FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wypadające włosy...
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nfreitag
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Sie 13, 2015 1:45 pm    Temat postu: Wypadające włosy... Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Mam taki właśnie problem... I pytanie: jak zapobiec wypadaniu włosów? Pracuję w spółdzielni mieszkaniowej, na Woli więc sami rozumiecie, że mój wizerunek jest priorytetowy... Boję się, że w pewnym momencie nie będę już w stanie zaczesać łysinki... Gdzie mam się udać po poradę i pomoc? Do jakiego specjalisty? Do dermatologa? Do salonu kosmetycznego? Do dietetyka? Do gabinetu odnowy? Nigdy nie odwiedzałam żadnego z tych miejsc więc nie mam pojęcia od czego zacząć, pomożecie? Podpowiecie coś? Dziękuję z góry:-)
_________________
NafreTka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
zbislawl81@interia.eu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią Sie 14, 2015 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z wypadaniem bujam się w mniejszym lub większym stopniu już od roku;/ Wizyty u dermatologów nie pomogły, wszystkie badania zrobione i nie ma żadnej przyczyny;/ Pomogła mi dopiero wizyta u trychologa, który zbadał kamera moją skórę głowy i stwierdził, że meszki włosowe są bardzo zanieczyszczone;/ Przepisał mi odpowiednie kosmetyki i muszę przyznać, że problem, jakby się zmniejsza:) mam nadzieję, że moje gęste włosy powrócąSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jan84
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sob Sie 15, 2015 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje ci zrobić serie badań wystarczy badania krwi na tarczyce czy też witaminową to wystarczy ci zobaczyć co się dzieje czego ci brakuje jeżeli nic ci to nie powie po prostu udaj się do trychologa który pomoże ci wyleczyć ta dolegliwość. Druga sprawa jest taka że nawet przez stres moga zacząc wypadać włosy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojmir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sie 15, 2015 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem podobny problem i skorzystałem z podpowiedzi mojej fryzjerki – udałem się na wizytę do trychologa, słyszałaś o takim specjaliście? Nie? To poczytaj sobie na ten temat, jak zapobiec wypadaniu włosów i o specjalizacji zawodu trychologa. Mi naprawdę pomogły te wizyty i włosy stopniowo przestały mi wypadaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matileo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam takiego problemu. Od kiedy zacząłem stosować dietę wysoką w zdrowe węglowodany moje włosy przestały mi wypadać. Oczywiście na początku nie mogłem się do tego przyzwyczaić bo miałem na swoim miejscu wszystkie moje włosy. Później dopiero jakoś się nastawiłem i oczywiście dzięki takiemu jednemu specyfikowi co mi lekarz przepisał od razu bujne włosy miałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matileo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

up
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nfreitag
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trycholog? Powiem szczerze, że pierwsze słyszę, naprawdę o takim specjaliście... Są takie gabinety? Muszę poszukać chyba w necie takiego, może w warszawie znajdę, bo jak nie w Warszawie, to gdzie? I mówicie, że on mi pomoże? Myślałam, że od takich spraw jest ewentualnie dermatolog, a tu proszę, jakaś nowa informacja:-) DziękujęSmile żeby jeszcze ktoś mi podał sprawdzony gabinet na terenie Warszawy...
_________________
NafreTka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Sro Sie 19, 2015 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że są . Na wypadanie warto zrobić generalnie badania hormonalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 80

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno wizyta u dermatologa nie zaszkodzi. Rozważ też zmiane kosmetyków do pielegnacji włosów na np takie http://www.vichy.pl/pielegnacja-w%C5%82osow/produkty/pc129.aspx - są świetne, wysokiej jakości i powinny pomóc w opanowaniu problemu z wypadającymi włosami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli problem wypadających włosów jest bardzo poważny to należałoby pójść z tym do dermatologa. Najwyraźniej trzeba działać od wewnątrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 34

PostWysłany: Nie Paź 18, 2015 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że jest na rynku wcierka do włosów Jantar - może ona Ci pomoże? Niemały wpływ na wypadanie włosów ma też pora roku - w zimie wypadają częściej. A jeśli chcesz zadziałać intensywniej, to może kup kosmetyki fryzjerskie - na pewno zadziałają lepiej niż te dostępne w każdej drogerii. Zapoznaj się z ofertą sklepów fryzjerskich, np. http://pjszop.pl/ Na pewno znajdziesz dla siebie coś odpowiedniego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pią Paź 23, 2015 3:28 pm    Temat postu: włosy Odpowiedz z cytatem

Mnie sie juz nawet nie chce pisać, czego z moimi włosami nie robiłem.Ile odzywek, szamponów itp Teraz mi żona znalazła klinikę http://skinclinic.pl/category/zabiegi-dla-mezczyzn/wlosy/
I naprawdę zaczynam się zastanawiać nad wizytą. Tam jednak pracują specjaliści i mają dobry sprzęt, a przed wszystkim znają problem. Oby tylko pomogli, reszta jakoś się ułoży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Czw Lis 05, 2015 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem warto zmienić sprzęt z jakiego się korzysta, bo nie każdy jest niestety neutralny dla naszych włosów. Ja postawiłam swego czasu na profesjonalne lokówki do włosów z pro-sprzet.pl i ich kondycja od razu zmieniła się na lepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Sro Gru 23, 2015 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może spróbuj metody Sebola jest ona ostatnio dość popularna. Dużo informacji znajdziesz o niej tutaj http://www.metoda-sebola.pl/ . Myślę, że warto spróbować skoro bardzo zależy Ci na własnym wizerunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na szczęście u mnie nie ma tego problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy