FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyposażenie kuchni.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 32, 33, 34  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolak napisał:
Podstawą są oczywiście meble. Tylko jak je wybrać? Oczywicie zobacz najmodniejsze kuchnie i zakop się w stosie katalogów i Ci się najpewniej odechce Razz Trzeba mieć choć minimalny pomysł na aranżacje, żeby później w setkach propozycji wybierać tylko te, które są najbardziej zbliżone do naszego ideału. A późnej sprzęt. Nie wyobrażam już sobie kuchni bez zmywarki i kawiarki ... Laughing


I lodówki Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble, nowoczesny sprzęt - to oczywistości, ale tak jak piszecie trzeba mieć też pomysł na aranżację kuchni. Ja lubię kuchnie nowoczesne i w takich świetnie wygląda grzejniki INVENTIO od Instal-Projekt - http://www.instalprojekt.com.pl/grzejniki/elegante-design/art,17,dostepne-modele,7.html. Poza funkcją grzewczą, taki grzejniki pełni także funkcje dekoracyjne, a również może służyć jako tablica do codziennych notatek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam aranżować swoje mieszkanie, robie to przynajmniej 2 razy do roku, zmieniam dodatki na inne kolory, które zależą od pory roku i mojego nastroju. Obecnie zastanawiam się nad ciekawym kolorem chlebaka , który jest moim zdaniem wisienką na torcie jeśli chodzi o kuchnie

Ostatnio zmieniony przez goska dnia Pią Cze 09, 2017 8:31 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanqi321
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro Cze 07, 2017 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wam serdecznie meble nierdzewne z tego sklepu: https://www.gastrro.pl/meble-nierdzewne.html. Zamówilem super tanio i jakość pierwszorzędna, ogólnie jestem pod dużym wrażeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie nie wyobrażam nie mieć w kuchni mebli na wymiar, w końcu jest to pomieszczenie często o niestandardowych wymiarach, a przynajmniej tak jest u mnie, więc naprawdę cieżko byłoby wybrać coś gotowego. Dużo łatwiej jest skorzystać z usług takiej firmy meble na zamówienie Radom i po prostu mieć wymarzone meble, idealnie pod naszą kuchnię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kama
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 28

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 12:03 pm    Temat postu: kuchnia Odpowiedz z cytatem

my w pracy zamawialiśmy meble kuchenne w tej firmie http://www.vimexmeble.pl/items/kuchnie-i-aneksy-biurowe/ i jesteśmy bardzo zadowoleni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ametyst
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 68

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania, że szafki do kuchni warto zrobić na zamówienie. Nasze mają co prawda dopiero dwa miesiące, ale jesteśmy z nich zadowoleni, teraz na kuchnianawidelcu.pl kupuję rózne akcesoria i ozdoby. Przyznam, że koleżanka, która mi ich poleciła miała rację, że mają świetne i niedrogie rzeczy. Kupiłam już szklane pojemniki na sypkie produkty i przyznam, że szkło jest bardzo grube, pojemniki sa faktycznie porządne, a i ładnie się prezentują. jeden ma na blacie i trzymam w nim ciasteczka. Zamierzam jeszcze kupić sobie ta deskę z łupka, ale ekstra wygląda, ta czerń będzie świetnie kontrastować z szafkami.
_________________
ametyst
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolciahoho
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoją kuchnię wyposażyłam w meble antyczne poznajdowane po różnych sklepach - kocham takie meble. A jeśłi chodzi o wyposażenie samej kuchni to staub i zwilling. Noże, garnki, akcesoria, nacyznia żeliwne i ceramiczne - sprawdza się idealnie i współgra bosko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zależy bo meble mieliśmy na zamówienie na wymiar robione, a całe takie dodatki typu przybory kuchenne to zamawiałam w Duce - https://dukapolska.com/przybory-kuchenne Smile mają na prawdę dobre i fajne rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście bardzo podobają się fototapety w kuchni, jednak musi być dobrana kolorystycznie do całości. W kuchni każdy element dekoracji ma swoje unikatowe znaczenie. Zarówno kolor mebli, podłoga, fototapeta czy zlewozmywak. Ja właśnie kuchnie remontuje, mam już zamówione meble i zamówiłam okrągły zlewozmywak z granitu, jak tylko te elementy zamontuje będę dobierać dodatki i dekoracje. Wszystko tak by miało smak czyli bez przesady i z umiarem.

Ostatnio zmieniony przez marysia_domownik dnia Pon Sie 07, 2017 7:20 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się nie podobają. Lepsze są grafiki na szkle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak coś to to jest najlepsza opcja - firma remontowa Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nisa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 122

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam ciekawe aranżacje kuchni z wykorzystaniem tablic kredowo-magnetycznych. Tablica ładnie wypełniała przestrzeń, na niej zamieszczone były kredowe rysunki. Jak ma się trochę talentu rysowniczego to czemu nie Wink. Na pewno to niebanalne rozwiązanie, nad którym się sama zastanawiam. Przeglądałam tablice tu: https://biuroszkola.pl i chyba skuszę się na taką na wymiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ametyst
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 68

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też widziałam takie aranżacje i nawet zastanawiałam siż czy nie kupić sobie takich tabli, ale jak zobaczyłam w Jagodowym Kocie te ich obrazki to stwierdziłam, że będą o wiele lepiej wyglądać. Teraz ma tylko dwa, ale podpoiwdzieli mi, że niedługo wejdzie nowa kolekcja. Zobaczymy co będą mieć ciekawego, chociaż i tak mają bardzo fajne i nietuzinkowe rzeczy. Przyznam, że lubię do nich zaglądać.
_________________
ametyst
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kopiol
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bardzo mała kuchnię, niestety. Całe szczęście,że istnieje możliwość zamówienia sobie mebli na wymiar, bo inaczej to nie byłoby wesoło. Ja zamawiałam meble tutaj meble kuchenne brwinow i jestem bardzo zadowolona, dodatkowo optycznie jeszcze powiększyły mi kuchnię, no i ten profesjonalizm Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 32, 33, 34  Następny
Strona 11 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy