FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
ciąża u kobiety to koniec świata?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martyka25
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Maj 2022
Posty: 6

PostWysłany: Czw Maj 05, 2022 6:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, Klinika Stonava stoi aktualnie na najwyższym poziomie. Zabiegi ginekologiczne są przeprowadzane przez doświadczony zespół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sob Maj 07, 2022 2:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona w czasie ciąży korzystała z wizyt u ginekologa w przychodni https://cmp.med.pl/ Skorzystała z pakietu ciążowego. Co zapewniło jej opiekę przed i po porodzie. A też konsultacje pediatryczne dla dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 686

PostWysłany: Czw Maj 19, 2022 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie sklepu, w którym bez problemu będziecie mogły zakupić porządną odzież ciążową, to polecam wam zajrzeć do formommy.pl. Mnie tam wpadła w oko czarna koszula ciążowa z krótkim rękawem i myślę, że zakupie ją w przynajmniej dwóch rozmiarach. Warto mieć więcej takich ubrań, niż później się martwić jak czegoś zabraknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek79
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pią Maj 20, 2022 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed narodzinami dziecka warto zakupić parę rzeczy, jak chociażby różki dziecięce, w których nasze pociechy mogą spać. Ja dla swojego syna zakupiłem parę sztuk na https://babyly.pl/kategoria/rozki-niemowlece/ i jestem bardzo zadowolony z jakości ich wykonania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3397

PostWysłany: Sro Cze 15, 2022 4:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja od dawna starałam się o dziecko i dobrze, że znajoma poleciła mi https://parens.pl/ . Klinika okazała się najlepszym wyborem, metody leczenia są zaawansowane i lekarze posiadają duże doświadczenie także warto się tutaj zapisać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Nie Cze 19, 2022 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie ja zadam Wam pytanie odnośnie oferty http://www.warszawawitaswieta.pl/ drogie Panie gdybyście mogły doradzić czym trzeba kierować się przy wyborze koszuli do karmienia? Niedługo moja zona rodzi i chcialbym zadbać o wyprawkę jak najlepiej się da więc taką koszulę trzeba dla niej kupić. Zachęcam do dyskusji! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 456

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie nie jest to koniec świata ale to proste, jeśli nie chcesz dzieci to się zabezpiecz, ja mam tabletki drovelis, biorę je regularnie i jakoś nie mam problemu z nieplanowaną ciążą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, ciąża u kobiety to bez wątpienia nie jest koniec świata. Z drugiej strony to można powiedzieć, że to jest początek nowego życia tak naprawdę Wink Ja jestem szczęśliwą mamą, ale z drugiej strony muszę powiedzieć, że poród był dla mnie naprawdę ciężki i miałam po nim trochę problemów. Najbardziej dokuczało mi nietrzymanie moczu z którym sobie początkowo nie dawałam rady. Dopiero po wizycie w szpitalu mazovia i ostrzykiwaniu ścian pęcherze botoksem zaczęłam wracać do pełnej sprawności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ward.sallie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 10, 2022 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z Was korzystała z tabletki dzień po? Taki środek znalazłam w tym miejscu https://e-lekarz24h.pl/e-recepta-tabletka-dzien-po/. Tabletka dzień po czasami traktowana jest jako jedna z metod „awaryjnej” antykoncepcji. Ma ona na celu zapobieganie owulacji lub zapłodnieniu. Tabletka dzień po zabezpiecza przed ciążą ze stosunku, który odbył się przed jej zażyciem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miaq
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 05 Sie 2022
Posty: 32

PostWysłany: Pią Sie 05, 2022 4:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serdecznie dziękuje za cenne wskazówki, z całą pewnością mi się przydadzą. Smile Pozdrawiam!
____________
catering dietetyczny Zielona Góra - szukasz dobrego cateringu dietetycznego? sprawdź!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Calinka99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 163

PostWysłany: Pią Sie 05, 2022 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kobiet, tyle opinii na ten temat. Ja w dwóch ciążach miałam cukrzyce ciążową i mimo trudności urodziłam dwójkę zdrowych dzieci i wadze niższej niż 4kg Smile Cukrzyca ssamoistnie zanikła po porodzenie (na szczęście). Jedyne co musiałam robić to totalnie zmienić dietę, kontrolowwać codziennie poziom cukru (glukometr Glucomaxx to robił) i na noc przyjmować insulinę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elijah.lowe
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 05, 2022 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autor posta chyba nie ma pojęcia o ciąży. Warto dbać o siebie w tym czasie i nie ma w tym nic dziwnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muskul
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2020
Posty: 119

PostWysłany: Pon Sie 15, 2022 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Przecież to najpiękniejszy czas dla kobiety i jej faceta. I ok, można się stresowac, ale czym? Jeśli kobieta ma mnóstwo obaw wynikających np. z wad genetycznych w rodzinie albo u niej czy u partnera, powinna po prostu zrobić te badania https://diag.pl/sklep/pakiety/sanco-test-prenatalny/ i będzie wiedziała czy dziecko rozwija się ok i czy ciąża jest w jakimkolwiek stopniu obarczona ryzykiem. Nie ma co panikować... trzeba po prostu świadomie podejśc do tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lemke.karelle
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Proszówki

PostWysłany: Pon Sie 15, 2022 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciąża to piękny czas i trzeba o siebie wtedy dbać szczególnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Pią Sie 19, 2022 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady. To nie koniec świata. To kolejny etap życia. Warto wiedzieć co jeść w ciąży, a czego unikać, bo będąc w takim stanie często mamy różne zachcianki. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://puppo.pl/losos-wedzony-w-ciazy-czy-mozna-jesc-i-kiedy-go-unikac/ . Znajdziecie tam wiele ciekawych i niezwykle pomocnych informacji, które mogą się okazać niezwykle pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 14 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy