FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Medycyna estetyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarzebina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 559

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim, którzy chcą poprawić wygląd i kondycję skóry polecam zabiegi osocza bogatopłytkowego. Na takie zabiegi można wybrać się na przykład do kliniki Neonia w Krakowie: https://neonia.com.pl/medycyna-estetyczna/osocze-bogatoplytkowe/ . Jestem pewna, że efekt Was pozytywnie zaskoczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pieknyolek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 301

PostWysłany: Pią Cze 10, 2022 8:53 am    Temat postu: Re: Medycyna estetyczna Odpowiedz z cytatem

Kali napisał:
Jeśli jesteś Panią i potrzebujesz kilku skromnych zabiegów estetycznych, albo jesteś Panem, który nie ma pomysłu na prezenty dla dziewczyny/żony/przyjaciółki to zapraszam na karolinakusnierz.pl/



To ja polecam dodatkowo wybrać jakiś dobry kosmetyk pielęgnujący po takim zabiegu: https://www.banita.com.pl/kosmetyki-pielegnujace-regeneracja-skory-po-zabiegach-medycyny-estetycznej/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 562

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 4:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie mam absolutnie nic przeciwko tego typu zabiegom. Sama coraz częściej zastanawiam się nad tym by wybrać się na mezoterapię by w końcu porządnie nawilżyć i zregenerować skórę na twarzy. Czy ktoś z Was korzystał już może z takich zabiegów w klinice https://machnica.pl/mezoterapia/ w Pile? Tu pacjent spotyka się z lekarzem więc jest pewność, ze wszystko pójdzie tak jak należy. na plus także rozsądne ceny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milena23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 231

PostWysłany: Pon Lip 11, 2022 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie ofertę Magicznej Kliniki w Lublinie. Możecie do nich zapisać się m.in. na modelowanie ust kwasem hialuronowym, depilację laserową czy lifting twarzy. Na termin nie czeka się długo, a wiele z nich jest bezbolesnych. W niektórych przypadkach dają znieczulenie. Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie, bo korzystają z nowoczesnych narzędzi i metod.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 285

PostWysłany: Sro Lip 13, 2022 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

milena23, a Ty byłaś u nich na jakimś konkretnym zabiegu? Czy tylko o tym czytałaś? Bo ja też bym skorzystała z ich oferty, mam na oku kilka zabiegów, m.in. modelowanie ust właśnie. Interesuje mnie, czy zabieg jest bolesny i czy w ogóle efekty będzie widać już po pierwszym razie, czy dopiero po kilku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milena23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 231

PostWysłany: Wto Lip 19, 2022 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na liftingu i jestem zadowolna. Moje zmarszczki na twarzy są wygładzone, a efekt jest powalający. Oczywiście na pełny obraz trzeba poczekać kilka dni. Jeśli chodzi o modelowanie, to moja siostra była i chwali sobie zabieg. Nie bolały jej usta, otrzymała znieczulenie, więc też warto. Jak coś, to pytaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Wto Lip 19, 2022 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzonym i profesjonalnie zajmującym się każdym klientem salonem jest https://www.soskinstudio.com/. Oferują różnorodne zabiegi na twarz, ciało i skórę głowy, a także manicure, pedicure oraz makijaż permanentny. Wizyta w ich salonie przyniesie ze sobą spokój i wyciszenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Sro Lip 20, 2022 2:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę zrobić mojej kobiecie prezent na nadchodzacą rocznicę i znalazłem ofertę https://looks-permanent.pl/makijaz-permanentny-brwi-krakow-looks-agnieszka-przytocka/ tego gabinetu medycyny estetycznej w moim mieście. Wiem, że wspominała coś o makijazu, to może w formie prezentu warto wykupić jej taki zabieg? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mirabelka33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 285

PostWysłany: Sro Lip 20, 2022 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

milena23, jeśli chodzi o efekt liftingu, to po jakim czasie widać efekty? Mowa o kilku dniach, tygodniach czy miesiącach? I jak długo można cieszyć się wygładzoną twarzą? Możesz też podać więcej informacji o personelu. Zabieg wykonuje lekarz czy kosmetyczka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Pią Lip 22, 2022 4:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że dla mnie najlepszym rozwiązaniem okazał się icoone Kraków https://skopia-ec.pl/zabiegi/modelowanie-sylwetki/icoone-krakow/ . Ogólnie tutaj zabiegi wykonywane są na wysokim poziomie także jestem bardzo zadowolona z efektu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milena23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 231

PostWysłany: Pią Lip 22, 2022 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Efekty mogą się stale utrzymywać, jeśli będziesz zabieg powtarzać. Efekty widać już po pierwszym razie, nawet bezpośrednio po zabiegu. Ale oczywiście na prawdziwy efekt trzeba poczekać kilka dni. Jeśli chcesz, żeby efekt jednak trwał dłużej, to musisz go powtarzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miaq
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 05 Sie 2022
Posty: 32

PostWysłany: Pią Sie 05, 2022 4:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serdecznie dziękuje za cenne wskazówki, z całą pewnością mi się przydadzą. Smile Pozdrawiam!
____________
catering dietetyczny Zielona Góra - szukasz dobrego cateringu dietetycznego? sprawdź!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Nie Mar 10, 2024 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zabiegów medycyny estetycznej korzystałam wielokrotnie i tyczyło się to między innymi zastosowania botoksu w celu zmniejszenia potliwości. Od dłuższego czasu zastanawiam się jednak nad korektą powiek. Jest to zabieg, dzięki któremu zwiększymy pole widzenia i pozbędziemy się problemów z opadaniem powiek. Na https://obcasy.pl/jak-wybrac-odpowiedniego-specjaliste-do-korekty-powiek przeczytałam sporo o cechach, na które warto zwracać uwagę przy wyborze specjalisty i to mi pomoże znaleźć właściwy gabinet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sstreich
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2024
Posty: 11
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Mar 11, 2024 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie zabiegi anti-aging polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viktoria93
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 226

PostWysłany: Pon Mar 25, 2024 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to innowacyjny zabieg, który zdobywa coraz większą popularność wśród osób poszukujących skutecznych metod poprawy wyglądu skóry. Wykorzystuje on naturalne właściwości osocza bogatopłytkowego, które jest bogate w czynniki wzrostu i inne substancje wspierające regenerację tkanek. W Katowicach na taki zabieg można zapisać się tutaj - https://esteklinika.pl/mezoterapia-osoczem-bogatoplytkowym/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
Strona 16 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy