FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kosmetyki pielęgnacyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grey0015
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Mar 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lis 25, 2022 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To moje paznokcie muszą sobie od takich hybryd odpocząć i muszę je właściwie odżywić. Pierwsze efekty już teraz widzę, bo kupiłam taki produkt, jak Eveline Med+ maska na noc. Powiem Wam szczerze, że wielkich szans nie dawałam, no ale bardzo pozytywnie działaniem się zaskoczyłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3355

PostWysłany: Sob Lis 26, 2022 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić wam bardzo dobry Żel do mycia konopny https://hermzlabs.pl/collections/frontpage/products/hp-konopny-zel-do-mycia-z-cbd-prebiotyki . Powiem wam, że dla mnie jego zakup okazał się po prostu strzałem w dziesiątkę, więc warto na niego postawic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Nie Lis 27, 2022 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetne są kosmetyki robione na receptę, już nie raz takich używałam, zaplecze do ich robienia ma na pewno DOZ, chyba coraz mniej aptek ma taką opcję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karma
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 434

PostWysłany: Sob Gru 03, 2022 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobają mi się naturalne paznokcie, bo wyglądają zdrowo i schludnie, a przy tym są mocne i szybko rosną. Ale u mnie jednak takie rzeczy dzieją się pod warunkiem, że zastosuję Eveline Med+ utwardzające serum do paznokci.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz twarzy są w sklepie online https://onlyprof.pl/. Sklep ma szeroką ofertę kosmetyków Bielenda Prefessional, które bardzo często używane są w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Ale zakupy w sklepie mogą także robić osoby prywatne. Kupicie tam kosmetyki idealne do codziennej pielęgnacji, a także kosmetyki które odpowiednio zadbają o skórę po różnego typu zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1013

PostWysłany: Sro Gru 07, 2022 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki to jedno, wiadomo, że na co dzień to bardzo ważne. Ale powiem Wam, że widzę na swoje skórze, jak dobre efekty przynoszą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które robię w https://perfectlook.clinic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lalena
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2021
Posty: 31

PostWysłany: Czw Gru 08, 2022 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emik56 napisał:
świetne są kosmetyki robione na receptę, już nie raz takich używałam, zaplecze do ich robienia ma na pewno DOZ, chyba coraz mniej aptek ma taką opcję

Mój dermatolog mi takie przepisuje na rózne problemy skórne. Bardzo dobrze się sprawdzają i są niedrogie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1172

PostWysłany: Czw Gru 08, 2022 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam odwiedzić Darmar Sklep. Mają bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu i pielęgnacji: https://darmarsklep.pl/maseczki-do-twarzy/bielenda-professional-hyaluronic-lifting-face-mask-hialuronowa-liftingujaca-maseczka-do-twarzy-175g . Na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Pią Gru 16, 2022 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a do pielęgnacji paznokci czego używacie ? ja lubię odżywki marki Eveline, szczególnie tą z wapniem i kolagenem - SOS. Idealna na kruche i łamliwe paznokcie, szybko je wzmacnia i odżywia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 389

PostWysłany: Sro Gru 21, 2022 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim ulubionym kosmetykiem jest odżywka proteinowa do włosów, którą używam już od kilku lat i moje włosy są w bardzo dobrej kondycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelaa213
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2022
Posty: 74

PostWysłany: Sro Gru 21, 2022 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne przy dbaniu o dobrą kondycję swoich włosów jest stosowanie odpowiedniej Odżywki do włosów Ja własnie dawniej nie używałam odżywek ponieważ twierdziłam ze sam szampon wystarczy jednak odkąd zamówiłam je na stronie tej firmy jestem bardzo z nich zadowolona. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adrianna
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2021
Posty: 20

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra pielęgnacja to podstawa! Mało co było mówione w temacie kosmetyków do ciała, więc może ja się podzielę tym, co odkryłam. Chodzi o markę produktów do pielęgnacji skóry, mianowicie CeraVe. Na pewno mają w ofercie kremy do twarzy, ale bardziej jestem zaznajomiona z ich nawilżającymi balsamami. Polecam, jeśli często zmagacie się z suchą skórą, fajnie wygładzają i chronią przed utratą wody. Zawierają również składniki, które pomagają w odbudowie bariery ochronnej. W Internecie też krążą w zasadzie same pozytywne opinie na ich temat. Tu macie link do sklepu z produktami CeraVe: https://www.ezebra.pl/pl/producers/cerave-1567604932.html Sprawdźcie sami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inkowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Paź 2022
Posty: 78

PostWysłany: Czw Gru 29, 2022 5:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiego kremu do stóp używacie? Szukam czegoś dla siebie. Dzisiaj np. trafiłam na tą ofertę https://www.izdrowiej.pl/pl/p/ZelKrem-do-stop-40-mocznik-60-Aloes/2925 Co sądzicie o tym kremie? Według mnie ma dobry skład i cenę. Może się sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Sob Gru 31, 2022 5:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to wiedzieć, co faktycznie będzie dla Was najkorzystniejsze w ramach jeszcze skuteczniejszego dbania o Waszą cerę. Mam wrażenie, że dzisiaj dzięki zakupom internetowym, jest znacznie prościej znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Na stronie https://www.hadalabotokyo.pl czytałem o kosmetykach Hada Labo. Ktoś z Was je stosował? Jeśli tak, to z chęcią poczytam o Waszych odczuciach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Sob Gru 31, 2022 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jakie kosmetyki najlepiej się u ciebie sprawdzą zależy od tego jaka masz skórę. Ja mam cerę trądzikową, tłustą, która wymaga dobrego oczyszczenia, i do codziennej pielęgnacji używam kremu Apis - https://apis-sklep.pl/50735-acne-stop-matujacy-krem-100-ml-p-362.html. Świetnie sobie radzi z taką problematyczną cerę, reguluje pracę gruczołów łojowych i matowi skórę, oczyszcza pory skóry, absorbuje zanieczyszczenia i toksyny i łagodzą stany zapalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 12 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy