FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Rozwód
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Rzeczoznawca Majątkowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
boddy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Gru 2020
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 8:12 am    Temat postu: Rozwód Odpowiedz z cytatem

Rozwodzę się z swoim mężem i szukam bezstronnego prawnika, który pomoże nam to rozwiązać pokojowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To skontaktuj się z tą kancelarią i Panem Michalem Gajdą - https://gajda-adwokat.pl/ naprawdę dobry specjalista, dużo potrafi zrobić, załatwić, doradzić. Jest bardzo zaangażowany w sprawy swoich klientow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mich4łX
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Gru 02, 2021 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukaj sprawdzonego adwokata na kancelarie.top101.pl
_________________
Wszystkie kancelarie adwokackie w jednym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jsretal22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie że to jest fajne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 950

PostWysłany: Pią Sty 21, 2022 3:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zdecydujecie się na współpracę z rzetelnym i doświadczonym adwokatem, to możecie być pewni, że odejmie wam to dużo stresów. Wiem o czym mówię, bo sama przez to przechodziłam. Na szczęście, dzięki pomocy i wsparciu https://adwokatlewandowska.pl moją sprawę rozwodową udało się doprowadzić do końca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1109

PostWysłany: Pią Sty 21, 2022 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by nie mówić to na pewno sam rozwód jest dość poważnym wydarzeniem i myślę, że tu najlepiej jest zachować zimną krew. fajnie jest wiedzieć jak w ogóle zakłada się sprawę o rozwód ale bez orzekania o winie. Jak dla mnie świetnie o tym napisano w https://mamyrade.pl/jak-zalozyc-sprawe-rozwodowa-bez-orzekania-o-winie/ i zachęcam do zapoznana się z tym wpisem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alison.ryan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw Lut 10, 2022 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób uważa, że detektyw zajmuje się śledzeniem ludzi w celu zebrania dowodów na potwierdzenie popełnienia przez nich jakiegoś występku. Programy telewizyjne i filmy znacznie ubarwiają i upraszczają faktyczną działalność detektywów. Oczywiście przeprowadzają oni tajne śledztwa w celu udowodnienia wykroczeń konkretnym osobom. Ponadto zajmują się ściganiem podejrzanych i zapobieganiem choćby pośrednio przestępstwom. Detektywów obowiązują jednak pewne ograniczenia. Gdy brałam rozwód zdecydowałam się na pomoc tego detektywa z Częstochowy https://agencja-arcanus.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tetrus97
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 15
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej koleżance bardzo pomógł prywatny detektyw z Wrocławia https://g.page/detektyw-wroclaw/
Podczas rozprawy rozwodowej jej mąż miotał się jak tylko mógł, aby uniknąć płacenia alimentów, ale zgromadzony materiał dowodowy bardzo pomógł w podjęciu przez sędziego korzystnej i sprawiedliwej decyzji. Koleżanka nie żałuje, że zainwestowała w detektywa, bo bez jego pomocy mogłoby być różnie, ponieważ stanęła na przeciw rzeszy prawników wynajętych przez jej męża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Czw Lut 24, 2022 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez mam w planach rozwód, szukam kogoś z Gdyni albo z Gdańska, może jesteście w stanie kogo dobrego polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Pią Lut 25, 2022 4:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie szybko uporać się ze sprawą rozwodową to polecam kancelarię adwokata Łukasza Węgłowskiego . Zajmowała się sprawą rozwodu sprawnie i profesjonalnie. Otrzymałam kompleksową pomoc w takim zakresie, w jakim potrzebowałam. Pan mecenas jest osobą rzetelna, każdą sprawę traktuje indywidualnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karme
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 75

PostWysłany: Pią Lut 25, 2022 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwód z Mindykowskim ponoć przebiega sprawnie, ale to wiadomo, że w tym wypadku bardzo dużo zależy od tego jaka jest sytuacja, czy na przykład majątek jest do podziału, czy są dzieci itp. Najlepiej to mieć rozdzielność majątkową i wtedy jest spoko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiaka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Sty 2022
Posty: 15

PostWysłany: Pią Lut 25, 2022 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi jeszcze ile mniej więcej to wszystko kosztuje???? jakie są koszty tak orientacyjnie pytam.... kurcze ślub się brało za jakieś 1000 zł a teraz żeby się rozstać tyle hajsu trzeba wydać.... to kiepska sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Wto Mar 01, 2022 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karme napisał:
Rozwód z Mindykowskim ponoć przebiega sprawnie, ale to wiadomo, że w tym wypadku bardzo dużo zależy od tego jaka jest sytuacja, czy na przykład majątek jest do podziału, czy są dzieci itp. Najlepiej to mieć rozdzielność majątkową i wtedy jest spoko.


Jeżeli chodzi o Trójmiasto to jeden z lepszych specjalistów od rozwodów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karme
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 75

PostWysłany: Wto Mar 01, 2022 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, jeżeli przed Wami jest ciężki rozwód lepiej zdecydować się na wsparcie kogoś, kto jest doświadczony, specjalizuje się głownie w sprawach rozwodowych. Nie ma sensu brać pod uwagę tylko i wyłącznie ceny za takie usługi. Niestety rozwód to nie jest nigdy prosta sprawa, powodzenia Wam życze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 423

PostWysłany: Wto Mar 01, 2022 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiaka napisał:
Powiedzcie mi jeszcze ile mniej więcej to wszystko kosztuje???? jakie są koszty tak orientacyjnie pytam.... kurcze ślub się brało za jakieś 1000 zł a teraz żeby się rozstać tyle hajsu trzeba wydać.... to kiepska sprawa.


Fakt jak sprawa rozwodowa się ciągnie, koszty mogą być naprawdę duże, ale to na dwie strony się rozkładają. Jakby rozwody były szybkie i proste, to byłoby ok, ale zazwyczaj sprawy się ciągną, szczególnie jak jedna strona nie odpuszcza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Rzeczoznawca Majątkowy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy