FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Klimatyzacja w mieszkaniu - ile to kosztuje?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 9:29 am    Temat postu: Klimatyzacja w mieszkaniu - ile to kosztuje? Odpowiedz z cytatem

Ile trzeba wydać na klimatyzację do średniej wielkości mieszkania?
Możecie coś więcej sensownego doradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam klimatyzator można kupić stosunkowo tanio, nawet w markecie budowlanym.
Możesz też zainwestować w cały system i wtedy warto będzie zajrzeć sobie na przykład tutaj: http://yogico-klimatyzacja.pl/uslugi/serwis-klimatyzacji.html i poczytać jak wygląda montaż takich urządzeń w mieszkaniu. Co do cen - pewnie znajdziesz na takich stronach jakieś orientacyjne cenniki, ale przeważnie koszty są ustalane indywidualnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Wto Sty 12, 2016 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie jestem zwolenniczką klimatyzacji w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od wielkości mieszkania, liczby pomieszczeń oraz jeszce paru innych rzeczy. Może lepiej napisać do takich firm np. http://www.klimatyzacja-katowice.com.pl/ które montują takie klimatyzacje na życzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ela1595
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 30

PostWysłany: Wto Sie 02, 2016 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszty klimatyzacji są zróżnicowane od wielkości pomieszczeń i ich ilości. Najlepiej popytać monterów oni będą wiedzieli jakie są dokładne ceny. Można też poczytać bazę wiedzy w serwisie http://piloty.eu Mają tam bardzo dużo artykułów. Może akurat dowiesz się przydatnych informacji o kosztach.

Ostatnio zmieniony przez Ela1595 dnia Sro Lip 31, 2019 12:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Sob Sie 06, 2016 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzałeś już ofertę tutaj https://kupwentylacje.pl/klimatyzacja-domowa ? Jeśli nie, to koniecznie tam zajrzyj. Mają ciekawe rozwiązanie do mieszkania w dobrej cenie. Plusem jest to, że firma posiada wszelkie niezbędne i wymagane certyfikaty jakości, autoryzacje. Nie trzeba więc się o nic obawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2016 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja nie jest już tak droga jak kiedyś. Zajrzyj sobie chociażby na http://www.climapolska.com.pl/
mają bardzo dobre ceny i świetnej jakości klimatyzację. Sama zastanawiam się nad zamówieniem jej.Możesz też pomyśleć nad wentylacją, podobno to też dobre rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2016 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomy ma w domu klimę za 15 000 zeta. Jak kogo stać, to czemu nie, ale ja bym w rok nie zarobił na taki luksus Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Nie Paź 02, 2016 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak powiem Wam szczerze, że wolałabym postawić zamiast klimatyzacji, na dobrą wentylację. Mam nawet w związku z tym do Was pytanie. Otóż, czy korzystaliście może kiedyś z oferty Alnor http://www.alnor.com.pl ? Firma ta posiada w swojej ofercie wszystko to, co jest niezbędne do wykonania instalacji wentylacyjnej, zaczynając od kanałów, poprzez elementy rewizyjne i przepustnice, a kończąc na wentylatorach i zastanawiam się nad zakupem ich produktów. Jeżeli ktoś kojarzy tą firmę, będę bardzo wdzięczna za wszelkie opinie na jej temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viver
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Maj 2017
Posty: 1
Skąd: Katowice, Chorzów

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Sandra Kłos, jak zainwestujesz w dobrą wentylacje z pompą i rekuperacją to i może chłodzić i grzać. Jednak z dłużej perspektywy jak coś w niej strzeli jak pompa czy generator to koszt od 10k do 20k PLN. Więc jeśli by się nic nie uszkodziło to myślę że z 8-12 lat potrzebne jest aby się zwrócił koszt instalacji.

Klima ma to do siebie że chłodzi i grzeje jednak do pewnego stopnia. np. Sharp u mnie grzeje gdy na zewnątrz jest tylko nie więcej niż -11*C. Później nie działa. Trzeba brać to pod uwagę.

Ja montuje urządzenia każdego dnia, jakby co pytaj na PW
_________________
Dominik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Higwart
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Cze 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No powiem ci tak jest to rozległy temat ale żeby ci przybliżyć mniej wiecej ekspolatacje i koszty to tak instalacja sama w sobie to zależy od klimatyzaotra jaki sobie wybierzesz wiadomo są różne lepsze gorsze budżetowe i jakieś premium. Taki zwykły z montażem z 2,5k ci wyjdzie. Do tego klimatyzacja montaż Warszawa ogarniają firmy które się na tym znają więc załozą ci to sprawnie i dobrze. Do tego teraz każdy klimatyzator ma klase energii jak inne urządzenia oraz wskaźnik SEER. Mój klimatyzator w sezonie gdzie był naczęsciej używany czyli od czerwca do września zużył mi energii za 200 zł mniej więcej. Wiec na moje znośne są te koszty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piernikus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2017
Posty: 9

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okolo 3 tys więc nie są to nie wiem jak duże koszta ale za to korzyści są nieocenione moim zdaniem Smile http://klimavip.com.pl/ ta firma robiła mi klimę w mieszkaniu i w firmie, warte ceny realizacje teraz jest w lato chłodniej a w zimę powietrze nie jest takie wilgotne i zduszone, polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto zainstalować klimatyzację. To świetne rozwiązanie. Tyle tylko, że trzeba wybrać firmę, która ma szeroki zakres usług. Tutaj http://www.nawilzacze.eu/namiary na firmę, która świadczy kompleksowe usługi - od projektu, po serwisowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klima w domu to już teraz nie jest jakiś luksus. Ceny sa różne, w zależności jaki klimatyzator wybierzemy. Generalnie nie trzeba wydawac majątku aby mieć w domu taki komfort. Jesli szukacie klimatyzatora to polecam zerknąć na ofertę firmy Frapol http://www.frapol.com.pl/ . Oferują dobór odpowiedniej klimatyzacji, montaż a także serwis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łosica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 80

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 2:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, z tym się zgadzam. Powoli jest to takim standardem i bardzo dobrze. Ja osobiście nie lubię pory wakacyjnej i tego gorąca, więc klimatyzacja jest dla mnie niejako wybawieniem. Jakie firmy oferujące klimatyzację polecacie? Z tego co wyczytałam na wszelkich forach i w poradnikach nt. klimatyzacji, że bardzo dobrą opinię ma Iglotech. Posiadają zarówno klimatyzatory, agregaty skraplające, a także wentylatory. Jest więc w czym wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy