FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Klimatyzacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slimch
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2014
Posty: 12

PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja to swietna sprawa, szczegolnie ze ceny sa juz calkiem osiagalne dla zwyklego zjadacza chleba.

________________
https://www.kratkimetalowe.pl/ - kratki wentylacyjne z metalu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo na temat klimatyzacji przeczytasz na pewno tutaj: http://chlodnictwo.net.pl/konserwacja-klimatyzacji-w-twojej-firmie-jak-przedluzyc-jej-zywotnosc-i21-b23p1.html . Bo zamontowanie klimatyzacji w pomieszczeniu to nie wszystko. Należy o nią dobrze dbać, aby służyła nam przez długie lata i była zdrowa dla nas i innych, którzy przebywają z nami w pomieszczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek82
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 59

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slimch napisał:
Klimatyzacja to swietna sprawa, szczegolnie ze ceny sa juz calkiem osiagalne dla zwyklego zjadacza chleba
Dokładnie. Kiedyś klimatyzacja była czymś rzadko spotykanym, a dzisiaj coraz częściej staje się standardem wyposażenia domów czy mieszkań. Tym, którzy jeszcze nie są przekonani polecam ten artykuł - http://strefaklimatyzacji.tumblr.com/post/79540279079/klimatyzacja-latem. Poza tym klimatyzacja przydaje się nie tylko latem, większość klimatyzatorów wyposażona jest w opcję grzania, dzięki której możemy w chłodniejsze dni nieco ogrzać dane pomieszczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martinya
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie są dokładnie koszty tej klimatyzacji możecie mi to powiedzieć? Bo ja to u żadnego znajomego nie spotkałem się z klimatyzacją i po prostu no wiecie sprawa jest taka właśnie, że tylko w hotelu jak kiedyś byłem w Katowicach w 4 gwiazdkach to tam była klimatyzacja i fajnie to było bo szybko można było sobie włączyć ciepło lub zimno

Może komuś spodoba się http://www.meblelukasza.vum.pl/member.php?page=comments&newsid=15965, to mój nowy blog! Zapraszam


Ostatnio zmieniony przez Martinya dnia Pon Cze 01, 2015 5:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, u mnie w domu kilmatyzacji nie trzeba, jest dobrze zaizolowany, bo ostatecznie latem w nim chłodno a zimą w miarę ciepło. Natomiast faktycznie, w blokach, w mieszkaniach bywa latem nie do wytrzymania, więc może ... klimatyzacja możwe być wskazana ....
_______________________
Hydraulik Mateusz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

her11 napisał:
w domu bardzo ważna jest klimatyzacja i wentylacja, bo inaczej masz wilgoć, a potem pleśń i grzyb


Wilgoć to straszna zmora ... dla zainteresowanych mam fajnego newsa - http://www.pochlaniaczewilgoci.pl/skutki-wilgoci-niebezpieczne-dla-zdrowia/
Polecam przeczytać, żeby być świadomym tego jak groźna jest wilgoć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
joanna7007
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba rozważyć za i przeciw jeśli chodzi o taką klimatyzację po prostu w domu ; ) jeśli chodzi o mnie to po prostu ja bym się na to w domu nie odważył z tego powodu, że jakby ona była wlączona tak gdzieś przynajmniej 10 minut to ja od razu łapię jakieś no nie wiem wirusy i od raz mam katarek niestety : (
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2015 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas działa przeważnie tylko latem. Zimą grzejemy pomieszczania przez ogrzewanie podłogowe i wtedy urządzenia nie używamy. Co do firm jeśli chodzi o montaż i serwis to warto żeby zobaczyć stronę firmy oferującej klimatyzację daikin ze Śląska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fazberlids
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2015 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W domu też się przyjmuje bardzo dobrze , klima zarówno przemysłowa jak i domowa są przydatne w okresach letnich szczególnie w upalne dni gdy potrzebujemy odpowiedniej temperatury w domu, ja zamontowałem sobie klime i jestem zadowolony.
_________________
klimatyzacja przemysłowa warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama ma klimę w domu i wiecznie chore gardło. Jak dla mnie nie jest to dobre rozwiązanie. Jeśli naprawdę chcesz mieć chłodno w domu to pomyśl o bardziej ekologicznym i opłacalnym rozwiązaniu. Z tego co wiem pompy ciepła umożliwiaja ochładzanie i ogrzewanie pomieszczeń. Miałbyś z nich pożytek i latem i zimą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam , ze klimatyzacja do domu to bardzo dobre rozwiązanie. Bolące gardło świadczy tylko o tym jak nieumiejętnie korzysta się z klimatyzacji. Sama zastanawiam sie nad zamontowaniem klimatyzacji u siebie. Wiem, ze ta firma http://www.elektroklim.pl/ , zajmuje się klimatyzacją. Sporo o nich słyszałam, opinie o nich bardzo zachęcają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob Paź 03, 2015 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeśli moge służyć radą jako tako, to odeślę do dość rozbudowanego poradnika moreli w temacie wyboru klimy i wentylatorów:
Arrow http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-wentylator-termowentylator-grzejnik-i-klimatyzacje/616/.

Ja w tym roku mój wentylator zajechałam w sierpniu do reszty - upały,więc na przyszły rok nie ma wyjścia, trzeba się będzie rozglądać za nowym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie klimatyzacja w domu to już praktycznie standard. Klimat cały czas sie zmienia więc i latem i zimą jest u nas cieplej. A że chcemy wygodnie żyć to i klimatyzacja zyskuje na popularności. Sprawdzałam już ofertę tej firmy http://www.elektroklim.pl i zastanawiam się czy nie zamontować klimatyzacji w najbliższym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CwanyLis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2015
Posty: 2

PostWysłany: Sro Gru 16, 2015 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam sprawdzone firmy jeśli chodzi o klimatyzację. Ja skorzystałam z usług Cool System i nie zawiodłam się Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelina546
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 61

PostWysłany: Pon Sty 11, 2016 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej skontaktować się z jakąś zaufaną firmą. Porozmawiać, zapytać, oni z pewnością coś doradzą. Wybór klimatyzacji nie jest łatwym zadaniem, szczególnie dla osób, które nigdy wcześniej nie miały z tym do czynienia. Zerknij sobie na tę stronkę - http://yogico-klimatyzacja.pl/klimatyzacja.html . Myślę, że oni Ci pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy