FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak leczyć hemoroidy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Sro Cze 03, 2015 7:56 am    Temat postu: Jak leczyć hemoroidy Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was równięż ma problemy z hemoroidami? Czy są jakieś skuteczne sposoby na leczenie?
_________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów - to kłopowy zwykle znajdują mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tekla
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Cze 03, 2015 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są sposoby. Smile na to na pewno jakiś sport i warto biegać. Ja uważam, że trzeba również dużo spacerować. Nie można też cały czas siedzieć na fotelu albo na kanapie bo to się tylko pogarsza stan i jest o wiele gorzej z człowiekiem. Ja jeszcze nie mam na szczęście tych hemoroidów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Sro Cze 03, 2015 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mariuszk napisał:
Czy ktoś z Was równięż ma problemy z hemoroidami? Czy są jakieś skuteczne sposoby na leczenie?


O tym powinien zdecydować lekarz. Hemoroidy są różne, w różnym stadium i są różne leki. Czasami konieczna jest operacja ale w 90% przypadków wystarczą jedynie odpowiednie leki.

Sama nabawiłam się hemoroidów po ciązy ale na szczęście udało mi się ich pozbyć. Odyłam CIe do strony, na której możesz sobie trochę o nich poczytać:
http://leczymyhemoroidy.pl/ -masz tam dobrą bazę informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamila_90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 319

PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba iść do lekarza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sołtys
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, chyba najlepiej jest udać się do specjalisty, który dobierze odpowiednie leczenie. Samemu tez można skorzystać z jakiś specyfików w aptece ale pomogą tylko na jakiś czas, a potem problem powróci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pamytku
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 8
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specyfiki i te lekarstwa mogą tylko pomóc na chwilę. One nie są dobre na dłuższą metę. Warto uprawiać jakiś sport i warto coś robić cały czas. Udawać się regularnie na badania do lekarza i zawsze warto mieć przy sobie jakąś apteczkę pierwszej pomocy jak się idzie na wycieczkę jakąś.
_________________
Jest fajnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geniuszek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ciężkich przypadkach pomóc może tylko lekarz, jak będzie bardzo źle, to skieruje na zabieg chirurgiczny... żeby zapobiegać hemoroidom, trzeba dbać o dietę i nie przesiadywać godzinami przy biurku ... dużo daje sport: spacery, bieganie, gimnastyka, poza tym noszenie ciepłej bielizny jak jest zimno... bo hemoroidy to także skutek przeziębienia sobie "tych miejsc" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krupa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W najgorszych przypadkach tylko lekarz pomaga..Chociaż chciałbym się dowiedzieć jednej rzeczy a mianowicie od czego się biorą te okropne hemoroidy ? Ktoś ma jakąś teorię na ten temat czy raczej tego nikt nie wie i nie może mi tego wytłumaczyć na chłopski rozum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj przeczytasz o przyczynach powstawania i objawach hemoroidów. Napisano tam także, jak można sobie z nimi radzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara28
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 144

PostWysłany: Nie Paź 04, 2015 9:46 pm    Temat postu: hemoroidy Odpowiedz z cytatem

Ja na hemoroidy używałam pewnej maści, niestety nie pamiętam jej nazwy. Lecz na pewno w aptece można się spytać o to i powinni coś doradzić. Ogólnie jest też parę domowych sposobów na leczenie hemoroidów. Wiele osób poleca nasiadówki z kory dębu, ale osobiście nie próbowałam więc nie wiem jak to działa. Ostatecznie wizyta u lekarza będzie rozwiązaniem i on coś doradzi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Paź 15, 2015 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie, ale hemoroidy można wyleczyć w gabinecie medycyny estetycznej. Przykładowo, można to zrobić w Clinic For You gdzie powiększysz biust Wrocław, usuniesz rozstępy, blizny czy właśnie hemoroidy. Wydaję mi się, że problem ten jest na tyle męczący, że warto się zdecydować na takie leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na hemoroidy leczenie domowe u mnie nie pomogło. Kupiłam sobie z polecenia maść http://www.ruskorex.pl/ i po tygodniu miałam spokój. Kilka ładnych miesięcy bez nawrotów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie koniecznie preparat o nazwie Procto Vitale. Zawiera jedynie naturalne składniki, a dokładniej wyciągi roślinne. Zero jakiejkolwiek chemii. Plusem jest to, że nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Plusem jest to, że między innymi niweluje przewlekłą biegunkę i zwalcza nawracające zaparcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam, że należy to skonsultować z lekarzem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manila
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 31 Lip 2016
Posty: 10

PostWysłany: Nie Lip 31, 2016 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najskuteczniejsze to chyba będą dwie metody, a mianowicie dieta i dużo ruchu. Z mojego doświadczenia wynika, że hemoroidy łączą się z zaparciami, a jedno i drugie wymaga wprowadzenia na stałe pewnych zmian w życiu. Przejrzyście opisane są na przykład tutaj http://www.stopzaparciom.pl/Leczenie-zaparc Jeśli zastosujesz się do tych zaleceń, jestem pewna, że w przeciągu kilu miesięcy zapomnisz o hemoroidach. Przynajmniej tak było w moim przypadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy