FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Monitoring aut? Monitoring domu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłabym być może na monitoring domu, żeby czuć się bezpieczniej, ale monitoringu auta raczej nie potrzebuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
wesół
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring w samochodach to chyba bardzo często właśnie jest w takich krajach jak Ukraina czy też nawet Rosja..Tam to się bardzo często stosuję i akurat tam się przydaje. W domu nie potrzebuję monitoringu bo jakbym chciał jakąś taką wielką ochronę to po prostu no wiecie zamówiłbym sobie jakąś firmę ochroniarską : D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziunka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak to tylko w Rosji : ) w sumie jakbym ja miał jakiś super wypasiony dom i po prostu wszystko chociażby ze złota to zdecydowanie wtedy no wiecie może i bym się zainteresował nad takim monitoringiem. Jeśli ja akurat nie mam takiej potrzeby na ten monitoring bo mieszkam w bloku to ta sprawa jest dla mnie zbędna hahah : D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gamethe
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego w jakim miejscu mieszkasz. Jeżeli jest to niebezpieczna dzielnica, to nie oszczędzałbym na środkach, ale jeśli jest względnie spokojnie to monitoring domu w zupełności by mi wystarczył. Dlatego warto przeanalizować ryzyko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pią Lip 17, 2015 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o monitoring auto to uważam, że jest bardzo potrzebny w firmach posiadających duże floty samochodowe. Ponadto, konieczny jest też monitoring maszyn budowlanych od SRTime.pl w przypadku firm budowlanych oraz drogowych. Warto zdecydować się na system SRTime, ponieważ jego klientom umożliwiana jest opcja dostosowywania oprogramowania do indywidualnych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pią Lip 17, 2015 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem monitoring i system alarmowy domu to dziś podstawa bezpieczeństwa, zwłaszcza w niezbyt bezpiecznych rejonach. Koszt już nie tak duży jak jakiś czas temu. Skuteczne, niezbyt skomplikowane systemy alarmowe można kupić i profesjonalnie zainstalować za kilka tysięcy na sporych terenach. Im mniej składowych zestawu, tym taniej. JA bym zaufała specjalistom z branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ja u siebie mam taki monitoring i on mi się faktycznie może przydać do wszystkiego. Chcę powiedzieć, że kiedyś się czułam w domu jednorodzinnym bezpiecznie ale ostatnio jak się wprowadzili sąsiedzi oraz studenci na wynajem mieszkania to akurat już nie czuję się wcale bezpiecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 760

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2015 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są dostępne monitory samochodowe http://maxitec.pl/monitory.html ale czy są aż tak potrzebne, to każdy musi sobie sam odpowiedzieć. Chociaż ostatnio takie produkty trochę zyskały na popularności, podobnie jak kamery samochodowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 80

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring domu to świetna rzecz. Bo jakby nie patrzeć poczucie bezpieczeństwa jest duzo wieksze. I mam zamiar coś takiego zainstalować. Znalazłam sklep http://www.ip.pl/m_sklep.htm w którym wszystko co potrzebne bedę mogła kupic Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 649

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 11:44 am    Temat postu: kamery Odpowiedz z cytatem

Jeśli się mieszka gdzieś na uboczu to zamontowanie kamer jest bardzo dobrym pomysłem. Na stronie http://www.kamery.pl/m_polecamy.htm
jest wiele propozycji. Ja chyba bym zamontował nie tylko jedną, ale z dwie trzy w koło domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem monitoring aut jest jak najbardziej ok zwłaszcza jeśli masz flotę. Zobacz sobie ofertę Finder - http://www.finder.pl/finder-monitoring-gps-pojazdow/ Mają świetnej jakości monitoring. Dzięki niemu sporo zaoszczedzisz na paliwie i będziesz mógł zaplanować trasę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem monitoring auta przy pomocy lokalizatora GPS to bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza w przypadku nowych samochodów lub używanych pojazdów klasy premium. Dzięki tego typu urządzenia w przypadku kradzieży lokalizacja skradzionego samochodu staje się dużo szybsza i bezproblemowa, pod warunkiem, że we właściwy sposób ukryjemy tego typu lokalizator. W kompleksowy sposób jak ukryć tego typu lokalizator w samochodzie zostało ciekawie wyjaśnione w poradniku, który można znaleźć na stronie http://spy-center.pl/blog/ukryc-lokalizator-gps-najlepiej-zrobic/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 108

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o monitorowanie GPS samochodu to poczytaj np. tutaj o tym http://smartnav.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o monitoring domu to polecam CI system e monitoringu z tej firmy http://www.akodosecurity.pl/e-monitoring/ Dzięki temu bedziesz mieć wgląd do kamer poprzez aplikacje, nawet wtedy gdy nie będzie cię w domu, Zawsze będziesz wiedzieć czy u ciebie nie dzieje się coś niepożądanego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem taki monitoring pojazdów to podstawa, jeśli posiada się flotę samochodów w firmie. Na stronie https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci-stosowania-ganfleet/ możecie sobie poczytać o korzystać, jakie płyną z zastosowania systemu monitoringu GPS - GANFLEET Gannet Guard Smile Dzięki niemu będziecie wiedzieli, jakie trasy robią Wasze pojazdy, ile zużywają paliwa itp. Sądzę, ze to bardzo przydatne informacje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy