FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dobry szampon dla dziecka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 8:51 am    Temat postu: dobry szampon dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Hej, poradźcie mi jaki szampon kupić dla 2 latki, która ma bardzo słabe włoski? Może jakąś odżywkę (nie wiem, czy są odzywki dla takich dzieci).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Babydream z Rossmanna jest świetny. Będzie to dobra opcja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, z kosmetykami dla dzieci jest dokładnie tak samo jak z kosmetykami dla dorosłych. Czyli to co komuś pasuje, innemu dziecku nie koniecznie musi służyć. A 2-letni maluch jeszcze ma skórę bardzo delikatną i trzeba uważać, żeby nie wywołać alergii. Dobrym pomysłem jest stosowanie szamponów hipoalergicznych np. tej firmy - https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty/szampony-i-odzywki. U nas wszystkie dzieci zostały na nich wychowane i nie mieliśmy nigdy żadnych uczuleń. A dzisiaj to naprawdę rzadkość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1625

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla maluchów to muszą być delikatne kosmetyki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że z wiekiem włoski będą się wzmacniać. Tak było u mojej córci na przykład. Tylko żeby taki szampon jak i praktycznie wszystkie kosmetyki były delikatne i stosowne do wieku. Takie zawsze w dobrych drogeriach można znaleźć. Ja często w drogerii Jawa robię zakupy dla rodziny. W ostatniej gazetce https://blix.pl/sklep/drogerie-jawa/gazetka/117602/?pageNumber=6#pid=6 też widzę są dla dzieci kosmetyki, do włosków również. Tu dobre promocje mają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co można zauważyć to fajne kosmetyki ogarniesz dzisiaj nie tylko w drogeriach, ale również w marketach. Weź sobie sprawdź na przykład artykuł http://pelnakorzysci.pl/juz-nie-tylko-drogerie-sprawdz-gdzie-polacy-kupuja-kosmetyki/ sporo rzeczy przedstawiają i pokazują gdzie warto kupować szampony i kosmetyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy