tutaj https://www.wozki-foteliki.pl uda Ci się coś znaleźć? Wybór jest naprawdę spory a i ceny niewygórowane. W razie czego zawsze służą doradztwem więc śmiało można się z nimi skontaktować i pomogą w wyborze. Poza tym w sieci cieszą się naprawdę dobrymi opiniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusia98
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 108

PostWysłany: Wto Mar 23, 2021 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić wózek https://insevio.com/ i jestem mega zadowolona.
Po moim pierwszym wózku, już wiem, że to nieporozumienie te wielkie wózki. Nawet nie użyłam spacerówki, bo gdybym ją wsadziła do bagażnika to już bym nie miała miejsca na nic więcej. Sprzedałam od razu ten wózek z nieużytą spacerówką. Dlatego przy drugim wózku patrzyliśmy już inaczej, teraz wybrałam Insevio, bo zajmuje niedużo miejsca w domu i w samochodzie i jest lekki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiag453
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 75

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupiliśmy czarny od https://venicci.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Składany jedna ręka, lekki, zwrotny. Trochę nisko jest gondola, ale podobno można dokupić adaptery, żeby była wyżej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy