FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dekoracja ścian
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysiek80
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1

PostWysłany: Wto Gru 10, 2013 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dawno wprowadziłem się do nowego lokum i też przechodziłem przez ten sam problem. Jako że jestem osobą pracująca w informatyce - zainteresowałem się obrazami LED . Jest to interesujący sposób na ożywienie "martwych" ścian.
Tutaj znajduję się film jak to wygląda na żywo http://www.youtube.com/watch?v=Cy1CaHMZTYI.
Sam zamówiłem w sklepie internetowym z dekoracjami wnętrz i nie żałuje Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Byczku_S
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 31

PostWysłany: Wto Gru 17, 2013 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też ozdobić ściany gustownymi fotoobrazami. Jest spory wybór motywów, wśród których można wybrać coś dopasowanego do swojego wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Pią Sie 22, 2014 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Foto obraz nie jest złym pomysłem. Warto jednak zwrócić uwagę na czym jest wykonany by służył nam jak najdłużej. Z tego co wiem najlepsze są obrazy drukowane na płótnie, można je zamówić m.in tutaj http://www.dpsdruk.pl/wydruki_na_plotnie.html#obrazy_reprodukcje Niestety wielu sprzedawców oszukuje swoich klientów twierdząc że sprzedaje obrazy najwyższej jakości drukowane na płótnie a w rzeczywistości jest to zwykły canvas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 102

PostWysłany: Pią Sie 22, 2014 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo własne zdjęcia można powiesić np. czarno - białe, albo stylizowane na retro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Wto Sie 26, 2014 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie pomyślałaś żeby ściany ozdobić np taką http://podlogi24.net/sztukateria-obramowania-drzwi,-okien,-luster-itp.-o_c_632_1.html sztukaterią? Z tego co widziałam to wzory są przeróżne i sądze że spokojnie coś byś dobrała. A jeszcze te wykonane z pianki poliuretanowej możesz spokojnie malować farbą wiec jak zmienisz kolor ścian zawsze możesz dostosować kolor sztukaterii do nowego koloru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Pią Paź 10, 2014 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wpadłabym na to by ozdobić ściany sztukaterią. Bardziej skłaniałabym się ku jakimś obrazom czy innym elementom dekoracji. Tutaj http://www.domfan.pl/ widziałam bardzo fajny świecznik ścienny. To była by dużo ciekawsza dekoracja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JuLiTkA
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 40

PostWysłany: Pią Paź 31, 2014 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem w tym, że fototapety, fotoobrazy i inne, finezyjne ozdoby na ścianach mogą szybko się znudzić. Zależy od gustu, rzecz jasna. W swoim salonie postawiłam na masę dekoracyjną, która przypomina rdzę. Póki co zastosowałam ją na jednej ścianie i aranżacja mojego salonu wygląda podobnie do tej: http://www.ecorson.com/_data/image/zdjecia%20/rdza.jpg

Czy podoba Wam się taka "ozdoba"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Sro Lis 05, 2014 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem warto zainspirować się gotowymi rozwiązaniami. Ja zawsze sprawdzam projekty wnętrz na homebook.pl. Zawsze mają tam fajne propozycje, którymi się inspiruję. Coś dodaję zawsze od siebie, ale generalnie podstawę projektu biorę zawsze od nich:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Lis 05, 2014 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też od czasu do czasu oglądam gotowe aranżacje na tej stronie - najbardziej lubię przeglądać metamorfozy starych i zniszczonych mieszkań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pią Gru 12, 2014 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu nie postawić na fototapety? Moim zdaniem to bardzo fajne rozwiązanie. Są świetna dekoracją ścian i nadają pokoja bardzo fajny klimat. Zobacz, ze tutaj http://www.fotoboard.com.pl/fototapety maja wiele wzorów a ceny sa niższe niż w innych miejscach bo omijasz marżę pośrednika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Czw Lut 05, 2015 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w domu mam bardzo nierówne ściany tak więc fototapeta była dla mnie wybawieniem ( jeśli można to tak napisać...).
Na jednej ścianie w pokoju mam bardzo duży obraz, na dwóch są meble, na trzeciej tapetę.
Bardzo ciężko jest mi tutaj dokładnie opisać ponieważ trzeba byłoby to pokazać a sama nie mam tutaj zdjęcia pokoju tak więc nie wrzucę.Tak czy inaczej jestem zadowolona z tego co osiągnęłam i jestem zdania,że był to dobry wybór.
Tapety zamawiałam tutaj:
http://53dekoracje.pl/
Jest tam sporo oryginalnych wzorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jesteście zwolennikami kinkietów na ścianach jak tutaj np.?czy raczej wolicie takie bardziej ozdobne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ściany można ożywić na różny sposób. Czasem wystarczy jakaś fajna fototapeta i wnętrze już nabiera innego klimatu. Można też pójść w stronę obrazów czy jakichś ładnych ramek. Bardzo ładną widziałam ostatnio tutaj - http://www.versanis.pl/produkty,info,181 . Koszt niewielki a ściany na pewno nie będą już takie nudne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, czym udekorujemy ściany, zależy w głównej mierze od tego, w jakim stylu mamy urządzone mieszkanie. W nowoczesnym salonie sprawdzą się np. plakaty, w klasycznym - obrazy w ramach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
juliad
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kompozycja napisał:
To, czym udekorujemy ściany, zależy w głównej mierze od tego, w jakim stylu mamy urządzone mieszkanie. W nowoczesnym salonie sprawdzą się np. plakaty, w klasycznym - obrazy w ramach.


Zgadzam się Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny
Strona 2 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy