FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kostka brukowa
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 12:20 pm    Temat postu: Kostka brukowa Odpowiedz z cytatem

Witam, jeśli szukacie sprawdzonej firmy, która oferuje kostkę brukową, to mogę Wam polecić te firmę: http://www.spec-bet.pl/ zamawialiśmy u nich kostkę do obejścia wokoło domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni i ze współpracy z tą firmą, jak i z samej jakości i wykonania kostki. Firma ta od wielu lat jest na rynku i wykonuje między innymi kostkę brukową, więc możecie mieć pewność, że macie do czynienia z fachowcami. Poza tym bardzo dobry kontakt z klientem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 12:13 pm    Temat postu: Kostka Odpowiedz z cytatem

A ja z kolei mogę zarekomendować kostkę granitową z firmy Herkam - http://herkam.pl/oferta/kostka-granitowa. Wykorzystałam ją przy budowie alejki w swoim ogrodzie i wytrzymuje już pięcioletnią próbę czasu. Zresztą, firma ta działa od wielu lat na rynku, mają sympatyczną obsługę i zawsze, jak miałam jakieś wątpliwości, to mogłam zadzwonić do nich albo zamailować i wszystko wyjaśnić. Ceny też przystępne, od 210 zł za tonę, polecam. Na marginesie mogę Wam poradzić, że najlepiej budować się kilka kilometrów poza miastem. Stamtąd blisko jest jeszcze do pracy czy szkoły i człowiek nie musi budzić się o nieludzkiej porze, aby zdążyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja kupowałem kostkę brukową w markecie budowlanym i jest ok bez dodatkowych kombinacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marteria500
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej jednak zdać się na profesjonalistów, którzy dobiorą rodzaj kostki i dobrze zaaranżują teraz wokół domu Smile
_________________
Płyty chodnikowe - certus.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kombigi47
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... A może lepiej byłoby poszukać informacji na ten temat w Internecie? Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie Smile
_________________
Jeśli człowiek w młodości jest zbyt rozsądny i nie popełnia błędów, to jest nudny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież tutaj jest internet Very Happy Ja oprócz tego, żebyś zajrzał na stronę Pozbruk polecam również sprawdzić ich kanał na Youtube bo naprawdę przygotowali mnóstwo ciekawych materiałów które mogą być ciekawą inspiracją do stworzenia czegoś wyjątkowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
k.pawel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale nie jest to za bardzo moja dziedzina wiedzy. Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc.
_________________
Nawet odważni ludzie często wolą być ślepi, gdy boją się coś zobaczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat moim zdaniem kostka brukowa to bardzo dobry wybór. Dość szybko sa ją układa, i jest solidnie wykonana. Widziałam w ofercie tej firmy http://www.spec-bet.pl/ kilka fajnych dostępnych wzorów. Więc przed domem można stworzyć cuda, jeżeli tylko się chce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy akurat kostke brukowa od https://www.bruk-bet.pl/produkty i tez jestem bardzo zadowolona. Super jakosc, a oferta byla naprawde korzystna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aishamak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Borges
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Można wielu trudności sobie w ten sposób oszczędzić.
_________________
Po to się je, aby żyć, a nie po to żyje, aby jeść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli chodzi o wybór kostki brukowej to tutaj śmiało mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na ofertę producenta Pozbruk, który przygotował szeroki wybór modeli oraz kolorów w przystępnej cenie. Do tego są one dodatkowo zabezpieczone powłoką hydrofobową H-Plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas kostkę brukową układała firma Alwil http://www.alwil.com.pl/ z Mińska Mazowieckiego. Kostka jest dobrej jakości, mamy z niej podjazd i podłogę na tarasie. Firma bardzo dobrze się spisała, jest bardzo solidna, dokładna no i ma dobre stawki. Od nich mamy tez ogrodzenie łupane, również świetnie to wyszło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ja też mam ogrodzenie łupane ale od Jońca Very Happy za jakiś czas myślę o układaniu kostki to rady mi się przydadzą. Koło domu do bramy plus jakieś alejki w ogrodzie, myślę żeby jeszcze trochę tam kamienia się pojawiło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greysowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 130

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już wynajmiecie ekipę do prac brukarskich to na pewno Ci bedą mieli dostęp do tanich materiałów. Ja tak zrobiłam z http://zakladanietrawnika.pl/uslugi-brukarskie Wszystko na pewno za was załatwią i to w lepszych cenach niż wy będziecie w stanie ogarnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy