FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
ciąża u kobiety to koniec świata?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dexti
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2023
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lut 28, 2023 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nie koniec świata, wiadomo nie każda ciąża jest planowana i rozumiem, że nie każda kobiet jest gotowa, oczywiście nikogo do ciąży zmuszać nie można. O możliwościach w takiej sytuacji można przeczytać na stronie klinika centrum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3395

PostWysłany: Pią Mar 03, 2023 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w planach właśnie zamówić dla swojego dziecka bambusowy kocyk . Ogólnie widziałam, że jest on bardzo porządnie wykonany i przede wszystkim można go też kupić w atrakcyjnej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pon Mar 06, 2023 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie kupujecie mleko dla swojego dziecka? My kiedyś robiliśmy zakupy w internecie, bo było taniej, ale od kiedy produkty Bebilon są dostępne w takich samych cenach w aptekach stacjonarnych sieci DOZ, robimy zakupy w pobliskiej aptece. Cena ta sama a mleko mamy od ręki, bez czekania na kuriera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 484

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2023 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My powoli wprowadzaliśmy mleko modyfikowane. Zdecydowaliśmy się na mleko Bebilon Pronutra - Advance, które powinno się podawać od szóstego miesiąca życia. Mleko to zawiera witaminy A, C i D i zostało bardzo dobrze przyjęte przez naszą córeczkę. Mleka Bebilon bez problemu kupisz w DOZach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolenka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 444

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2023 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej początek czegoś nowego i rozwojowego a wszystko zależy od podejścia. Na pewno ważna będzie dobra opieka ginekologiczna a taką masz tutaj https://gabinetylucka.pl Dzięki ich ofercie dostaniesz najlepsze usługi w najniższej cenie ale przede wszystkim pod okiem specjalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Wto Maj 30, 2023 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli zastanawiacie się czy można uprawiać sport w ciąży to pamiętajcie, że przed rozpoczęciem jakiejkolwiek aktywności fizycznej w ciąży ważne jest skonsultowanie się z lekarzem, aby upewnić się, że nie ma przeciwwskazań lub ograniczeń ze względu na Wasz stan zdrowia. W większości przypadków jednak umiarkowa aktywnośc fizyczna jest nawet wskazana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suchy9
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2023
Posty: 23

PostWysłany: Sro Lip 05, 2023 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sesje ciążowe i noworodkowe Rzeszów https://monikaparadysz.pl/, które wykonuje Monika Paradysz są idealnym pomysłem na uwiecznienie magicznych chwil z okresu oczekiwania i narodzin dziecka. Jako doświadczony fotograf specjalizujący się w sesjach rodzinnych wie jak uchwycić piękną i naturalną sylwetkę przyszłej mamy i zapewnić komfortowe warunki nowonarodzonemu dziecku. Zdjęcia wykonywane są w magicznych miejscach plenerowych lub aranżowanym studio z wykorzystaniem rekwizytów, ubranek i sukni. Celem jest stworzenie naturalnych i magicznych zdjęć, które będziecie mogli zachować na całe życie. Odwiedź stronę, uzyskaj więcej szczegółów i zarezerwuj termin na sesję ciążową lub/i noworodkową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
obauch
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sie 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Sie 15, 2023 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Skoro już mowa o ciąży to chciałabym się was zapytać co myślicie o tym kalendarzu płci? https://www.mamazone.pl/kalkulatory/kalendarz-plci/ Czy według was warto się nim sugerować, aby dowiedzieć się czy urodzimy chłopca, czy dziewczynkę? Z chęcią poznam wasze opinie na ten temat! Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Czw Sie 24, 2023 11:12 am    Temat postu: Excellent Business Trip Massage Guide Odpowiedz z cytatem

For the people asking about sv massage therapy llc, sports massage business plan, marketing massage business, business plan for massage therapy clinic, massage business start up cost, mobile massage llc, I highly recommend this awesome business trip massage url or start up massage business, massage marketing, massage target market, everything zen massage llc, body massage clinic, owning your own massage therapy business, as well as this awesome business trip massage advice on top of wei massage llc, small massage business, loyal oak massage llc, massage envy corporate email, massage practice builder, massage therapy business plan powerpoint, and don't forget this high rated business trip massage tips which is also great. Also, have a look at this recommended business trip massage url as well as target market of massage spa, marketing massage business ideas, tracy pieper licensed massage therapist, massage businesses near me, opening a massage business, sports massage companies, and don't forget this new business trip massage site on top of anointed hands massage and wellness llc, cost to start a massage business, mantra massage llc, marketing a massage therapy business, home based massage therapy business, trinity massage & bodyworks llc, alongside all recommended business trip massage blog which is also worth a look. I also suggest this top rated business trip massage details and don't forget thai orchid bodyworks llc, massage envy business plan, open massage shop, new body massage clinic, a+ therapeutic massage llc, massage shop for takeover, on top of this top business trip massage link and don't forget serenity and massage llc, massage business llc, massage spa for takeover, mobile massage set up, grant massage studio, master's touch massage therapy llc, as well as recommended business trip massage forum on top of massage target market, the mobile massage company, trinity massage & bodyworks llc, building a massage business, business plan for massage business, home based massage therapy business, which is also great. Finally, have a look at this best business trip massage advice with ascend massage llc, massage target market, financial plan for massage therapy business, starting your own massage business, elements therapeutic massage llc, charlene's massage and spa llc, for good measure. Check more @ Useful Business Trip Massage Site e0f9733
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
jarzebina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 559

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2023 5:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie karmiłam piersią i od samego początku podawałam dziecku mleko modyfikowane Bebilon AR ProExpert przeciwko ulewaniu. Bardzo dobrze mała je tolerowała, zresztą wciąż je pije. Nie jest to dla mnie żaden problem, z zakupem tego mleka też jest ok, bo w każdej stacjonarnej aptece sieci DOZ można je kupić w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cgoldner
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2023 3:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Zwracam się do Was z pewnym zmartwieniem dotyczącym kłucia w podbrzuszu, które odczuwam w trakcie ciąży. Chciałabym podzielić się tym doświadczeniem i zapytać Was o ewentualne przyczyny i rady. Czy któraś z Was kiedyś doświadczyła czegoś podobnego? Jak sobie z tym poradziłyście? Czy warto się sugerować tym artykułem? https://www.mamazone.pl/ciaza/klucie-w-podbrzuszu-w-ciazy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1632

PostWysłany: Czw Paź 12, 2023 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu zastanawiam się, w jaki sposób polepszyć swój warsztat pod względem opieki nad dziećmi. Moja znajoma powiedziała mi o tym blogu internetowym https://www.bebeconcept.pl/blogs/blog/jak-przewijac-niemowlaka-przydatne-wskazowki-doswiadczonych-mam i muszę przyznać, że bardzo spodobały mi się tam zamieszczane przez nich wskazówki. Można się wiele nauczyć, przynajminej takie jest moje zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3395

PostWysłany: Wto Sty 23, 2024 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli rozważasz badania związane z ciążą, warto sprawdzić ofertę dostępną na https://artemidalab.pl/cennik-badan/#ciaza Firma Artemida Lab specjalizuje się w precyzyjnych badaniach, a na ich stronie znajdziesz także wiele cennych informacji dotyczących procesu diagnostycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 686

PostWysłany: Wto Lut 20, 2024 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio szukałam dobrego miejsca do wykonania USG w Kielcach, a znajoma poleciła mi odwiedzenie strony http://usg-kielce.pl/. Twierdziła, że mają krótkie terminy, co jest rzadkością. Planuję sprawdzić, czy rzeczywiście mogą mnie przyjąć od razu. Warto zainteresować się ich ofertą w wolnym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jefferey59
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2024
Posty: 1
Skąd: Mielec

PostWysłany: Pią Lut 23, 2024 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o możliwości kupienia tabletki dzień po w Polsce?
_________________
Wiadomości Spożywcze - rynek spożywczy, promocje, konkursy, wydarzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
Strona 16 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy