FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wasze hobby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Sob Wrz 20, 2014 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją pasją są kwiaty. Nie wyobrażam sobie domu bez świeżych i pachnących roślin. Niedawno postanowiłam rozwinąć tę pasję i zainteresowała mnie florystyka kurs nie jest kosztowny, poza tym jest prowadzony również w moim mieście. Myślę, że się zapiszę - to będzie świetny pomysł na jesienną szarugę. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marek_doch
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 78

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najbardziej to lubię usiąść w swoim fotelu i poczytać sobie dobrą książkę, tytuły wyszukuję czytając recenzję np. http://xiegarnia.pl/najnowsze-recenzje/ a potem kupuję książki najczęściej na aukcjach, lubię też pojeździć na swoim motocyklu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Czw Wrz 25, 2014 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie ostatnio przewagę ma jednak sport. Bardzo spodobało mi sie bieganie i różnego rodzaju aktywność fizyczna. Chce wciągnąć w to mojego partnera. Chce zacząć od tego ze kupie mu jakieś dobre buty do biegania widziałam ze tutaj http://www.landersen.pl/ , mają spory wybór. Akurat niedługo dzień chłopaka to bedzie jak znalazł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2014 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam zmienne, bo szukam mało budżetowych, teraz foto, martwa natura rysunek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Z zachodu
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 70

PostWysłany: Pią Paź 10, 2014 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w moim przypadku staram się łączyć przyjemne z pożytecznym, czyli po prostu robić w wolnym czasie to co lubię i jeszcze przynosi mi konkretne korzyści. Chodzi mi przykładowo o pozycjonowanie stron jak również ogólnie o sprawy związane z SEO. To naprawdę ciekawa kwestia, szczególnie że zasady z tym związane stale się zmieniają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesujące zajęcie, chociaż odrobinę nudne, nie uważasz? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekp
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim największym hobby i tak na zawsze pozostaną książki, nie wyobrażam sobie dnia bez kawy i ciekawej lektury Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię mój ogród, dłubanie w ziemi mnie uspokaja po całym dniu. W ogrodzie zawsze jest coś do zrobienia, tu przesadzić, tam dosadzić, coś wyciąć, przyciąć. A czasem mogę tylko z książką posiedzieć na fotelu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście kocham biegać, aktywność fizyczna jest super. Ale najlepiej jak można połączyć przyjemnie z pożytecznym. Mój znajomy ma naprawdę talent fotograficzny, w związku z czym postanowił to połączyć z pracą. Teraz jest naprawdę popularnym fotografem ślubnym, pary są zachwycone. Jak ktoś chce zerknąć zostawia link - http://www.gromolak.net/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Sro Lis 26, 2014 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam biegaćWink Jeszcze rok temu jakby ktoś mnie zapytał czy będę biegać to bym go wyśmiał a teraz nie wyobrażam sobie bez tego życia. Jedyne co mnie wkurza podczas biegania to moje buty, są ciut za ciasne i strasznie mnie bolą stopy. W najbliższym czasie chcę kupić buty do biegania na www.landersen.pl by móc się cieszyć biegiem tak jak należyWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was gra na gitarze lub innym instrumencie? Ja ostatnio odkryłam sklep muzyczny i myślę o zakupie gitary basowej Very Happy Fajnie byłoby nauczyc się grać - marzę o tym od dziecka ale jakoś nigdy rodzice nie chcieli spełnić mojego marzenia Sad Uwielbiam muzykę, dużo śpiewam a gitara pozwoliłaby mi na wiecej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kleris
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

charlotte1991 napisał:
A czy ktoś z was gra na gitarze lub innym instrumencie? Ja ostatnio odkryłam sklep muzyczny i myślę o zakupie gitary basowej Very Happy Fajnie byłoby nauczyc się grać - marzę o tym od dziecka ale jakoś nigdy rodzice nie chcieli spełnić mojego marzenia Sad Uwielbiam muzykę, dużo śpiewam a gitara pozwoliłaby mi na wiecej Smile

To niedobrze..Jednak doradzę Ci coś takiego, że zawsze jak pójdziesz na swoje to możesz właśnie spełnić swoje marzenie i jakoś tak kupić tak wymarzoną swoją gitarę i na niej grać różne piosenki i różne melodie Smile Ja lubię grać na gitarze i właśnie to w tym roku na majówce byłem na rynku we Wrocławiu i tam razem ze wszystkimi muzyki po prostu zagraliśmy tak jak jedna żona tą piosenkę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agaa2015
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim hobby przede wszystkim jest scrapbooking, a więc wszelkie sposoby robienia cudenek z papieru -scrapy, kartki, karteczki, ozdóbki, albumy jednym słowem papierowy raj. Bardzo to lubię, choć przyznaję, że ostatnio mam na to niestety coraz mniej czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ida2015
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 8

PostWysłany: Wto Maj 05, 2015 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scrapy robisz ja się tym interesowałam jak byłam w szkole średniej..Teraz już od tego odeszłam niestety ale bardzo żałuję tego..Chcę do tego cały czas powrócić ale nie mam kiedy teraz, bo muszę się zajmować moją chorą babcią, która nie ma lekko a moja mama czyli jej córka pojechała za granicę i wraca dopiero teraz w czerwcu Sad Teraz tylko rozwiązuję krzyżówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiena12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje hobby to czytanie książek, w czasie wolnym od remontu... teraz, po remoncie to chętnie wszelkie horrory czytam, nie wiem dlaczego... Smile poza tym bardzo chętnie gram wieczorami, kiedy mam czas we wszelkie gry rpg, Diablo, Ghotic itp. Znacie? A jak wy się luzujecie, bo hobby to przecież luzik totalny:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  Następny
Strona 2 z 53

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy