FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
reklama firmy
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deletter
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Mar 2016
Posty: 2

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 11:11 am    Temat postu: reklama firmy Odpowiedz z cytatem

Witam, niedawno zalozylam firme wiem jak wazna jest reklama dobra strona www mysle ze pod tym wzgledem jest ok ale nie wiem jak sprawic zeby moja strona byla wysoko w wyszukiwaniach google..sama niestety sie na tym nie znam i nie wiem jak to ogarnac..moze sa jakies firmy nawet znalazlam jedna https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ Bardzo bym prosila o rady i inne propozycje.

Ostatnio zmieniony przez deletter dnia Pią Kwi 08, 2016 10:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz zlecić jakiejś firmie pozycjonowanie strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dariaw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 134

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może tym warto zadbać o obecność w social mediach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefania13
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Kwi 2016
Posty: 14

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2016 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Zgadzam się reklama jest ważna i nie tylko ta w internecie ale i tradycyjna. Możesz wykorzystać taką ściankę pop up http://www.hurtowniadruku.pl/index.php/oferta/sprezynowa-scianka-pop-up ,która daje możliwość przeprowadzenia szybkiej kampanii reklamowej dzięki swojej atrakcyjności przyniesie zamierzone efekty w krótkim czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 647

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2016 1:27 pm    Temat postu: reklama Odpowiedz z cytatem

Reklama firmy jest bardzo ważna. najlepiej sprawdza się w internecie, a u nas sprawdziła się drukarnia https://web-to-print.pl/katalogi_szyte
katalogi przez nich wykonane okazały się naszym najlepszym środkiem reklamowym. Korzystamy teraz i z innych usług. Są bardzo dokładni, terminowi. A do tego bardzo tani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turczynow
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Mar 2016
Posty: 6
Skąd: Opole

PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić ich usługi https://gogler.pl/pozycjonowanie. Najbardziej podoba mi się to, że w jednym miejscu można kompleksowo zaplanować kampanie marketingową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 370

PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaka to jest branża i na czym polega ten biznes? Na początku warto zacząc od lokalnej reklamy:
Dobrą formą reklamy lokalnej mogą być takie torby reklamowe z nadrukiem bądź inaczej torebki ekologiczne. Można na nie wrzucić swoje logo czy dane kontaktowe. Fajna sprawa, bo to dużo praktyczniejsza forma reklamy niż chociażby ulotki. Dlaczego? Cóż, takie torebki mogą być używane na co dzień co daje nam tanią mobilną reklamę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Placebo
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 18

PostWysłany: Pon Cze 13, 2016 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście taka reklama to w dzisiejszym świecie podstawa, ale też nie zapominajmy, że wiele odbiorców nie korzysta z sieci i dlatego nie warto w żadnym wypadku ograniczać się tylko do internetu zresztą ci co aktywnie korzystają z dobrodziejstw sieci też są wrażliwi na reklamę tradycyjną. Każdy kanał dotarcia do klienta ze swoim przekazem jest dobry. Ja się osobiście skłaniam np. ku takim formom http://fabrykareklamy.pro/produkcja/druk-wielkoformatowy-lodz-wydruki-banerow-i-billboardow/ bo na mnie osobiście też to działa więc wychodzę z założenia że na innych pewnie też.
Rolling Eyes
_________________
„ Nie trzeba dokonywac niezwykłych czynów, aby osiągnąc niezwykłe rezultaty” Warren Buffet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agata407
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2016
Posty: 5

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o reklamę w internecie, to pozycjonowanie jest najważniejszą i najskuteczniejszą metodą na wypromowanie swojej firmy. Moja znajoma nie dawno borykała się z podobnym problemem. Znalazła stronkę, gdzie zamówiła bezpłatną wycenę Porównała oferty i wybrała firmę, która zajmuję się pozycjonowaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fala
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2015
Posty: 31

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne, by strona była widoczna w sieci. Pomoże Ci w tym na pewno dobry seowiec. U mnie sprawdził się Piotr Polok: http://piotrpolok.pl/kontakt/ . Jego wiedza i zaradność pomogły znaleźć się mojej stronie wysoko w wynikach wyszukiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Nie Lip 03, 2016 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama firmy to podstawa, i tak samo ważne jest pozycjonowanie. Warto sobie więc zajrzeć na taką ofertę jak pozycjonowanie częstochowa litenet.pl. Na pewno takie pozycjonowanie będzie zrobione bardzo profesjonalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dnowaczek87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2015
Posty: 132

PostWysłany: Czw Lip 07, 2016 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam jeszcze zainwestować w torby reklamowe z nadrukiem Twojej firmy. Fajnie buduje wizerunek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pią Lip 08, 2016 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bardzo podoba mi się ten pomysł. Zerknij na ekologiczne torby na panato.org/dla-firm. Uważam, że takie są znacznie lepsze niż foliowe. Nie dość, że są wytrzymałe, to jeszcze eko. To wpływa pozytywnie na wizerunek firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś z Was prowadzi moze sklep internetowy i zdecydował się na utworzenie pliku produktowego? Jesli nie, to polecam zlecenie go, bo można go umieścić w porównywarkach cenowych i tym samym zwiększyć sprzedaż. Spora liczba osób nadal szuka produktów w porównywarkach cenowych, bo jest to szybkie i proste i jeśli macie konkurencyjne ceny, dobra ofertę, to dzięki temu plikowi mozecie znacząco zwiększyć sprzedaż. Plik umożliwia także utworzenie reklam Google Product Listing Ads , które sa także bardzo popularne. Więcej informacji o pliku znajdziecie pod tym adresem http://feedink.com/pl/basic-information-about-product-feeds/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tulip
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2016
Posty: 5
Skąd: Dobrut

PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi by było szkoda pieniędzy. Facebook jednak jest najlepszą reklamą
_________________
Dom rodzinny jest najlepszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 1 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy