FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak zaprojektować kuchnię?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MacieX822
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 101

PostWysłany: Sob Sie 15, 2020 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wybrać kuchnie robioną na wymiar, zastanawialiście się nad taką opcją? Będzie z pewnością super dopasowana, ale to pewnie najwięcej zależy od projektanta. Ja tak znalazłem pomoc w firmie https://portameble.pl/ Sami robią pomiary, przygotowuję wycenę, dokładne wizualizacje 3d i oczywiście świetne meble na wymiar, ja jestem bardzo zadowolony. Znajdziecie tu też meble łazienkowe, meble biurowe i inne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1174

PostWysłany: Pią Sie 28, 2020 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba też pomyśleć o odpowiednich sprzętach AGD. Podstawą jest kuchenka Smile Ja mam płytę indukcyjną Electrolux z serii flex i jestem bardzo zadowolona. Ma wiele praktycznych funkcji, które ułatwiają gotowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vadeweria
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2021 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnie na wymiar to zawsze jest dobry pomysł, bo dzięki temu idealnie wykorzystacie przestrzeń, dopasujecie kuchnię do waszych preferencji pod każdym względem - rodzaju materiału, stylu, wykończenia, koloru. My w każdym razie jesteśmy ogromnie zadowoleni z decyzji o kuchni na wymiar, wykonało nam ją Studio Kuchenne Agma z Gdańska, doskonale się spisali, kuchnia jest funkcjonalna i piękna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabysiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 71

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś z Was zastanawia się, w jaki sposób urządzić kuchnię? U mnie super sprawdziły się meble na wymiar wykonane przez https://smolis-meble.pl/meble-kuchenne-sycow/. Dzięki temu znacznie lepiej dopasować elementy w pomieszczeniu, zwłaszcza pod względem rozmiarów i wyglądu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy