FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Oczyszczalne przy domu opłaca sie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oh ja się na tym nie znam, nie wiem jakie są zasady ale być może przydadzą Ci się programy niezbędne w systemie kanalizacji. Zerknij sobie na ofertę firmy astor http://www.astor.com.pl/rozwiazania/branze/wod-kan.html . Podchodzą do każdego klienta indywidualnie i poważnie. Dzięki temu masz pewność zagwarantowania najlepszej jakości usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
daniel445
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2017 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie na pewno się opłaca
Mankir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie czy oczyszczalnia się opłaca to musisz samemu wyliczyć. U nas wywózka "kisielu" zaczyna się od 250 zł, więc te kalkulacje się trochę rozmijają
Być może w Twoich okolicach jest to tańsze - u nas, niestety, cenią sobie usługę. Wiec jak sobie to obliczysz to będziesz miał pewność 100% co się opłaca.
malinowa
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąć to według mnie jest to bardzo opłacalne. Do tego takie rozwiązanie jest bardzo ekologiczne. Coraz więcej osób decyduje. Wiem, że warto takie oczyszczalnie szukać u nich http://megakan-bud.pl/ ponieważ ich działanie oparte o naturalne procesy biologiczne, dzięki czemu oczyszczanie nie pobiera energii elektrycznej, mają długą żywotność, obsługa jest bardzo prosta, efektywność redukcji zanieczyszczeń jest bardzo wysoka i można ją montować przy różnych warunkach terenowo-gruntowych. Myślę, że jest to inwestycja która szybko się zwróci Smile
Powrót do góry
Beatka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, ze przydomowa oczyszczalnia jest dobrym rozwiązaniem- nie zapominajmy że to są spore oszczędności. Ja mam i przyznam, że doyć długo zastanaialiśmy się nad systemem, aż zdecydowaliśmy się na https://www.aerzen.com. Na początku to się moze wszystko wydawać skomplikowane - wybór produktów i systemów, przygotowanie tego wszystkiego ale potem będziecie mieli spokój i czystą wodę no i niższe rachunki za wodę
Powrót do góry
diament6
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi, ale kompletnie nie mam rozeznania w tym obszarze tematycznym. Nie jestem w stanie pomóc...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: