FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
ciąża u kobiety to koniec świata?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Calinka99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 163

PostWysłany: Wto Sie 30, 2022 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie jest zagrożona, jeśli nie masz cukrzycy, to nie ma powodów do zmartwień. Ja miałam w ciąży cukrzycę ciążową i przyznam, że bałam się o dziecko. Mierzyłam cukier kilka razy dziennie, może i za często, ale dmuchałam na zimne Smile Swoją drogą polecam glukometry Glucomaxx Connect bo fajnie działają z darmowymi apkami na androida i same zapisują wyniki pomiarów. A dziecko urodziło się zdrowe i ważyło 3960g Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Sie 30, 2022 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że ciąża to nie koniec świata, a początek pięknej przygody. Ważne jednak, abyś zadbała w tym czasie o siebie i swoje dziecko. Polecam Ci wykonanie badań genetycznych. Badania zrobisz w gyncentrum https://www.gyncentrum.pl/badania-genetyczne . Dzięki nim będziecie mieć możliwość wykrycia bardzo groźnych wad genetycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 933

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2022 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno radzę USG robić prywatnie, a nie czekać. Robiłam wszystko w Multimedzie w Wawie i uważam, że to była jedyna słuszna decyzja. Dlaczego? Z kilku powodów, ale przede wszystkim z tego względu, że wizyta była załatwiona szybko, profesjonalnie. Było info o przygotowaniu, przypomnienie i wejście na badanie z marszu. Później zawsze sprawdzenie wyniku. Ja radzę wszystkim robić to tak samo. To jednak kluczowe dla własnego, świętego spokoju. 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 568
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2022 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli nie jesteście pewne co możecie jeść w ciąży, a co jest niewskazane oraz jaka dieta będzie dla was najlepsza to polecam zapoznać się z tym artykułem https://czywciazymozna.pl/podstawy-diety-w-ciazy-jaka-jest-idealna-dieta-w-ciazy/ jest tu sporo porad i tipów. Ja osobiście odrzuciłam przetworzoną żywność, słodkie napoje, używki oraz fast foody.
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xortiz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Siepraw

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2022 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dopiero początek świetnego, nowego rozdziału.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 933

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2022 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, bo dlaczego? To piękny okres, ale też nie dla wszystkich. Kwestia taka, jak przebiega to wszystko. Moim problemem była cukrzyca w ciąży, co naprawdę wiele komplikowało. Tak wiec nie ma co wkładać wszystkich do jednego worka. Różnie może być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2022 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto poszerzyć swoją wiedzę na temat owulacji, jeżeli planujecie zajść w ciążę. Tutaj akurat mogę polecić Wam do sprawdzenia bardzo dobry artykuł https://termometrowulacyjny.pl/czym-jest-termometr-owulacyjny/ z którego będziecie mogli dowiedzieć się więcej m.in na temat tego czym jest termometr owulacyjny i jak należy go stosować, abyście mogły zajść w ciążę i też jak można zauważyć pierwsze objawy jak już w niej będziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1174

PostWysłany: Wto Lis 08, 2022 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku dostępne są najróżniejsze mleka dla maluchów - warto rzucić okiem na ofertę marki Bebilon, gdzie znajdziecie między innymi mleko Bebilon Pepti DHA czy Bebilon Alerlac dla dzieci z alergią pokarmową. Zakupicie je bez problemów w aptekach DOZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Troken
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Lut 2022
Posty: 262

PostWysłany: Pią Gru 23, 2022 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie koniec świata. Są inne sposoby, między innymi tabletka dzień po https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Tabletka-dzien-po-jak-dziala-antykoncepcja-awaryjna-n171615.html - więcej można przeczytać tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kinga95
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Sty 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sty 02, 2023 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak - ciąża to nie koniec świata. Wiele kobiet jednak nie jest w stanie lub po prostu nie może urodzić dziecka w danym momencie. Wtedy pojawia się problem. Jednak żadna sytuacja nie jest bez wyjścia i zawsze można znaleźć pomoc jeśli się jej potrzebuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zdzislawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 319

PostWysłany: Sro Sty 11, 2023 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od samego początku karmię córkę mlekiem modyfikowanym i nie widzę w tym żadnego problemu, tym bardziej, że dziecko rozwija się świetnie i jest zdrowe. Bebilon Pronutra-Advance z witaminami A, C i D jest przez nią bardzo dobrze tolerowane a ja bez problemu kupuję je w aptece sieci DOZ, którą mam w sąsiednim bloku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emka999
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2023
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 12, 2023 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli borykasz się z problemem niechcianej ciąży i chciałabyś się dowiedzieć więcej na temat aborcji farmakologicznej koniecznie przeczytaj ten artykuł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sipes.quinton
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 12, 2023 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniec świata? To dopiero początek nowego etapu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lisowa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2022
Posty: 35

PostWysłany: Nie Lut 05, 2023 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcę wykonać test nipt warszawa. Chce wiedzieć czy nasze dziecko jest obciążone jakimis chorobami genetycznymi takimi jak trisomia 21. Z tego co wiem badanie jest bezpieczne i dokładne. Pozwala na sprawdzenie zdrowia dziecka pod kątem 94 chorób genetycznych. Na wyniki czeka się do 10 dni. Można je wykonac od 10 tygodnia ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Czw Lut 09, 2023 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie koniec świata, ale na pewno pewne zmiany zachodzą i tak po prostu musi być. Ja się bardzo dobrze w ciąży czułam, ale miałam kłopot z zaparciami, do drugiego trymestru - było to naprawdę męczące, do tego stopnia, że na wizycie spytałam ginekologa, co mogę stosować by być pewną że nie zaszkodzę dziecku. Polecił mi czopki eva qu i faktycznie one były ze mną do końca ciąży - bardzo skuteczne, bezpieczne, nie uzależniające.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy