FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sprzedałem ziemię - gdzie zainwestować pieniądze?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 927

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz środki to warto - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/Hala-magazynowa-z-biurem-na-sprzedaz-Ozarow-Mazowiecki-1859bdzs?_ga=1.160513469.1215210252.1404207444 Ale takich okazji jest teraz dużo w całej Polsce. Wszystko wymaga środków, pytanie kto posiada dostatecznie wysoki kapitał, bo to jednak potężna inwestycja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bezVAT
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 03, 2015 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to gdzie zainwestować taką kasę zdecydowanie w jakieś procenty przecież hehe zdecydowanie to jest żart i no nie wiem może właśnie tą kaskę przeznaczyć na jakiś rozwój siebie samego czyli jakieś kursy podnoszące kwalifikacje czy coś w tym rodzaju bo jeśli nie tak to można dać na lokatę i patrzyć jak rośnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lokalny2
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Mar 31, 2015 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakieś kursy doszkalające no może i tak i nie jest to aż takie przecież głupie - warto w siebie inwestować i jak to akurat amerykanie mówią taki personal development czyli no wiecie rozwój osobisty haah Zysk też może być sporty bo zawsze to pracodawca może docenić i po prostu jakoś wtedy pomóc nam w w postaci podwyżki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kartonowalala
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 44

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2015 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może w jakiś fundusz inwestycyjny?
http://direct.money.pl/artykuly/inwestycje/lokata-czy-fundusz-inwestycyjny,26,0,1773594.html tutaj masz artykuł na ten temat.
Jak się ma większą gotówkę na pewno trzeba dokładnie przemyśleć, gdzie się chce te pieniądze zainwestować i na ile. Przemyśl dokładnie wszystkie za i przeciw i wybierz rozwiązanie doskonałe dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kielbasa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2015 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli szukasz bezpiecznych zysków to inwestuj w lokaty lub obligacje. Jeżeli ten sposób inwestycji Ci interesuje powinieneś się zapoznać ze specyfiką tych produktów http://www.moja-skarbonka.pl ja korzystam z tej strony szukając nowych lokat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pokochana5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Maj 14, 2015 7:01 am    Temat postu: Re: Sprzedałem ziemię - gdzie zainwestować pieniądze? Odpowiedz z cytatem

mataxx napisał:
Myślałem o lokacie - czy to dobry pomysł? Jeżeli tak to gdzie?
Lokata to nie jrst głupi pomysł. Procenty są co prawda najczęściej mizerne, nawet, jeśli kwota na lokacie jest duża. Ale trudno. Na pewno jednak nie rozwalisz tych pieniędzy na bzdury, poczekają sobie spokojnie, aż bedziesz wiedział, co właściwie chcesz z nimi zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alasrokaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto Gru 15, 2015 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak bym kupiła mieszkanie w Warszawie i wynajęła. W ten sposób kredyt sam się spłaca a mieszkanie jest twoje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wszerad
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Gru 22, 2015 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko zależy od tego czy lubisz inwestycje ryzykowne czy raczej boisz się stracić, słyszałam, że jak się znasz na giełdzie lub na forexie to można zarobić całkiem ładne pieniądze, ale najpierw trzeba przyswoić sporą wiedzę, niestety niezbyt łatwą, lub znaleźć osobę, która będzie za nas obstawiać, co jest według mnie jeszcze bardziej ryzykowne, natomiast bezpieczną inwestycją jest kupienie za te pieniądze mieszkania i wynajmowanie je ludziom, dzięki temu jest stały zysk co miesiąc bez żadnego praktycznie ryzyka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mcarroll
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Dąbrówka

PostWysłany: Wto Sty 09, 2024 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie znajdę spis działek do sprzedaży na Dąbrówce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy