FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Trądzik młodzieńczy rozumiem ale po 40stce?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 4:00 pm    Temat postu: Trądzik młodzieńczy rozumiem ale po 40stce? Odpowiedz z cytatem

Trądzik młodzieńczy rozumiem ale po 40stce?
Niestety, dopadło mnie i nie do końca wiem czy trądzik młodzieńczy leczenie, czyli kremy, pielęgnacja skóry itd mogę odnieść do siebie, czyjednak z racji wieku ciut innego powinnam używać tu jakichś innych środków?
Jak wy to widzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
lucci22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sob Cze 04, 2016 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To normalne, trądzik różowaty występuje właśnie w późniejszym wieku. Ale nie łam się , wiele osób się z nim zmaga. Najlepiej pójść do dermatologa i upewnić się, czy to aby na pewno trądzik, a nie na przykład ATP. Skóry trądzikowej nie można podrażniać, a szczególnie, że w wieku 40 lat produkcja kolagenu jest spowolniona i skóra nie regeneruje się zbyt szybko. Spójrz tutaj, mogę polecić Ci olejek do skóry trądzikowej, który nie podrażnia skóry http://www.dermokosmetyki-environ.pl/environ/environ-sebuprep-moja-opinia-o-olejku-do-twarzy/. Ładnie ją oczyszcza i łagodzi. Dzięki temu stany zapalne znikają, a buzia wygląda ładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ni powiedziałabym, że to różowaty. To może być po prostu trądzik dorosłych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Cze 07, 2016 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobny problem, za rok obchodze 30 urodziny i dopiero teraz zaczeły się u mnie poważne problemy z cera, próbowałam juz wszystkiego zaczynając od kosmetyków naturalnych na mydle siarkowym kończąc. Po prostu nie wiem juz, jak temu zaradzić, na codzien udaje mi sie to przykryć podkładem który bardzo długo dobierałam pod kątem wymogów mojej cery, w oparciu o te porady: http://www.lirene.pl/artykuly/jak-dobrac-i-nakladac-podklad ale wieczorem gdy go zmywam nie jest to najlepszy widok. Jak na to zaradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 416

PostWysłany: Sob Lis 05, 2016 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizyta u dermatologa to ostateczność. Może zerknij na stronę, wydaje mi się, że odpowiedni powinien być http://iwostin.pl/krem-ochronny-rozjasniajacy-przebarwienia-spf-50. Możesz również tam przeczytać porady związane z tym jak dbać o cerę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
termia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 224

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz prześledzić także ten artykuł poradnikowy http://emolium.pl/baza_wiedzy/atopowe_zapalenie_skory.aspx . Link jest o problemach z AZS, ale znajdziesz tam równiez informacje na temat innych problemów skórnych. Warto prześledzić ten tekst.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 453

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trądzik może także dotyczyć osób dorosłych i nie jest to nic niezwykłego. Najczęściej jest to związane z zaburzeniami hormonalnymi. Ja tak miałam - hormony szalały a na twarzy miałam pizze ;/ Szukałam sposobu na rozwiązanie problemu i w aptece polecili mi Inofem http://www.inofem.pl/ . TO bezpieczny suplement diety, który reguluje gospodarkę hormonalną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuję ci iść do dermatologa i z nim skonsultować ten problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiolka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 122

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasem i tak się zdarza, to nie trądzik młodzieńczy tylko inny rodzaj i wizyta u lekarza jest niezbędna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feone
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nic dziwnego - każdy organizm funkcjonuje nieco inaczej. Ja trądziku młodzieńczego nie miałam, ale kto wie co mnie spotka w przyszłości Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zdzisia
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2017
Posty: 13

PostWysłany: Czw Cze 15, 2017 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość z nas ma problem z cerą. Jest wiele przyczyn tego stanu rzeczy. Nie oznacza to jednak, nie możemy nic z tym zrobić. Warto o tym więcej poczytać https://pl.oriflame.com/beautyedit/health-beauty/natural-beauty-skin-care-guide Nie każdy kosmetyk a nawet lek, będzie w stanie nam pomóc. Trzeba obserwować siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trądzik często też dotyczy osób dojrzałych. Sposóbów na walkę z nim jest sporo - grunt to odpowiednia codzienna pielęgnacja i ewentualnie dobre i skuteczne leki, które skutecznie go zwalczą. Tu możesz poczytać na temat zineryt efekty. Myślę, że warto byłoby też udać się do dobrego dermatologa, który oceni sytuację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ifka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Sty 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest możliwość by mieć trądzik w takim wieku? Może to coś innego?
_________________
http://www.gabinetharmonia.pl/oferta/leczenie-tradziku/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 5:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz cerę trądzikową, to zdecydowanie trzeba o nią zadbać jak najlepiej. Moja siostra zmaga się z tym od dawna ale cera poprawiła się jak zaczęła używać maseczkę z biocelulozy przeciwtrądzikową i krem redulujący sebum i przeciwtrądzikowy jednej marki Calluna Medica. I widać efekty. Może warto byś spróbowała skoro nic innego ci nie pomaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sunright
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to może być dużo różnych spraw, idź po prostu do dermatologa, jeżeli trądzik jest duży i przeszkadza - dostaniesz leki i w kilka miesięcy zniknie całkowicie.

--
pościel 140x200
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy