FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sprzątanie domu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Sro Maj 28, 2014 3:31 pm    Temat postu: Sprzątanie domu Odpowiedz z cytatem

mam zamiar wprowadzić sie do domu po kimś. Kupiłam dom z tak zawanego wtórnego rynku. Ale przed zamieszkaniem w środku chciałabym go porządnie zdezynfekować. Wiecie może ile takie rzeczy moga kosztować i kto to może zrobić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Sro Maj 28, 2014 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dezynfekcja w dzisiejszych czasach to podstawa. Nigdy nie wiadomo kto przed nami mieszkał w danym miejscu i kto go odwiedzał. Na internecie znalazłam że ta firma http://eco-spectrum.pl/ przeprowadza taką dezynfekcje w domach. Moze zadzwoń i poproś żeby przyjechali?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zdzisław25
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 16

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest wynająć firmę sprzatąjącą, która zdezynfekuje Ci cały dom. Ja wynajmowałem tę firmę sprzątającą: http://clipper.pl/sprzatanie i mogę Ci ją polecić. Współpracowałem z daną firmą i jestem zadowolony z ich pracy i dokładności. Nie warto ryzykować lepiej zainwestować i posprzątać porządnie mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryDeKaWa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 92

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, no bez przesady. Odświeżenie, mały remont, przystosowanie mieszkania do własnych potrzeb to rozumiem, ale dezynfekcja? Bez przesady - deratyzacja, dezynsekcja - tak, bo robactwo i szkodniki mogą się zdarzyć, ale dezynfekcja, to raczej w szpitalach i tam, gdzie mogą się gnieździć jakieś zarazki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ile moze coś takiego kosztować bo ja zazwyczaj zawsze wszystko sprzątam sama. Teraz zbliżają się wiosenne porządki i muszę posprzątać wszystko i wyprać wszystkie narzuty itp rzeczy. Jedank ostatnio moja suszarka coś się psuję i chciałabym kupić nową. Znalazłam tutaj http://leifheitsklep.pl/?do_search=true&search_query=pegasus kilka jednak nie wiem na którą się zdecydować. Co polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Czw Lut 11, 2016 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio suszarkę za 15 zł w Kaulandzie kupiłem i jak na razie kilka miesięcy i się trzyma Smile Ale propo porządków to jeszcze z tydzien, dwa i pewnie wiosna zawita więc trzeba będzie co nieco wyrzucić i pokupować Smile Bedzie pracy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
awen
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 21

PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zwyczajnie kupuje srodki do sprzatania w hurtowni http://higienahandel.pl i ogarniam przestrzen, najtrudniej jest po remontach, bo wtedy wycieranie podlóg przypomina syzyfową pracę.. jednak tu akurat wybieram potrzebne mi srodki i nie musze po nie jezdzic, a przy tym mam dobra oferte cenową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czy na pewno aż taka dezynfekcja jest potrzebna? Przecież jeśli dom nie jest jakoś specjalnie zaniedbany wystarczy zwykłe posprzątanie. Fajnie sprzety i akcesoria znajdziesz właśnie w tym sklepie http://leifheitsklep.pl/odkurzacz-do-szyb-p46417.html np. pomysłowy i praktyczny odkurzacz do szyb Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
herok
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Cze 2016
Posty: 5

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2016 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie sprzątanie bardzo ułatwia odpowiedni zestaw szczotek do centralnego odkurzacza:
http://odkurzacze-centralne.tqd.com.pl/kategoria-produktu/szczotki/
Polecam taki zestaw każdej pani domu chcącej zadbać o czystość w swoim gniazdku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ama78
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 33

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2016 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o taką dezynfekcję, to ja polecam sprawdzoną firmę DDD Ratunek - zajmują się także zwalczaniem robali i gryzoni. Taka usługa daje Ci komfort, że wprowadzasz się do czystego mieszkania, a wcale dużo nie kosztuje. Dezynfekcję robią już od 200 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem co to znaczy zamieszkać w domu po kimś. U nas było strasznie, sprzątania tyle, ze glowa mała. Gdybyś potrzebowała sprzętu i środków czystości to Sklep Dla Alpinisty - https://www.dlaalpinisty.pl/wyposazenie-dla-firm-sprzatajacych jest bardzo dobrze wyposażony. Życzę wytrwałości Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vodamo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lis 2016
Posty: 6
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Lis 30, 2016 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieją firmy zajmujące się takimi usługami. Koszt zależy od tego jakie działania chcesz przeprowadzić i na jakim metrażu. Najlepiej skontaktować się i poprosić o wycenę.
_________________
Kalkulator-oc-ac.auto.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala28
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Gru 2016
Posty: 2

PostWysłany: Sro Gru 14, 2016 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zatrudnić firmę z dobrymi opiniami i doświadczeniem, niektórym wydaje się, że sprzątanie to żadna sztuka a to nie do końca tak jest. Firma www.hojoclean.pl ma porządny sprzęt i odpowiednie środki czyszczące. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że zatrudnienie firmy sprzatającej jest dobrym pomysłem. Z reguły firma dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz dobrymi środkami chemicznymi, których nie kupi się w zwykłym sklepie. Jest wiele firm świadczących usługi sprzątania. Moi znajomi korzystają z http://www.cleanservicepro.pl/ i sa bardzo zadowoleni. Dom zawsze posprzątany na błysk Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzesiek334
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 6

PostWysłany: Pon Gru 19, 2016 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ile taka firma sprzątająca może kosztowac
_________________
Look here
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy