FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Klimatyzacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xrowe
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Wto Mar 28, 2023 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakiej firmy klimatyzację polecacie? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, ponieważ kiepsko znoszę upalne dni. Chciałabym skorzystać z usług firmy, która profesjonalnie podchodzi do klienta.
_________________
Montaż klimatyzacji Piaseczno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3974

PostWysłany: Wto Cze 13, 2023 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skorzystałam z oferty firmy https://klivatec.pl/wojewodztwo-pomorskie/gdansk/ i szczerze mogę polecić ich usługi każdemu. Kompleksowo zajmują się doradztwem w wyborze optymalnego rozwiązania dla danego obiektu a prace montażowe wykonują bardzo szybko jednocześnie odpowiadając na wszelkie nurtujące pytania. Nie ma u nich ukrytych kosztów a budżet jest dostosowany do możliwości klienta. Posiadają produkty takich znanych marek jak Bosch, Daikin, Fuji Electric, Fujitsu, Panasonic, Samsung, Galmet czy LG. Osobiście jestem zachwycona współpracą z nimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy