FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sprzęty kuchenne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na pewno kuchenka. U mnie po remoncie będzie gazowa - bo prąd na klatce schodowej miał tylko 16 amperów i podłączenie tylu urządzeń elektrycznych było niemożliwe. Tak czy inaczej - z gazem też nie ma lekko, okazuje się teraz, że nawet kominiarza muszę wzywać, aby posprawdzał wszystko przed podłączeniem nowego licznika gazowego. Na szczęście dostałam od kolegi kontakt do pana Jakuba Małmygi: http://kominiarz.warszawa.pl/kontakt/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam thermomixa i jestem zachwycona ! byłam na prezentacji u P.Justyny Ciesiun w Kielcach i mega wrażenie funkcje na mnie zrobiły. Ten sprzęt umie wszystko mam wrażenie Very Happy a gotuje się mega prosto dzięki niemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że żadna kuchnia nie będzie w stanie obyc sie bez noża. Ja swoje noże jakiś czas temu wymieniałam na nowe i bardzo dobrej jakości produkty kupiłam w tym sklepie https://luxnaczynia.com/p16079,komplet-nozy-kuchennych-mr1412.html . Polecam i wam zajrzeć, bo na prawdę mają do wyboru świetną jakość za rozsądną cenę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beatrice
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 03 Lut 2018
Posty: 35

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 1:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze polecam garnki, patelnie, noże kuchenne i inne akcesoria firmy Zwilling, o niemieckiej jakości i trwałości, które posiadają długoletnią gwarancję. Genialne są również garnki francuskiej firmy Staub, jednakże cenowo znacznie wyższe, choć na stronie http://ballarini.pl/ można czasem znaleźć dobre promocje na te produkty. Ja mam taki jeden garnek żeliwny go towowania i pieczenia od dobrych 6 lat. A w samym sklepie znajdziecie jeszcze produkty firmy Ballarini, Staub oraz Miyabi, który specjalizuje się w produkcji noży kuchennych japońskich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal85
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 26

PostWysłany: Sob Cze 15, 2019 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamiętaj, zeby całość pomieszczenia było ergonomiczna. Podstawy urządzenia: https://www.kdmax.pl/jak-zaprojektowac-ergonomiczna-kuchnie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 5:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też wspomnieć o garnkach. Według mnie jest to podstawa w każdej kuchni. Poza tym, nie wiem, czy wiecie, ale gotowane jedzenie jest znacznie zdrowsze aniżeli te smażone. Ja chciałabym kupić też nowe garnki do gotowania szparagów, bo akurat jest sezon na tego typu warzywka. Macie do polecenia jakieś sprawdzone oferty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomas
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 27

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie musi być zmywarka. W domu mamy electroluxa z systemem ComfortLift i bardzo dobrze nam się sprawdza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak w każdej kuchni musi być płyta grzewcza jak i piekarnik, z do tego gdy dużo się gotuje solidny okap. Ja długo wybierałam sprzęt idealny do swej kuchni i znalazłam dopiero w Solgaz. Bardzo ucieszyłam się gdy okazało się, że to polska firma, która ma solidną jakość i ekstra wygląd nie mówiąc już o znakomitej funkcjonalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 14

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie totalnym must have oprócz oczywiście płyty indukcyjnej, piekarnika i ekspresu do kawy okazał się parowar, który fantastycznie dba o moje jedzenie już od kilku miesięcy. Robię w nim rybę, warzywa, mięso, a teraz chciałabym wypróbować jakiś deser. tego najbardziej się obawiam, ale skoro podobno można to czemu nie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1980

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie mnie teraz intereusje szatkownica do warzyw i znalazłem chyba w 10 sklepach i nie mam pojęcia w którym zdecydować sie na zamowienie moze mi jakos lekko dorazicie? Bede bardzo wdzieczny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio jak urządzałam kuchnię to kupowałam wszystko na https://vobis.pl/ , kupiłam tam cały sprzęt AGD jak i garnki i patelnie i różne akcesoria, wszytko za jednym zamachem, nie musiałam chodzić po żadnych sklepach i szukać , wszytko przyszło bez problemu w świetnym stanie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabrysiaski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sie 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przed zakupem jednak polecałabym pójście do sklepu i wypytanie o dany sprzęt zobaczyłabym go itd, to trochę nadaje inną wizję wyposażenia wnętrza a można się dodatkowo zainspierować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bulkowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 137

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że niezbędnym sprzętem w domu jest zmywarka, da się szybko nią umyć dużą ilość naczyć, jak przyjadą goście to mój electrolux quick select w pół godzinki myje naczynia a ja mogę się zająć rozmową a nie staniem i szorowaniem naczyń. W tej zmywarce fajne jet to że mamy duży wpływ na to ile dokładnie naczynia mają się myc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 535

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wybór sprzętów jest ogromny. Ja np nie wyobrażam sobei kuchni bez maszyny do chleba. Od dawna już nie kupuję chleba ze sklepu tylko przygotowuje własny. Co do maszyny to nieźle daje rade ta z firmy Adler https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_6019 . Jest prosta w obsłudze mimo, ze ma sporo funkcji. Świetnie przygotowuje i piecze ciasto. Jakbyście chcieli kupić maszynę to tą mogę polecić, jest warta uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio szukaliśmy również nowego piekarnika do naszej kuchni po remoncie, która wpasuje się w aranżację, ale również będzie w stanie posłużyć nam dłużej. Dlatego podczas wyboru koniecznie zajrzyjcie również na https://piekarnikiparowe.com/ ponieważ mają kilka ciekawych propozycji, jak ten który sami wzięliśmy czyli model AEG BSE792320B i jak najbardziej mogę polecić, bo też pod względem ceny wygląda to w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy