FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
jakie okna i rolety do domu?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucjanoprew
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 1:14 pm    Temat postu: jakie okna i rolety do domu? Odpowiedz z cytatem

Witam,

mam do Was małe pytanie. Może mi ktoś polecić jakiegoś dobrego producenta okien z dolnego śląska? Pytam, ponieważ chcę kupić rolety zewnętrzne we Wrocławiu. Czekam na jakieś opinie, propozycje.
Cena w sumie nie gra roli, bardziej cenię sobie jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw kupujesz rolety a później okna?Smile Wydaje mi się, że kolejność powinna być inna. My mamy okna plastikowe, zamawialiśmy je u znajomego, który produkuje okna w naszej miejscowości. Natomiast jeśli chodzi o rolety to zdecydowaliśmy się na dzień noc z http://www.rolsun.pl/rolety-materialowe/wewnetrzne/dzien-noc.html. Nie zależało nam na żadnych ozdóbkach bo i tak mamy zasłony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazbires
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o okna, to rzecz gustu (i kieszeni) - stawka jest już dość wyrównana. Jeśli chodzi o rolety, to na swej "skórze" testuję rolety firmy PORTOS z Kalisza z moskitierami (w równoległych zintegrowanych prowadnicach). Nie chciałem bowiem "bawić się" z corocznym zakładaniem i zdejmowaniem ramek (a do tego kłopot z przechowywaniem - mam 7 okien !!). Jak się spiszą - będę wiedział za kilka lat. Chyba jest to nowość, bo musiałem nauczyć firmę montującą, jak taki montaż wykonać prawidłowo, oraz nie doczekałem się odzewu użytkowników na tym forum, choć już dwa razy pytałem o opinie.
_________________
montaż wentylacji we Wrocławiu - polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
numex
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lis 22, 2014 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o różnego typu akcesoria czy elementy budowlane a także elementy budowy maszyn i automatyki, to zdecydowanie polecam sobie zajrzeć po prostu do tego sklepu, mają mnóstwo rzeczy w dobrych cenach także polecam http://www.ebmia.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzisz,że rolety powoli wychodzą już z mody? Królowały na oknach przez wiele lat jednak obecnie wiele osób szuka innego rozwiązania.
Mi również się znudziły szczególnie,że nie mogłam ich zamontować na oknach na poddaszu ( okna o niestandardowym kształcie).
Wiele możliwości za to oferują plisy, na które zdecydowałam się pół roku temu.
Zerknijcie sobie tutaj:
http://www.plisa.sklep.pl/oferta/do-ogrodow-zimowych-i-okien-nietypowych
Jakie może być to dobre rozwiązanie w przypadku ogrodów zimowych czy okien nietypowych.
Jednocześnie cena nie jest wysoka a sam wygląd świetny:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rena
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 56

PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety są modne, żaluzje chyba mniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lut 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 04, 2015 1:46 pm    Temat postu: Rolety i okna Odpowiedz z cytatem

Tak jest, rolety znów są modne. Jeśli chodzi o okna to od 6 miesięcy użytkuję okna drewniane z firmy Labradoor. Wybrałem takie własne okna do domu - http://www.labradoor.pl/okna-drewniane/okna-drewniane-budvar/drewniane-okna-piemont.html Niedrogie, ładne i funkcjonalne. To był naprawdę dobry wybór. Montaż też przebiegł bez problemu. Ekipa zna się na rzeczy. Okna są bardzo funkcjonalne i nie sprawiają żadnych problemów. Są bardzo szczelne i dzięki temu w mieszkaniu jest bardzo ciepło. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olalisaka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 12

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio widziałam bardzo fajne rolety (oczywiście nie pamiętam gdzie) w paski, kremowe, co drugi pasek pół przezroczysty. Może nie jest to idealna osłona przed promieniami słonecznymi, ale wizualnie do sypialni myślę, że wyglądałyby świetnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert123
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 38

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy do żaluzji potrzebne jest jakieś sterowanie żaluzjami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chciałbym zapytać o same okna. Niekoniecznie o typ, ale o cenę. Chcemy zdecydować się na okna energooszczędne - po artykule na stronie http://www.ekoplast-krakow.pl/porady/okno-energooszczedne-sposob-na-mniejsze-rachunki pytanie i chciałbym się zorientować ile wynosi sam zakup okien oraz montaż? Ktoś ma doświadczenie i może się wypowiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kantre
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 75

PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo wszystko jeśli chodzi o wewnętrzne to zdecydowanie rolety dzień-noc są do mieszkań czy domów najbardziej rekomendowane z tym, że na rynku jest cała masa opcji więc też by trzeba było dobrać odpowiednie. Kilka fajnych przykładów można znaleźć w ROL-SUN - tutaj tak czy inaczej rolety to także element pewnego rodzaju dekoracji czy aranżacji wnętrza i to jakie wybierzemy będzie rzutowało na całe pomieszczenie więc dobrze o tym pomyśleć odpowiednio wcześnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evitas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja planuję zakup tych rolet dzień noc. tylko, że nie wiem na co zwrócić uwagę przy wyborze, bo znajomi mi mówili, że niestety niektóre tylko imitują właściwiości rolet i nie zasłaniają tak jak powinny, także jak sprawdzać?
_________________
pozycjonowanie Lublin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wirginia77
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pon Mar 16, 2015 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcześniej byłam dosyć pesymistycznie do nich nastawiona, ale im więcej czytam tym bardziej wydaje mi się, że to niezły pomysł. A może mi ktoś powiedzieć jaki koszt takich rolet? Na stronach ceny są bardzo różne i nie zawsze potrafię ocenić czy proponowana cena nie jest zbyt wysoka. A też szkoda by było przepłacać.

Zerknij na bloga http://www.tknieciak1998.e-blogi.pl/ - ciekawy styl i warte uwagi posty.


Ostatnio zmieniony przez wirginia77 dnia Czw Maj 28, 2015 9:22 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
plny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 129

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nowoczesnych domach coraz częściej stosowanym rozwiązaniem są żaluzje aluminiowe.

Tutaj druga propozycja:

Rozwiazanie wygodne. Żaluzje takie bardzo dobrze chronią przed światłem oraz w nowoczesnym wnętrzu prezentują się lepiej niż rolety.
Aktualnie na terenie Polski montuje je firma Morad: http://morad.pl/ - na stronie znajduje się oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy