FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
jakie okna wybrać ?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 9:38 pm    Temat postu: jakie okna wybrać ? Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Chcieliśmy z mężem poradzić się w kwestii wyboru okien. Nie bardzo wiemy jakie najlepiej wybrać . Znajomy poleca nam okna z Oknoplast ponoć są bardzo dobre i im służą już przez długie lata. Ktoś z Was może coś powiedzieć mi na temat tych okien ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Energa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 39
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze przed podjęciem decyzji warto prześledzić kilka ofert,poznać ofertę kilku producentów okien.Jednym z nich jest Ekoplast,oferujący okna antywłamaniowe,energooszczędne tworzone w technologii V-Perfect.Bliżej można poznać ofertę na http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/technologia-v-perfect
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Pią Sie 04, 2017 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta oferta jest atrakcyjna http://okna-internorm.pl
Sami mamy w swoim mieszkaniu okna drewniano- aluminiowe.
Doskonale izolują i wygłuszają


Ostatnio zmieniony przez Nicolas dnia Sro Sie 16, 2017 11:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spokes
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 75

PostWysłany: Pią Sie 04, 2017 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie konkretnie okna są poszukiwane? Jeśli okna dachowe to kliknij w link obok jaki wstawiam. I tam masz wiele porad jak takowe wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybierz drewniane, ładniejsze i wiekszy prestiż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gagi88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Wrz 2017
Posty: 5
Skąd: Gryfino

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto teraz inwestować w okna energooszczędne? Ostatnimi czasy dużo dobrego o nich słyszałem. Choćby tutaj sporo jest ciekawych informacji http://roleter.pl/ Smile Warto się z nimi bliżej zapoznać Smile
_________________
Problemów nie da się rozwiązać na tym samym poziomie świadomości, który je wykreował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie okna Katowice. Sa to okna energooszczędne PCV, w ofercie znajdują się również drzwi. My z mężem chyba zamówimy oka z tej firmy do domu. Chcemy duże okna a nie wszystkie firmy chcą takie okna wykonac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 685
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoje okna zamawiałem u firmy Atos z Lublina. To bardzo dobra firma, która robi solidne okna (zarówno PCV jak i drewniane). Z efektu jestem bardzo zadowolony i bez wahania wybrałbym ponownie te same okna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braxton
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 24

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli firma ma odpowiednie zaplecze to wykona odpowiednio duże szklenia - nie widziałem jeszcze żeby jakaś duża firma rezygnowała z tego. Przykładowo mój znajomy miał okna (drewniane, stare) w domu na szerokości 6,5 m (trzy skrzydła) i wymieniał na PVC. W Oknoplaście po prostu zdjęli wymiary i tyle, bez żadnych pytań. A teraz wyglądają świetnie bo lewe skrzydło to drzwi HST, a pozostałe dwa to szyby prawie kwadratowe (szer. 2,25, wysokość 2,10).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba_80
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 20 Sty 2017
Posty: 18

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie potrzebuję dużych szkleń tylko ciepłych okien. Mam zamiasr przeprowadzić modernizację domu po rodzicach. Cały dom będzie ocieplony, wiec i okna chcę mieć ciepłe (wymiary standardowe, jak w blokach). Co polecicie w takim układzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że najlepsze okna to okna wykonane z drewna. To samo jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne. Jeżeli szukacie dobrych drzwi wewnętrznych wykonanych z drewna to koniecznie zajrzyjcie na stronę http://kornik.com.pl/. Myślę, że będzie to dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu wymieniałam okna z plastikowych na drewniane. Długo szukałam odpowiedniego producenta. W końcu zdecydowałam się zamówić w http://www.oknostol.com.pl/ i nie żałuję. Firma realizuje zlecenia w całej Polsce, więc to jej dodatkowa zaleta. Producent ma w swojej ofercie okna drewniane, zabytkowe i nowoczesne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braxton
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 24

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Ci na naprawdę dobrych oknach (PVC jak rozumiem) to Winergetic Premium OKnoplastu. Zajrzyj na ich stronę, sprawdź parametry: oknoplast.com.pl/okna/winergetic-premium/#szczegoly A potem sobie porównaj z konkurencją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paprota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 67

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o oknach oferowanych przez Ekspol http://ekspol.com.pl/? Czytałam bardzo dużo opinii na ich temat i chyba są najbardziej polecanym dostawcą okien, drzwi i podłóg. Producenci, którzy z nimi współpracują cechują się bardzo wysoką jakością. Na stronie można pooglądać jakimi oknami dysponują i faktycznie widać, że łączą w sobie jakość, elegancję, a także nowoczesność. Ciężko teraz o takie dobre wyposażenie domu, więc przy wymianie będę się najbardziej skłaniała właśnie ku temu, by wybrać coś z ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braxton napisał:
Jeśli zależy Ci na naprawdę dobrych oknach (PVC jak rozumiem) to Winergetic Premium OKnoplastu...


To jest bardzo dobry wybór. Też takiego dokonałam dzięki fachowej obsłudze w ich salonie premium w Bydgoszczy czyli w Sampre http://samprebydgoszcz.blogspot.com/ Okna ciepłe o nowoczesnym designie z możliwością wyboru dowolnego koloru. Obsługa doskonała i dobry montaż, a okna sprawują się idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy