FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
szkolenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eichmann.moses
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Gru 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 4:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy w cześniej nie brałam udziału w żadnym szkoleniu, ale za niedługo będę miała taką okazję. Moja firma ufundowała nam warsztaty radykalnej komunikacji, które odbędą się online. Dzięki temu będę miała okazję zdobyć nowe umiejętności. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów to wszystko jest tutaj https://growthadvisors.pl/szkolenia-dla-firm/komunikacja/radical-candor/ opisane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Sob Gru 31, 2022 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rynek jest bardzo szeroki jeśli chodzi o kursy i szkolenia. Każdy pewnie znajdzie coś dla siebie. Jesli potrzebujecie kursów przygotowawczych do egazminu UDT to bardzo dobrą ofertę ma Centrum Szkoleń Zawodowych. Na ich stronie - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/kursy-przygotowawcze-do-egzaminow-udt/ możecie dotyczytać o szczegółach. Firma godna polecnia, długoletnie doświadczenie, świetni instruktorzy, program szkoleń dopasowany do realnych potrzeb kursantów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Sob Gru 31, 2022 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezbędne jest prowadzenie szkoleń dla pracowników, aby nauczyć ich nowych umiejętności. W ostateczności doprowadzi to do rozwoju organizacji. Proponowałbym szczegółowo przyjrzeć się zagadnieniu rozwiązywanie problemów organizacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 596

PostWysłany: Pią Sty 06, 2023 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać jest wiele ciekawych opcji, jak chodzi o szkolenia... Sama teraz zastanawiam się nad niektórymi. W sieci znalazłam właśnie szkolenia budowanie wizerunku osobistego, ponieważ w ten sposób będę wiedzieć między innym jak prezentować się w biznesie itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jeanie82
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

PostWysłany: Wto Sty 10, 2023 5:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio coraz częściej chodzi mi po głowie kurs motorowodny. Zalew Sulejowski to świetne miejsce, w którym chciałabym móc pływać, dlatego chyba zrobię niezbędne uprawnienia. Znalazłam na tej stronie https://saily.pl/kurs-sternik-motorowodny/ ofertę, dzięki której mogę odbyć szkolenie. Nie umiem się doczekać lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3390

PostWysłany: Wto Sty 10, 2023 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście może o ofercie f gaz ? Jak dla mnie szkolenia tutaj są bardzo dobre, można zdobyć naprawdę wielką wiedzę, więc warto się na nie zdecydować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Wto Sty 10, 2023 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie otrzymać f gazy certyfikat ? Pytam, ponieważ przyszłościowo myślę właśnie o takim rozwiązaniu i mam nadzieję, że nie będzie żadnego problemu z tym, aby taki certyfikat otrzymać. Jeśli pracujemy z f-gazami, to pamiętajcie, że taki certyfikat będzie Wam niezbędny. Mam nadzieję, że wiele udało się wyjaśnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TeraWer87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lis 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sro Sty 11, 2023 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie firmę, która oferuje szkolenia BHP w Nowym Sączu? Polecacie kogoś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 553

PostWysłany: Sro Sty 11, 2023 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto inwestować czas oraz pieniądze w rozwój osobisty.

doradca kredytów hipotecznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 545

PostWysłany: Wto Sty 17, 2023 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zainteresują was jednak ceny transferowe szkolenia . Ogólnie sama nie tak dawno natrafiłam na ofertę tej firmy i widzę, że jednak szkolenia są tutaj dosyć wartościowe i przydatne, więc może akurat przypadną wam do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karma
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 438

PostWysłany: Czw Sty 19, 2023 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym jest dokumentacja przeciwpożarowa? Kiedy się z niej korzysta? Myślę, że wato byłoby wejść sobie na stronę https://askarprotect.pl/ , ponieważ oni takimi usługami się zajmują. Koniecznie zdecydujcie się na właściwe firmy, bo są w stanie wiele zaoferować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Czw Sty 26, 2023 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedno jest pewne - warto się szkolić i brać udział w takich kursach zawodowych. Jeśli interesują Was takie, przeznaczone dla lekarzy stomatologów czy asystentek to koniecznie zerknijcie sobie na ofertę firmy Heroes of Dentistry https://heroesofdentistry.pl/. Ciekawe zajęcia, doświadczeni trenerzy, rozsądne ceny a do tego indywidualne podejście do kursanta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1174

PostWysłany: Pią Sty 27, 2023 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że różne kursy kwalifikacyjne organizowane są w Ośrodku Szkoleniowym Kursor. Są to między innymi takie kursy lublin: https://www.kursor.edu.pl/szkolenia/lublin . Koniecznie zapoznaj się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonaa89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Gru 2022
Posty: 486

PostWysłany: Sob Sty 28, 2023 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie, który ośrodek posiada w swojej ofercie szkolenia medyczne Bytom? Zależy mi na doświadczonej kadrze. Do tej pory wyszukałam w Internecie Ośrodek Szkoleniowy Elpax. Więcej informacji można przeczytać na stronie https://elpax.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-medyczne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3390

PostWysłany: Wto Sty 31, 2023 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście może o takim rozwiązaniu jak szkolenie f gazy ? Właśnie ostatnio sporo osób polecało mi tą stronę, ponieważ dostępne są tutaj bardzo wartościowe szkolenia, więc może akurat spodoba wam się ta opcja i sami zdecydujecie się skorzystać z tej oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy