FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Swój biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 46, 47, 48  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
meton
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Cze 04, 2021 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto na pewno postawić na swój biznes Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3286

PostWysłany: Wto Cze 08, 2021 6:24 am    Temat postu: broker Odpowiedz z cytatem

A może warto postawić na inwestycje w platformie XTB? Jest to bardzo rozbudowany broker i co ważne, jest bezpieczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majeccczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 119

PostWysłany: Pią Cze 11, 2021 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się, że warto postawić na swój biznes, otworzylam swój salon fryzjerski i jestem zadowolona z tego kroku, od razu wiedziąłam że będe pracować na urządzeniach Babyliss PRO, przez lata pracy miałam z nimi do czynienia i świetnie mi się sprawdzają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Wto Cze 22, 2021 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście zastanawiam się czy by nie otworzyć punkt kurierski. Znajoma ma sklep osiedlowy i także przyjmuje przesyłki i mówi, że jest to jej dodatkowy dochód, mimo że żadnej kasy nie musiała wykładać by taki punkt otworzyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 764

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie rozwiązań, które pomogą Wam zdobyć więcej obserwujących w mediach społecznościowych, to na pewno będziecie zainteresowani artykułem ze strony https://cosmo.net.pl/5-wskazowek-jak-zachecic-obserwatorow-do-wejscia-w-interakcje/ . Co sądzicie o takich rozwiązaniach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swój biznes bez wątpienia należy ciągle rozwijać. Na rynku teraz możliwości jest naprawdę wiele. Coraz więcej firm decyduje się na nowoczesne technologie.Wirtualne call center Hellobot to coś co mnie zainteresowało. Taki vice bot to doskonałe wsparcie dla systemu call center a to jest coś, co jest mi potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1358

PostWysłany: Pon Cze 28, 2021 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz mniej zieleni w naszych miastach. Dlatego warto skorzystać z tej oferty w tym miejscu Te donice na pewno ozdobią teren, podniosą walory estetyczne. Muszę przyznać że już dawno nie widziałem tak ciekawych propozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Wto Cze 29, 2021 4:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zabezpieczenie danych w firmie to ja polecam tą serie przełączników 2950 cisco. Nam polecił je nasz specjalista z działu IT.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Wto Cze 29, 2021 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siedzę od dłuższego czasu w budowlance przez co swój biznes mam też powiązany z branżą. To montaż systemów automatycznych do bram. Rozwiązanie dość wygodne, gdzie agencja http://capability.pl/ poprzez marketing internetowy, pomagała mi znaleźć nowych klientów. Docierali z przekazem do klientów budując odpowiednie zainteresowanie ale i wiarygodność względem oferty, by składając u mnie zamówienie robili to z pewnością i odpowiednim przekonaniem do mojej marki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
imbir.imbir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z ogromną ilością obowiązków, przez co każde ułatwienie i pomoc jest na wagę złota. https://www.vebo.pl/mfaktura-standard to program do tworzenia i edycji dokumentów finansowych, który może zapewnić znaczne zwiększenie wygody rozliczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz też pomyśleć o tym, że jak masz własny biznes to musisz też mieć do tego opowiedni sprzęt. Wiem, że potrzebnych jest wiele rzeczy, wiec tutaj https://www.napad.pl/, na pewno znajdziesz wszystko co potrzebujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie miec na uwadze fakt, że jeżeli chcecie, by wasze firma nieustannie się rozwijała, to koniecznie musicie iść z duchem czasu w kontekście technologicznym.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 476

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto także rzucić okiem na różne akcesoria - takie jak na przykład szpalty: https://katalog.mix-graf.pl/pl/c/Szpalty/33 . Te znajdziecie w ofercie firmy Mix-Graf. Zachęcam serdecznie do bliższego zapoznania się z ofertą tej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wikrosPL
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by nie mówić, w biznesie najważniejsza jest reklama. Moim zdaniem wzorem do naśladowania jest witryna https://okna.gd . Promują się oni w sieci oraz za pomocą banerów przydrożnych, co w dzisiejszych czasach jest bardzo dobrym wyborem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiakowa06
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 253

PostWysłany: Sro Paź 06, 2021 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kpimarketing napisał:
Dzisiaj rynek pracy jest trudnym miejscem, zwłaszcza z puntku widzenia pracodawcy. Optymalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z agencji pracy, które pomagają zatrudniać pracowników ze wschodu np. z Ukrainy oraz bardziej odległych krajów. Jedną z takich agencji jest dpworkers, a ich ofera dostępna jest pod adresem dpworkers.pl/pracownicy-z-ukrainy


Tez uważam, że pracownicy z Ukrainy super wpisali sie w nasz rynek pracy. Mój teść zatrudnia ludzi ze wschodu przez tę agencję https://apsprofit.pl/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 46, 47, 48  Następny
Strona 18 z 48

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy