FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Aranżacja wnętrza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 38, 39, 40  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wy również zauważyliście taką zależność, że wraca kolor wenge ? To bardzo fajnie, mnie osobiście przesyciła się ta biel i beż, w końcu coś mniej laboratoryjnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3346

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 3:35 pm    Temat postu: płytki Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie wymienialiśmy właśnie płytki w kuchni i od razu upatrzyliśmy sobie piękne płytki w https://nexterio.pl/1,672,Plytki-kuchenne.html . Szczerze mówiąc oferta tutaj okazała się dla nas bardzo korzystna, płytki są eleganckie, solidne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście dzisiaj jest o tyle prościej, że faktycznie moglibyście zdecydowanie skuteczniej poradzić sobie z doborem odpowiednich rozwiązań w zakresie Waszego mieszkania. Ja widziałem na stronie https://centrumdekoracji.com/sklep/ różnego rodzaju dodatki, które można wykorzystać nie tylko w okresie świątecznym. Czuję, że wiele z nich z chęcią zobaczyłbym u mnie w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joannis
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 59

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 4:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do malowania polecam Magnat Ceramic Care z formułą antyformaldehyd. Bardzo dobrej jakości farba, wydajna, antystatyczna i hipoalergiczna. Daje bardzo fajny efekt na ścianach, ładne wykończenie, estetykę. Jest też wysoko plamoopdorna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Nie Sty 02, 2022 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Wam na fajnych dekoracjach ściennych to zerknijcie tutaj - https://www.sfmeble.pl/p/dekoracja-scienna-illumino-120x120-cm-zlota Ja osobiście bardzo nie lubię gołych ścian we wnętrzu. Lubię obrazy, różne rzeczy do zawieszenia czy chociażby fototapety. Uważam, że wtedy wnętrze wygląda po prostu dużo lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 552

PostWysłany: Wto Sty 04, 2022 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie, to w trakcie remontu w moim mieszkaniu długo szukałem inspiracji do aranżacji moich wnętrz. Znajomy polecił mi sprawdzić portal https://pytanieomieszkanie.pl/aranzacja-lazienki/mala-lazienka/ i był to strzał w dziesiatke. Dzięki poradom dostępnym na stronie udało mi się stworzyć wyjątkowe wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Wto Sty 04, 2022 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz jest bardzo na topie by urządzać wnętrza w stylach takich jak skandynawski czy loftowy. Ale ja czuję się znacznie lepiej w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym dlatego będę kupować meble antyczne. Znalazłam już nawet kilka ciekawych ofert na portalu ogłoszeniowym POKATO Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Sob Sty 22, 2022 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie podpowiedzieć swoim projektantom wnętrz, że świetnej jakości kamienie naturalne, konglomeraty, spieki kwarcowe i kamień spiekany kupią w dobrych cenach w hurtowni kamienia Grupa EGA. Firma działa w obrębie całego kraju, także na pewno gdzieś niedaleko was znajdzie się ich oddział https://ega.pl/oferta/ Warto się na nich zdać, współpracują z architektami, projektantami, firmami budowlanymi czy studiami aranżacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamip
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Sty 2022
Posty: 6

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawy temat, jeśli chodzi o urządzanie i te sprawy, to jak coś mogę Wam polecić świetne miejsce jakim jest Hurtownia Elektryczna internetowa E-domus Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wnętrze należało zaaranżować przy użyciu jak najlepszych mebli. Z tej właśnie okazji postanowilismy o zgloszeniu sie do www.blabi-meble.pl. To wlasnie oni zapewnili nam wspomniane meble po jeszcze lepszej jakosci, takze zalecam skupic sie na tej ofercie - robi ona niebywale wrazenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kwiatkowski Jacek inż
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 96

PostWysłany: Wto Sty 25, 2022 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie kupowaliście dodatki do waszego domu ? a chodzi o poszewki, pościele, zasłony i tym podobne ? bo moja żona ostatnio odkryła ten sklep https://www.mjdecor95.pl/oferta/posciel. Zaraz złożyliśmy zamówienie i już niedługo przyjadą do nas piękne i ekskluzywne dodatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 676

PostWysłany: Wto Sty 25, 2022 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez wierchuszka dnia Pią Mar 25, 2022 9:39 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vadeweria
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Pon Lut 07, 2022 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile marzą wam się piękne, oryginalne i funkcjonalne wnętrza to mam dla was dobry kontakt. Ja dzięki poleceniu siostry trafiłam do projektantki Joanny Fabickiej z Bytomia prowadzącej firmę Wytwórnia https://joannafabicka.pl/mieszkanie/ i to było najlepsze, co mogło mnie spotkać, bo dzięki temu mam wspaniale urządzone mieszkanie, idealnie tak jak chciałam. Projektantka łatwo odnajduje kontakt z klientem, szybko wyłapuje, jakie są jego preferencje co do wyglądu wnętrza i wspaniale to realizuje. Ja jestem moim mieszkaniem zachwycona, jest piękne, niepowtarzalne, zresztą dostaję masę komplementów od odwiedzających mnie gości i potwierdza to tylko moje wybory. Na co dzień mieszanie jest bardzo komfortowe, to też było dla mnie szalenie istotne, bo mimo że lubię artystyczny styl i sporo elementów dekoracyjnych, to jednak chciałam, by mieszkanie było łatwe w utrzymaniu w porządku i funkcjonalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dodomusimon
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 10

PostWysłany: Pon Lut 07, 2022 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawe wskazówki Smile Pozdrawiam!
____________
Kompleksowe wyposażenie każdego mieszkania - ⭐KONTAKT SIMON ⭐ - SPRAWDŹ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 232

PostWysłany: Pon Lut 14, 2022 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to ja też szukam inspiracji bo chcę ładnie wykończyć wnętrze. Najlepiej w stylu nowoczesnym


_____________________
aranżacje domów jednorodzinnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 18 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy