FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Własna firma?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 55, 56, 57  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iwo
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 35

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyda CI się program do faktur i dokumentów online. Ja polecam https://afaktura.pl/, bo jest prosty w obsłudze i niezwykle funkcjonalny. Bardzo duża oszczędność czasu i pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 8:45 am    Temat postu: Własny biznes Odpowiedz z cytatem

Decyzja o podjęciu działalności zawodowej na własny rachunek niewątpliwie niesie ze sobą ryzyko, ale myślę, że jednak plusy zdecydowanie przeważają nad minusami. Przecież dzisiaj jest o wiele więcej możliwości uzyskiwania dotacji czy dofinansowań na przeróżne projekty. Ja, jak szłam na "swoje", niemal dziesięć lat temu, nie miałam takich wariantów do wyboru. Na szczęście czasy się zmieniły i przedsiębiorcy mają przynajmniej pod tym względem prostsze życie. Niestety nie zmieniło się to, co jest zmorą młodych i przedsiębiorczych osób - system podatkowy. Jak był skomplikowany, tak dalej pozostaje skomplikowany i ja, niestety, nie posiadam wielkich nadziei na poprawę sytuacji. Przecież o to chodzi, żeby przedsiębiorcy mogli skupić się na własnej działalności, a nie wypełnianiu tabel i rubryk. No ale może premier Morawiecki istotnie wprowadzi udogodnienia dla sektora MŚP. W każdym razie liczę na to, a poza tym mam pytanie - co uważacie na temat tej firmy - https://www.saffort.pl/? Zastanawiam się, czy nie kupić u nich sejfu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baras543
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Gryfino

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakbyście mieli problem z założeniem firmy, to warto skorzystać z tego typu usług http://www.incoll.pl/ Wszystko zrobią za nas Wink
_________________
Jesteś wspaniałą osobą. Lepszą, niż ci się zdaje. Za nisko siebie oceniasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bułalosu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 7
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby jest sprawniej z zakładaniem własnej firmy, ale tak naprawdę nadal istnieje dużo przeszkód dla wszystkich, nie tylko młodych i nie tylko starych, doświadczonych przedsiębiorców. Jeszcze niech bardziej nasz rząd wojuje z UE, to będzie jeszcze większy problem z dofinansowaniami na innowacje i innymi zasobami pieniężnymi dla gospodarki, z których Polska bardzo dużo korzysta. Z podatkami jest taka sprawa, że nie da się ustalić takiego ich poziomu, by wszyscy byli zadowoleni - o ile nie wzrosną bardzo drastycznie, o tyle można powiedzieć, że nie są na najgorszym poziomie i trzeba się pogodzić z ich płaceniem. Z własną firmą jest też taki problem, że nie każdy może ją mieć, dlatego należy mieć naprawdę dobry pomysł na siebie i na działalność, aby wstrzelić się w niszę na rynku, zamiast powielać ten sam pomysł, co miało wiele osób przed nami i ryzykować bankructwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borinn
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna firma w dzisiejszych czasach powinna mieć stronę internetową by stać się rozpoznawalna, prawda? Jeżeli szukacie dobrej i polecanej agencji to warto wejść na https://wezom.pl/services/tworzenie-stron-internetowych i sprawdzić ich ofertę tworzenia stron internetowych. Ja bardzo jestem z efektów zadowolony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem właśnie na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017. Fajnie jest... Aktualnie kończy się sesja inauguracyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NerfScourge
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Paź 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba znaleźć właściwą branżę, w której chcemy poprowadzić naszą działalność. Myślę, że niezłym pomysłem jest na przykład przemysł motoryzacyjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjusti a byłaś na gali Mocni w Biznesie ? Mi ogólnie Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017 bardzo się spodobało, wiele rzeczy się dowiedziałam o biznesie i poznałam ciekawych ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pauliś
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 171

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes to także wiele wyrzeczeń, chociaż może warto zastanowić sie nad własnym start-upem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KowalKos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, ja mogę się tylko zgodzić z faktem, że prowadzenie swojego biznesu to nie lada wyzwanie, które wiąże się z odpowiedzialnością za siebie i za pracowników
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonia87
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 48

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest, aby ktoś Ci poprowadził sensownie księgowość. Sprawdź tę firmę http://capitalaudyt.pl/ksiegowosc/ - nam prowadzą zarówno księgowość, jak i kadry. Zawsze wszystko jest zrobione w terminie, dopięte na ostatni guzik. To olbrzymi komfort Smile Zamiast skupiać się na papierologii, można po prostu pilnować swojego biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Nie Lis 05, 2017 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już padnie pomysł na biznes i wszystkie formalności zostaną dopełnione czas zadbać o organizacje swojej firmy. Gdy ja byłem na tym etapie zajmował się tym mój wspólnik, gdy kompletował biuro korzystał z oferty tej strony http://leasinglaptopa.pl/Products%20List?filters=98035F4808ABEEB41B916D8F11001156F5E395D8
Sprzęt przyszedł bardzo szybko, formalności praktycznie zerowe a leasing komputera poszedł w koszta firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez hiacynt666 dnia Czw Lis 09, 2017 8:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Woreljszak
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 31

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze marzyłam o tym by założyć własny biznes. Może jeszcze w przyszłości to zrobię Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damiann90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 144

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna firma to wiele obowiązków. Dla ułatwienia warto poszukać jakichś narzędzi, które ułatwią zarządzania firmą. Dość pomocne są narzędzia https://wfirma.pl zwłaszcza te do księgowości online, ale i do zarządzania magazynem - są tanie, a w razie czego można liczyć na wsparcie ekspertów z serwisu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 55, 56, 57  Następny
Strona 12 z 57

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy