FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Własna firma?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 55, 56, 57  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy, kto prowadzi biznes powinien zainwestować w jakąś reklamę. Mi się bardzo podoba opcja z pokrowcami i torbami z logo http://www.izisport.pl/ i adresem. Myślę że to doskonały sposób na personalizację wszystkich gadżetów i narzędzi firmowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
termia33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 67

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam, że opisywał już tutaj ktoś jak działa obieg dokumentów jednak dodam od siebie jeszcze stronkę portalerp.pl gdzie poczytasz o podobnych rozwiązaniach oraz o integracji z elektronicznym obiegiem dokumentów. Moim zdaniem to dość fajne rozwiązanie, że ktoś opisują nie tylko jak działają te systemy, ale także jak je połączyć z dotychczasowymi systemami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 371

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc własna firme nalezy także pamiętać o udogodnieniach dla ludzi niepełnosprawnych, bo niestety w wielu miejscach o nich zapominaja. W mojej firmie zastanawiam sie nad montażem podjazdu dla niepełnosprawnych [url]URL: http://www.wamat.com.pl/pl/oferta/schody-porecze-bariery/profesjonalny-najazd-dla-niepelnosprawnych[/url] Napewno wyjdzie mi to na dobre bo bede mieć więcej klientów Smile Czy wy macie jakieś udogodnienia w waszej firmie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o księgowość to moim zdaniem najbezpieczniejszą opcją jest podjęcie współpracy z dobrym biurem rachunkowym. Ja korzystam z oferty kancelarii Kasprzyk i Niziołek z Gliwic. To firma rodzinna prowadzona przez ojca i córkę, działają w branży już 20 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prowadzę małą firmę związaną z komputerami Muszę przyznać,
że instalacja fotowoltaiczna na dachu zdecydowanie w tym pomaga, obniżając rachunki, które muszę płacić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zdzislaw23
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 16

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne są reklamówki z logo firmy w ramach promocji Smile np. www.ekspertpoludnie.pl Podnosi to atrakcyjność, prestiż i przede wszystkim zapewnia rozgłos, a o to nam najbardziej chodzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witkarrek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 76

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku prowadzenia własne firmy warto zainwestowac w nowoczesne technologie, które pozwolą wam na sprawne zarządzanie firmą. Systemy i oprogramowania od firmy http://sidgroup.pl to świetne rozwiązania służące do automatyzacji wielu zadań w firmie. Zapoznajcie się z ich całą ofertą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj jest boom na zakładaanie własnych firm, według mnie nie jest to dobry moment by zacząć. Brakuje rąk do pracy w firmach i warto to wykorzystać. Poczytaj http://opolelubelskie.naszemiasto.pl/artykul/praca-opole-w-jaki-sposob-jej-szukac-w-tym-miescie,4362951,art,t,id,tm.html, a być może zdecydujesz się zostać na etacie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izagrom
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób można podziękować klientowi za dobrą i owocną współpracę? Z pomocą przychodzi http://www.igadzet.com.pl producent gadżetów dla firm. Można u nich zamówić nowoczesne gadżety firmowe z nadrukiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bierendaa
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 27

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli macie własną firmę powinniscie zapoznać się z bardzo ciekawymi propozycjami dla biznesu od firmy Nav24 https://nav24.pl/office-365/ Proponują oni między innymi niezbędne systemy ERP w wielu przedsiębiorstwach jak i programy office 365 do usprawnienia codziennej pracy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tadeusz-rybicki-93
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 83

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy własnej działalności problemem jest bardzo duża ilość dokumentów, które trzeba archiwizować. Nie mówiąc już o ilości papieru i tuszu do drukarek. Warto obniżać koszty korzystając z zamienników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mada
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 74

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie jeszcze co oferuje connecto.pl bo z tego co widzę to od 13 lat wdrażają oprogramowanie dla firm zarówno DMS, jak i ERP. Zadzwoń żeby umówić się na prezentację systemu, nawet zdalnie. Dzięki temu poznasz możliwości systemu i będzie Ci łatwiej wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno musisz własną firmę wyposażyć w odpowiedni komputer i inne sprzęty IT. Na stronie http://www.komputerekspert24.pl znajdziesz wiele bardzo ciekawych porad związanych z wyborem i zakupem tego typu sprzętu. Warto poczytać i dowiedzieć się czegoś nowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed założeniem firmy warto się zabezpieczyć pokaźnym bagażem wiedzy z najróżniejszych portali jak chociażby ten. Czym lepiej się przygotujemy, tym mniej nas zaskoczy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniaola37
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 184

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad własną piekarnią. Mam już nawet firmę która zapewniłaby mi odpowiednie wyposażenie - znajdziecie ją pod adresem http://savpol.pl . Blokują mnie jeszcze sprawy formalne, ale chyba do czerwca uda mi się ja otworzyć[/url][/i]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 55, 56, 57  Następny
Strona 14 z 57

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy