FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Budowa domu a dach
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2020 10:28 am    Temat postu: Budowa domu a dach Odpowiedz z cytatem

Obecnie jest bardzo dużo nowoczesnych technologii dzięki którym można zyskać sporo oszczędności. Ja przy budowie domu zdecydowałam się na wiązary w technologii płytek kolczastych https://wpwinvest.pl/realizacje/wiezba-dachowa,3 , które nie tylko są dużo tańsze ale też solidniejsze i szybko się je montuje. Dzięki tej konstrukcji zaoszczędziliśmy nie tylko pieniądze ale też sporo czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2020 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solidną firmą, która zajmie się wykonaniem projektu i montażem dachu na budowie jest dachu jest Binder Projekt - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ . Jest to firma specjalizująca się właśnie w dachach z gotowych wiązarów dachowych, łączonych na płytki kolczaste (jest to tzw. technologia MiT-ek). Od lat wykonują takie konstrukcje na budynkach różnej wielkości od domów jednorodzinnych zaczynając, po duże budynki komercyjne czy produkcyjne. Robili dach u moich rodziców i bardzo sprawnie wszystko poszło. Firma godna polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 611

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dach to dość ważny etap każdej budowy, w przypadku dachów budynków gospodarczych warto sprawdzić płyty faliste firmy Cembrit https://www.cembrit.pl/dachy/p%C5%82yty-faliste/ . Dzięki odpowiedniemu materiałowi oraz kształtowi, budynek będzie miał odpowiednią wentylację a sam dach będzie dużo bardziej trwały. Doskonale będzie komponować się również wizualnie z dachami domów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BARTOWICZEK
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Maj 07, 2020 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainstalowanie dachu to bardzo ważny etap w trakcie budowy domu i na pewno warto poświęcić temu dużo czasu. Ja miałem to szczęście, że skorzystałem z oferty MG Dachy https://mgdachy.pl/. Na początku drogą mailową (biuro@mgdachy.pl) i telefoniczną (500200660) ustaliliśmy projekt konstrukcji, który zawiera wiązary drewniane. Dopiero po jakimś czasie pojechałem do ich siedziby w Warszawie, przy ulicy Uczniowskiej 13 ustalić wszystkie pozostałe szczegóły Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert10015
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2020
Posty: 299

PostWysłany: Czw Lip 09, 2020 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dach jest płaski to w tej technologi należałoby go wykończyć https://remont.biz.pl/hydroizolacja-2/plynna-membrana-dachowa-system-plynnych-hydroizolacji-weber-dry-pur-system/
_________________
Pompa ciepła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kuba98
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 12

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolory na dachówce ceramicznej prezentują się bardzo dobrze, poza tym jest bardzo trwałym materiałem, na dachyGT jest bardzo szeroka oferta tego pokrycia dachowego.
_________________
Kominy systemowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie również ofertę Braas, ponieważ przygotowali promocję na swoje cztery topowe modele dachówek ceramicznych i cementowych. Podczas budowy domu na pewno warto rozważyć tą promocję bo zapewni dość spore oszczędności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asia60
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na szczęście nie mam tego problemu, bo tak jak mówię wolę kupić mieszkanie na obrzeżach miasta u kreator dom, niż regularnie inwestować w dom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to budowę domu wolałem powierzyć zaufanej grupie specjalistów. Za realizację tego projektu odpowiadają http://budom.szczecin.pl/ a wyszło im to kapitalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Sro Sie 26, 2020 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie uważam, że dach jest po kluczową częścią domu i to do niego należy przywiązywać dużą wagę. W końcu od jakości wykonania oraz wybranego surowca zależy to jak będzie chroniony cały budynek. Na szczęście w dzisiejszych czasach możemy trafić na naprawdę świetne firmy, których doświadczenie w branży świadczy o zaufaniu konsumentów oraz jakości oferowanych produktów. Do nich zdecydowanie można zaliczyć https://www.gerardroofs.pl/pl/ Ja trafiłem na tą ofertę dzięki mojej koleżance z pracy, która jakiś czas temu remontowała swój dach i zwróciła się właśnie do nich. Dla mnie wykonali oni całe pokrycie dachu z blachodachówki z posypką. Z perspektywy czasu uważam, że to był po prostu dobry wybór. Wszystko zostało szybko zrealizowane i obyło się bez większych problemów. Formalności, ustalenia, finalny wybór pokrycia - w tych kwestiach byliśmy w ciągłym kontakcie i w każdej chwili mogłem liczyć na konkretną poradę z ich strony. Także jeśli szukacie zaufanej firmy z tej branży ja z czystym sumieniem mogę polecić właśnie Gerard.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 284

PostWysłany: Czw Sie 27, 2020 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to ogromne przedsięwzięcie, ale obecnie na rynku można znaleźć firmy, które zajmują się budową od początku do końca, wykonują również dachy. Taką firmą jest na przykład https://fastkrakow.pl/. Budują nie tylko domy jednorodzinne, ale też ogromne hale, więc na pewno mają duże doświadczenie w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2020 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście radziłbym Wam wybrać dachówkę ceramiczną Rubin13V Braas, która jest odpowiednio zabezpieczona przed porastaniem i zabrudzeniami powłoką glazurowaną, która maksymalnie ogranicza jej pory. Jednocześnie dobre warunki gwarancyjne, pełne wsparcie i skuteczne materiały izolacyjne, jak i hydroizolacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Pon Paź 05, 2020 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii natomiast jeżeli będziecie na etapie wykonywania dachu to na pewno warto zwrócić uwagę na pełny porządne pokrycia dachowe, akcesoria oraz dekarzy i tutaj na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę producenta Braas. Dzięki czemu również uzyskasz gwarancję systemową na okres 15 lat i będziecie mieli możliwość dobrania różnych modeli i kolorów. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas.gaj
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 30

PostWysłany: Sro Paź 07, 2020 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na etapie budowy domu dobrze pomyśleć o rozwiązaniach OZE, jak np. panele fotowoltaiczne na dachu. Warto sprawdzić stronę https://pvprojekt.com/realizacje/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lupelockman
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 09, 2020 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakim miesiącu najlepiej będzie przeprowadzić generalny remont dachu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy