FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
reisal1988
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Madison

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 9:56 am    Temat postu: Zamawiacie zakupy codzinnego użytku przez internet? Odpowiedz z cytatem

Pytanie kieruję w szczególności do kobiet. Czy robicie zakupy codziennego użytku przez internet? Ja z moja dziewczyną robimy to już od 2 lat jeżeli chodzi o chemię gospodarczą, ona bierze też kosmetyki, które używa w swojej pracy - jest wizażystką. Co jakiś czas zamawiamy też perfumy. Wydaje mi się, że o ile chodzenie po sklepie szukając ciuchów może być przyjemne to spacer po hipermarkecie w celu szukania proszku czy mydła nie jest już fascynujące wink a przecież trzeba to jeszcze wnieść do domu. Ja raz, dwa razy w miesiącu składam zamówienie, kurier przywozi mi to do domu i przesyłka jest gratis. Nie tracę czasu w sklepach. Teraz myślimy z dziewczyną o zakupach spożywczych też tą drogą. Macie z tym jakieś doświadczenia? Robicie zakupy w ten sposób? Jeżeli nie to dlaczego?
_________________
blog na temat naszej twarzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spożywcze zakupy kupuję w markecie lub osiedlowym sklepiku ale pozostałe rzeczy zamawiam. Wychodzi taniej no i wygodniej bo nie trzeba łazic po sklepach. Najczęściej kupuję w zagranicznych sklepach bo wybór jest większy i często jakosć jest o wiele lepsza, Ostatnio odkrłem, że http://www.mymeest.pl/ wysyła paczki z USA do Polski więc chyba i tam zacznę robić zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ulung015
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 12

PostWysłany: Nie Sty 22, 2017 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję praktycznie wszystko przez internet. Produkty spożywcze, warzywa od rolnika, meble i dodatki do mieszkania i oczywiście typowo kobiece rzeczyjak bizuteria czapki ręcznie robione , ubrania czy dodatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Nie Sty 29, 2017 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Perfumy, czy nawet żywność wiele osób kupuje w sieci. Ostatnio sprzedaż takich artykułów bardzo wzrosła w sieci. W sieci możesz kupić również to, czego nie ma często w sklepach stacjonarnych np. arabskie perfumy http://krajowy.biz/firma,plsensedubaicom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już od jakiegoś czasu zamawiam głównie w sieci, jednak przy moim trybie życie jest to ogromna oszczędność czasu., kupuję w sieci również kosmetyki, ubrania, ale też często też sprzedaję rzeczy, których już nie potrzebuję, dzięki czemu naprawdę sporo mogę oszczędzić. Wysyłając paczkę przez przesyłki kurierskie ups i Furgonetka.pl zawsze wychodzi to naprawdę nieźle cenowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 371

PostWysłany: Nie Maj 13, 2018 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli buty są przedmiotami codziennego uzytku to owszem tak Smile Kto nie lubi zakupów, chyba każdy a juz szczególnie kobiety. Teraz zakupy sa bardzo łatwe, przez komputer lub telefon bardzo szybko mozemy kupic to co potrzebujemy. Sama bardzo lubie zakupy leząc wieczorem juz w łózku, aktualnie chce zamówic jakies nowe buty https://butymodne.pl/damskie-c531.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1442

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, zamawiam i to bardzo często. Jednak mój ostatni zakup okazał się nietrafiony i muszę go odesłać. Z usług jakiego kuriera skorzystać? Czytałam na stronie https://www.ebox24.pl/jak-zamowic-kuriera-do-domu że kuriera do domu można zamówić w kilku prostych krokach. A ja jestem ciekawa, jak to wygląda w praktyce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 3:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiam i całkiem to lubię. Ostatnio nawet zaczęłam przez internet zamawiać też buty.
Jest duży wybór a przy tym ceny są dużo bardziej atrakcyjne niż w sklepach stacjonarnych.
Jeżeli też szukasz butów to zerknij sobie tutaj https://multu.pl/
można się zapomniećSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak ja w sieci zamawiam przede wszystkim ubrania i kosmetyki. Jeśli chodzi o ulubione miejsca to bardzo lubię hurtownię Mimari. Mają bardzo rozbudowaną ofertę na profesjponalne kosmetyki i akcesoria/urządzenia kosmetyczne. Rozsądne ceny i szybka realizacja zamówień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej tego nie robię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak Smile Przez internet zamawiam nie tylko produkty dla siebie, ale i dla rodziny oraz zwierzaków. Każdy właściciel kota wie, że dźwiganie żwirku ze sklepu do najprzyjemniejszych nie należy. A ja sobie zamawiam taki żwirek na https://www.maxandmrau.pl/pol_m_kot_kuwety-dla-kota-i-zwirki-dla-kota-183.html i mam problem z głowy, bo kurier przynosi mi worek ze żwirkiem pod same drzwi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikola3353
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 48
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę nie mogę się przekonać aby każde zakupy, nawet spożywcze robić przez neta. Dla mnie wyjaławia to społeczeństwo.
_________________
Mój poradnik blogowy opisujący wycieczki i porady dla podróżnikow oraz historie polskiego globtrotera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy o jakie rzeczy chodzi, jedzenia raczej nie zamawiam przez internet. Jednak np. torebki już tak Smile Jeżeli chodzi o ten drugi aspekt, to polecam zapoznać się z ofertą sklepu Merg.pl:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio znalazłam bardzo fajny surowiec do produkcji kosmetykow w domowych warunkach http://techlandlab.pl/sklep/dmso-dimetylosulfotlenek/ Bardzo dobry rozpuszczalnik do produkcji np szamponu do włosów, działa również przeciw zapalnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MikserMat
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 12

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdarza się, nawet całkiem często. Zamawiam sobie wiele rzeczy np. do pracy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy