FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy mam szanse na kredyt bez stałych zarbków
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jachu19
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 5:01 pm    Temat postu: Czy mam szanse na kredyt bez stałych zarbków Odpowiedz z cytatem

Czy jest szansa że dostane kredyt na mieszkanie nie mając stałych zarobków ? Jestem student i dlatego nie mogę pracować na etacie, a co za tym idzie nie mam żadnej zdolności kredytowej. Spokojnie bym spłacał kredyt bo mam dochody z prac dorywczych i oszczędności wystarczające żeby spłacać kredyt do końca studiów, a potem to już będę pracował, ale wiem że banku to nie interesuje. Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy mam szanse na kredyt na mieszkanie pod zastaw tego mieszkania ? Czy banki udzielają takich kredytów choćby na 80% wartości( na mój rozum dla banku to dobre zabezpieczenie bo pożyczają mi 80%, a nawet jak nie spłacę to dostają nieruchomość czyli 100%, ale nie wiem jak banki na to patrzą)

No i czy ktoś wie jakie byłoby oprocentowanie takiego kredytu (licząc wszystkie "ukryte koszty")
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
otis
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 20

PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uuuu, śliska sprawa...

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maćko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7

PostWysłany: Sro Gru 02, 2009 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie takiej odpowiedzi oczekiwałeś ale cóż.. życie jest brutalne.. Z kredytem hipotecznym nie jest tak łatwo.. Mój chłopak pracuje w banku i właśnie takowych udziela. W Twoim przypadku niestety jestem niemal pewna iż jest to nierealne do osiągnięcia.. Nie masz zdolności kredytowej. Wzięcie kredytu nie jest takie proste.. Ludzie, którzy mają stałe dochody są poddawani ocenie analityka finansowego.. i nie zawsze dostają pozytywną odpowiedź, co do możliwości wypłaty pieniędzy..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolinaDC
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 2:42 pm    Temat postu: Re: Czy mam szanse na kredyt bez stałych zarbków Odpowiedz z cytatem

jachu19 napisał:
Czy jest szansa że dostane kredyt na mieszkanie nie mając stałych zarobków ? Jestem student i dlatego nie mogę pracować na etacie, a co za tym idzie nie mam żadnej zdolności kredytowej. Spokojnie bym spłacał kredyt bo mam dochody z prac dorywczych i oszczędności wystarczające żeby spłacać kredyt do końca studiów, a potem to już będę pracował, ale wiem że banku to nie interesuje. Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy mam szanse na kredyt na mieszkanie pod zastaw tego mieszkania ? Czy banki udzielają takich kredytów choćby na 80% wartości( na mój rozum dla banku to dobre zabezpieczenie bo pożyczają mi 80%, a nawet jak nie spłacę to dostają nieruchomość czyli 100%, ale nie wiem jak banki na to patrzą)

No i czy ktoś wie jakie byłoby oprocentowanie takiego kredytu (licząc wszystkie "ukryte koszty")


Nie ma szans na kredyt. Pomimo zabezpieczenia w postaci mieszkania i tak trzeba miec zdolność kredytową do spłaty zobowiązania.
_________________
Pomagam spełnić marzenia o własnym mieszkaniu czy domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Layla
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 37

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówcami, na kredyt niestety nie ma szans.
_________________
Świadectwa Energetyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joanna85
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 43

PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 11:24 am    Temat postu: kredyt dla studentów Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję przyjrzeć się ofercie kredytu hipotecznego dla studentów. Myślę, że jest to atrakcyjne i dobre rozwiązanie. Minusem może być fakt, że mieszkanie, które chcemy kupić musi znajdować się w mieście, w którym studiujemy.
_________________
Zapraszam do serwisu ogłoszeń nieruchomości - nieruchomości Nysa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rectus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dostanie kredytu mają nawet osoby które mają stałe przyzwoite dochody. więc osoba bez stałych dochodów raczej nie ma szans wogóle.
_________________
Porcelana dla firm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jkow
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 24

PostWysłany: Sro Sie 14, 2013 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej ci będzie pójść do banków i sprawdzić? Marne szanse ale lepiej chyba spytać "u źródła". Chociaż na etapie analizy wniosku i tak pewnie poleci na odmowę
_________________
Zobacz najciekawsze projekty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Katara
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 3

PostWysłany: Czw Maj 14, 2015 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj. Sam nie masz żadnych szans na kredyt. Aby dostać kredyt hipoteczny musisz wykazać się stałymi, udokumentowanymi dochodami. Koniec. W twoim przypadku rozwiązaniem byłoby znalezienie współkredytobiorcy, który podniesie zdolność kredytową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszkanka1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 7

PostWysłany: Wto Maj 19, 2015 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj przykro mi ale nie masz na to najmniejszych szans. Aby otrzymać kredyt hipoteczny trzeba pracować już jakiś czas. Najlepiej mieć umowę na czas nieokreślony i konkretne zarobki. Nie jest to niestety takie proste jak się wydaje, że mogłoby być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matinson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 12:06 am    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Najlepiej po prostu pójść do banku i zapytać o warunki kredytu albo po prostu poprzeglądać oferty kredytów hipotecznych na stronach banku. Raczej małe szanse na kredyt bez konkretnej umowy i stałego wynagrodzenia ale oczywiście mogę się mylić. Banki są bezwzględne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majsterklepka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 14

PostWysłany: Nie Maj 24, 2015 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

banki sprawdzają bardzo skrupulatnie zdolność kredytową, więc jeśli komuś marzy się dostanie porządnego kredytu, to rzeczywiście musi się postarać, no chyba, że załatwia sobie coś w jakimś lewym parabanku Wink to inna sytuacja, ale tak naprawdę, żeby dostać dziś kredyt na przyzwoitych warunkach to trzeba mieć w miarę solidną pracę i jakieś zabezpieczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 3

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja niestety przy zarobku 2200 zł netto nie mogę dostać kredytu na mieszkanie, a pan prezydent mówił ostatnio że jak się ma 2000 zł to można wziąć kredyt hipoteczny Smile

z tego co wiem to jest też jakiś wzór do obliczania tego czy dostaniesz kredyt czy nie, tutaj było coś takiego http://www.kredyt-portal.pl/ile-kredytu-dostane.html ale widze że już to chyba zlikwidowali
_________________
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez karolak dnia Sro Lip 01, 2015 9:25 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frania12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 2:03 am    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Ale jaki jest sens dumania na forum czy dostanie się kredyt czy nie. Na oko można stwierdzić, że masz niewielkie szanse, ale nie pracuję w żadnym banku i nie mam pewności. Najlepiej udaj się do kilku banków i sprawdź co Ci odpowiedzą. Może jest jakaś opcja o której nie wiemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bianca89
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 31

PostWysłany: Nie Lip 05, 2015 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też szukamy mieszkania. Natknęliśmy się na ciekawą stronkę na http://www.mapanieruchomosci.pl/ Niestety też się obawiamy czy dostaniemy kredyt. Co prawda pracę mamy stałą ale niskie zarobki i nie każdy bank na to przystaje. Byliśmy już w wielu bankach i w niektórych nam doradzali aby dobrać kogoś do kredytu np rodzica a wtedy zwiększy nam się zdolność. My jednak nie chcemy wciągać rodziców do kredytu bo chcemy się od nich uniezależnić więc jesteśmy w kropce:( Największe szanse uzyskania kredytu mieliśmy chyba w bgż ale musi być wtedy większy wkład własny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy