FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
kuchnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zdzislawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 319

PostWysłany: Pią Maj 07, 2021 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio miałam problem z kuchenką i wybrałam takie rozwiązanie jak Milenium - kompleksowa oferta napraw urządzeń AGD: https://milenium-agd.pl/naprawa-agd/ . Mogę polecić ich usługi - ja byłam bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Sotbe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 256

PostWysłany: Nie Maj 09, 2021 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru stylowych i dobrze wykonanych baterii kuchennych to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferta naszego sklepu https://sklep.sotbe.com/ w którym będziecie mogli liczyć zarówno na najwyższa jakość wykonania i jednocześnie aż 5 letnią gwarancję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Sob Maj 29, 2021 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już same uchwyty do mebli muszą być dobrze dobrane do kuchni. Pamiętaj aby wybrać takie, które będą wygodne i będą się dobrze czyścić. Znalezienie idealnych nie będzie łatwe, ale jak zajrzysz do Meblowni, gdzie jest ich naprawdę imponujący wybór, na pewno coś wybierzesz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1358

PostWysłany: Sob Maj 29, 2021 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak pomysłu na aranżację kuchni? Żaden problem! Wystarczy, że wejdziecie sobie na stronę meblator.pl i tutaj macie świetne porady dotyczące kuchni, ale też jednocześnie innych miejsc. Sprawdźcie, skorzystajcie, a na pewno wybierzecie wszystko tak, jak chcecie do Waszych pomieszczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Maj 30, 2021 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nad czym się tutaj zastanawiać?

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 5:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kuchni nie może zabraknąć lodówki. Polecam zainteresować się lodówkami Electroluxa z serii MultiSpace. Są bardzo pojemne. Moim zdaniem to najlepsza opcja jeśli chodzi o zabudowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuczapera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 141

PostWysłany: Wto Cze 29, 2021 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja jest wyposazona odpowiednio. Zmienilismy meble na nowe od https://www.meblejanas.eu/ i mam wiecej szafek i polek oraz wieksze pole do manerwu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3285

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 7:17 am    Temat postu: robot kuchenny Odpowiedz z cytatem

W kuchni warto posiadać odpowiedni robot kuchenny taki jak Sam Cook model PSC-11 . Jest bardzo dobrej jakości, łatwy w obsłudze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjagruszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 176

PostWysłany: Nie Lip 04, 2021 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kuchnia to oczywiście dobra lodówka. Jeśli szukacie czegoś porządnego to Beko everfresh+, którą znajdziecie na https://www.ceneo.pl/Lodowki/p:Beko/System_No_Frost:Z_systemem_No_Frost/Zastosowane_technologie:Everfresh+.htm z pewnością was zadowoli i będzie inwestycją na kilka lat. Świetnie się prezentuje, więc idealnie nada się do wnętrz urządzonych z klasą i smakiem. Posiada świetne parametry techniczne i jest pojemna, więc idealna dla rodziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Wto Lip 06, 2021 2:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w każdej kuchni powinien znaleźć się okap. Ja ostatnio trafiłam na Ciarko Design i chyba wybiorę okap z oferty tej marki. Znacie ją? Jak wam się podobają ich okapy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vadeweria
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o meble kuchenne przygotowywane na wymiar to skierujcie się do Studia Mebli Kuchennych „Lux” z Pszczyny. Tu ich strona: https://www.meblekuchennezory.pl/kontakt.html Firma nie tylko zajmuje się projektowaniem, wykonaniem, ale i montażem mebli u klienta. My jesteśmy w pełni z ich usług zadowoleni, spisali sie znakomicie, kuchnia jest doskonała, funkcjonalna, solidna, wykonana z porządnej jakości materiałów, to zdecydowanie kuchnia na długie lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danken
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 66

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 5:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o płytki na podłogę w kuchni ale również blaty kuchenne to w http://granimex.pl specjalizują się w sprzedaży płytek i płyt granitowych do blatów. Dostępne są produkty z takich materiałów jak granit, marmur, tawertyn czy piaskowiec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
allison.vandervort
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na pewno w podstawowy sprzęt AGD, naczynia i dodatki itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alka11
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Maj 2021
Posty: 13

PostWysłany: Pią Paź 08, 2021 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam tapety dla alergików z bawełny. Łatwo się je kładzie na ścianę, wystarczy rozmieszać granulat z wodą i gotowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mateuszpoltusk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 8

PostWysłany: Sob Paź 09, 2021 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrym pomysłem na doposażenie kuchni może być zakup ekspresu do kawy dobrej marki . Najlepsze ekspresy automatyczne i ciśnieniowe można znaleźć na stronie https://baristacaffe.pl/ekspresy-automatyczne-ranking/ tylko rzetelne opinie. A Wy co sądzicie o tej stronie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 10 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy