FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
zarządca nieruchomości łódź
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Spółdzielnie mieszkaniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anna100
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 7

PostWysłany: Pią Wrz 26, 2014 9:02 am    Temat postu: zarządca nieruchomości łódź Odpowiedz z cytatem

Witam, zarejestrowałam się na forum, ponieważ szukam opinii na temat firmy progresline lub innych zarządców nieruchomości w Łodzi.

Czy ktoś z Was może jest z tego miasta i mógłby się podzielić doświadczeniami oraz opiniami na ich temat?

Byłabym wdzięczna za wszelkie opinie na temat zarówno wymienionej przeze mnie firmy jak i zgłaszanie swoich propozycji. Mamy dość nieprzyjemne doświadczenia z poprzednim zarządcą więc chciałabym tym razem zaczerpnąć opinii na temat zarządców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
henryka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Paź 2014
Posty: 3

PostWysłany: Sob Paź 18, 2014 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam na osiedlu kilka firm zarządzających, które wcześniej nie spełniały naszych oczekiwań, ostatnio mamy właśnie Progresline i na szczęście Pani która jest Zarządcą spełnia nasze oczekiwania. z doświadczenia wynioskuję, że jakość usług nie zawsze zależy od firmy (duża mała), tylko od człowieka któremu powierza się wykonywanie obowiązków. Czy jest obowiązkowy i czy przede wszystkim chce mu się pracować...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna100
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 7

PostWysłany: Wto Paź 28, 2014 11:59 am    Temat postu: zarządca nieruchomości Odpowiedz z cytatem

A mogę wiedzieć jak długo Progresline jest Waszym zarządcą nieruchomości? Coś się u Was przez ten czas zmieniło? Strasznie trudno znaleźć teraz dobrego administratora dlatego tak pytam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henryka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Paź 2014
Posty: 3

PostWysłany: Czw Paź 30, 2014 3:09 pm    Temat postu: administrator nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Progresline jest naszym zarządcą od czterech miesięcy. Przede wszystkim widać zainteresowanie sprawami mieszkańców. Wszelkie usterki czy uwagi zgłaszane do administracji są szybko naprawiane. Poprzedni zarządca nie raczył odpowiadać na maile a dodzwonienie się do nich graniczyło z cudem... Kontakt jest jak najbardziej na plus. Znalazły się nawet fundusze na odświeżenie ścian na klatkach schodowych, a w przyszłym roku planujemy rozbudować plac zabaw dla dzieci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna100
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 2:33 pm    Temat postu: zarządca nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź. Wstępnie jestem na etapie rozmów w sprawie ewentualnej współpracy z Progresline. Po jutrze mamy razem z innymi mieszkańcami osiedla podjąć decyzję w tej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melisa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 1:30 pm    Temat postu: zarządca nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Witajcie, zarejestrowałam się na forum aby Was prosić o radę. Mieszkam na Polesiu w Łodzi. Do tej pory sami (mieszkańcy) dbaliśmy o wszelkie sprawy związane z zarządzaniem osiedla jednak jest co raz gorzej. Każdy wykręca się swoimi sprawami i co raz mniej osób chce poświęcać swój wolny czas na załatwieniu różnych administracyjnych spraw. I tutaj nasuwa się moje pytanie, na co zwrócić uwagę przy wyborze administratora? Ile to kosztuje? Nie orientuję się w temacie a w przyszłym tygodniu mamy spotkanie lokatorów w sprawie zarządzania osiedlem i chciałabym złożyć taką propozycję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Status. Wiem, z tego co wiem, to mają jakieś osiedla w Łodzi, ale jakie dokładnie to już wam nie powiem. Przede wszystkim całkowicie odradzam firmy bez doświadczenia, bo w ten sposób można się co najwyżej władować w wysokie koszty. Po co to wam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna100
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lis 28, 2014 9:47 am    Temat postu: zarządca nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Zwróć uwagę na doświadczenie danej firmy, kogo zatrudniają, mam tutaj na myśli czy zatrudniają licencjonowanych pośredników. Oczywiście cena będzie również istotna i zależy od tego czy zawiera ona na przykład pogotowie techniczne, obsługę księgową, organizację zebrań, obsługę prawną, itd. Proponuję skontaktować się np. z Progresline i zapytać o ewentualną współpracę i jak ona miałaby wyglądać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melisa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 5

PostWysłany: Pią Gru 05, 2014 9:38 am    Temat postu: zarządca nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za wskazówki. Na zebraniu lokatorów zdecydowaliśmy się na zatrudnienie firmy zarządzającej. W chwili obecnej czekam na oferty wszystkich administratorów (w tym i do polecanego tutaj progresline) do których wysłaliśmy zapytanie ofertowe. No i czekam na odpowiedzi. Mam nadzieję, że jeszcze przed świętami uda nam się załatwić sprawę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna100
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 7

PostWysłany: Sro Sty 21, 2015 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy udało Wam się melisso coś ustalić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melisa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anna100 napisał:
Czy udało Wam się melisso coś ustalić?


Po długiej debacie na temat zarządców nieruchomości. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Progresline. Mam nadzieje, że się nie zawiedziemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj znać jak się coś ruszy w jedną albo drugą stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sob Maj 02, 2015 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, ze zdecydowaliście się na zewnętrzną firmę. My myślimy o zatrudnieniu tej firmy http://www.houseplus.pl/kontakt Nasz dotychczasowy zarządca okazał się oszustem i krętaczem dlatego musimy go jak najszybciej zastąpić kimś odpowiedzialnym i potrafiącym ogarnąć wspólnotę. Daj koniecznie znać kogo wybraliście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam na osiedlu zarządzanym przez firmę Progresline. Muszę przyznać, że odczuwam różnicę (na korzyść) w stosunku do tego, co było przed. Chyba pierwszy raz czuję się jak pełnowartościowy mieszkaniec – nie intruz. Wszelkie sprawy kłopotliwe rozwiązuje się od ręki, bez najmniejszego problemu. Takie prozaiczne, a jednak ważne problemy, jak zepsute oświetlenie, renowacja windy, albo nowa piaskownica dla dzieci można załatwić bez kłopotu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzona firma działająca na naprawdę bardzo wysokim poziomie - https://integrummanagement.pl/ Generalnie znalezienie solidnego wykonawcy jest trudne, tym bardziej kiedy wiecie już jak wiele problemów może sprawić firma, która nie ma doświadczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Spółdzielnie mieszkaniowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy