FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zdrowy sen
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
el83
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie w takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem specjalistą. W innym przypadku problem może się pogłębiać. Faktycznie ta klinika Psychomedic jest bardzo dobra. Nr telefonu do rejestracji to 22 253 88 88 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
winetta
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie tak dawno walczyłam z bezsennością, co ja nie robiłam by spokojnie zasnąć i przespać do rana... Nawet tabletki z apteki nie pomagały. Okazało się, że przemęczenie było wszystkiemu winne, tak osłabiłam organizm że nie umiał się sam spokojnie regenerować Sad na szczęście trafiłam na biovital i jego regularne picie zmieniło wszystko. Wróciła mi energia a z czasem wrócił też zdrowy, spokojny sen. Żelazo i witaminy C i B podreperowały na tyle mój organizm, że mogę funkcjonować jak wcześniej, polecam na kłopoty ze spaniem.
Powrót do góry
AnitaCz
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz czesciej slyszy sie o zaburzeniach snu czy czestych migrenach glowy spowodowanymi zatruciem metalami ciezkimi. Mozecie poczytac o tym m.in tutaj https://portaldlazdrowia.pl/zatrucie-metalami-ciezkimi/ Mnie osobiscie ten artykul dal do myslenia, wiec jesli doskwieraja Wam tego typu dolegliwosci to warto dzialac a nie czekac az samo przejdzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jackwelss39
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne dla naszego zdrowego snu jest to na czym śpimy. Ja przez wiele lat spałem na takim starym, byle jakim materacu. Strasznie bolał mnie kręgosłup i się nie wysypiałem. Zamówilismy w sklepie http://www.centrummateracy.com już taki porządniejszy materac z całkiem innego materiału. Jak wstałem pierwszej nocy to poczułem się jak nowo narodzony:D
Powrót do góry
Aronia77
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O mój zdrowy sen się nie martwię, bo już chyba dobrałam materac, na którym się wysypiam. Ale teraz z mężem stoimy przed dylematem kupienia wyposażenia do pokoju dziecka. Zastanawiamy się, czy ma być to łóżeczko dziecięce czy kołyska. Podobno ma to bardzo duży wpływ na zdrowy sen dziecka i nie chcemy, żeby później były jakieś problemy. Po prostu chcemy stworzyć naszemu maluszkowi jak najlepsze warunki Smile
Powrót do góry
bungee
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na bezsenność dobrze podobno działają zabiegi balneologiczne. Na stronie http://medicalsensus.pl/artykuly/balneologia.html możecie sobie sprawdzić, na czym to w ogóle polega i jak działa. Może warto się nad tym zastanowić, jeśli macie problemy z zasypianiem?
Powrót do góry
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Lip 01, 2018 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A probowalas zmienic materac i poduszke? u mnie sie okazalo ze wlasnie zle dobrany materac jest powodem mojej bezsennosci, odkad kupilam taki specjalny na http://materacyk.pl/produkt/poduszka-klin-pmk1/ to sypiam o niebo lepiej Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: