FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zasłony czy rolety?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamiszka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2021
Posty: 7

PostWysłany: Nie Sie 22, 2021 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam plisy okienne z Nafi - dobre jakościowo, normalna cena, a przy tym mnóstwo kolorów i tkanin do wyboru Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Wto Paź 12, 2021 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsze są roletki materiałowe, funkcjonalne i estetyczne. Nasze pochodzą z Bow-Max, to firma z Zielonej Góry. Wybraliśmy ich rolety kasetowe w prowadnicach, są lepsze niż rolety wolnowiszące, główny ich atut to zlikwidowanie prześwitu między tkaniną a oknem, także gwarantuje to lepsze zaciemnienie, z kolei kaseta pomaga też utrzymać tkaninę w czystości. Jesteśmy z nich w 100 % zadowoleni, to bardzo porządnej jakości rolety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lexi_90
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2021
Posty: 20

PostWysłany: Sob Paź 23, 2021 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, jaki masz wystrój w domu i jaka forma rolet lub żaluzji bardziej Ci się spodoba. Ja mam u siebie rolety wewnętrzne i zewnętrzne od firmy DomLux z Ostrowca Świętokrzyskiego: http://domlux.info.pl/rolety-naokienne-24 i bardzo je sobie chwalę. Są niezwykle solidne i wytrzymałe na wszelkie niesprzyjające warunki atmosferyczne, doskonale spełniają swoją funkcję, nie zacinają się, chodzą płynnie i lekko. Serdecznie polecam zorientować się w ofercie firmy DomLux, bo oferują produkty najwyższej jakości, które nie tylko działają tak, jak trzeba, ale też prezentują się porządnie i elegancko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamówski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 135

PostWysłany: Sob Paź 23, 2021 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety zewnętrzne na dobre zagościły i u nas. Zaproponowane przez https://never.net.pl/rolety-zewnetrzne/ okazały się reprezentować jakość, której było nam trzeba. Warto przyjrzeć się ich ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno poszukiwania pięknych dekoracji okiennych warto rozpocząć od Karnix to miejsce z szerokim wyborem pięknych dekoracji okiennych różnego typu nie ograniczając się również do kolorów, czy wzorów. Dlatego warto przyjrzeć się propozycjom w ofercie jakie przygotowali, szczególnie w plisowanych Premum. Nasz zakup to PREMIUM HARMONY - kolor Alabaster, które możesz sobie znaleźć tutaj https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1976

PostWysłany: Sro Sty 04, 2023 5:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście zainteresowani, to ja Wam polecam zerknąć na stronę https://kapadesign.pl/oferta/zaslony-i-firany-na-wymiar-zabki/ wydaje mi się, że każdy z Was znajdzie tutaj odpowiednie dla siebie firany lub zasłony na wymiar. Moim zdaniem cenowo to również wygląda bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
inkowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Paź 2022
Posty: 78

PostWysłany: Sro Sty 04, 2023 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz rolet to myślę że ta oferta https://www.karnix.pl/rolety-marki-karnix-galeria-produktow.html może cie zainteresować. Moim zdaniem jest bardzo rozbudowana i godna uwagi. Mają atrakcyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 667

PostWysłany: Sro Sty 11, 2023 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy rolety rzymskie z oferty Atelierdeco. Bardzo ładnie się prezentuja i celująco zdają egzamin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inherit
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Maj 2021
Posty: 122

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2023 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku poszukiwania ciekawych dekoracji okiennych warto wziąć pod uwagę ładne firany Łódź które mają moc dodania elegancji do dowolnego pomieszczenia. Umiejscowienie ich we właściwy sposób może podnieść dekorację i atmosferę, dlatego uważam, że warto się na nie zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3691

PostWysłany: Czw Maj 04, 2023 2:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z rewelacyjnych firm świadczącą kompleksowe usługi doradztwa, sprzedaży i montażu szerokiego asortymentu gotowych produktów jak moskitiery, żaluzje, rolety, markizy itp znajdziecie odwiedzając https://slonecznemarkizy.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Czw Maj 04, 2023 4:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Markiza sprawdza się bardziej na balkonach, ale jeżeli mowa stricte o oknach, to tutaj rolety są numer jeden. My zawsze gustowaliśmy z mężem w roletach i jak już wynieśliśmy się na swoje, to musieliśmy kupić rolety. Na https://agatarolety.pl/ znaleźliśmy ciekawą propozycję w kwestii rolet rzymskich i zamówiliśmy model efekt plisy. Jest to roleta cechująca się nowoczesnym designem, w jasnym kolorze i nam odpowiada. Producent rolet ma w ofercie wiele modeli, jednak ten z efektem plisy nam najbardziej się spodobał. Jak szukacie rolet, które są nowoczesne, to te od Agata Rolety wam przypadną do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darya1212
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 24

PostWysłany: Pon Maj 15, 2023 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sypialni postawiłabym na żaluzje drewniane na wymiar. Drewno to elegancki i przepiękny materiał. Nadaje niezwykłego charakteru wnętrzu. Według mnie żaluzje drewniane doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie chcemy mieć prywatność a jednocześnie utrzymać klimat. Drewniane lamele możesz ustawić pod takim kątem, jakim chcesz i swobodnie decydować jak dużo światła ma spaść do środka. Żaluzje drewniane na wymiar będą więc świetne w sypialni, skoro do zasypiania potrzeba czasem całkowitej ciemności a jednocześnie w ciągu dnia chce się tam mieć chociaż odrobinę światła. A te promienie przenikające między lamelami dają taki cudowny efekt światłocienia i malują przepiękne wzory. Do tego duży wybór kolorów drewna pozwoli na dopasowanie żaluzji do wnętrza i całej aranżacji. Przepięknie będą się prezentowały, a do tego doskonale spełniały swoją funkcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonaa89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Gru 2022
Posty: 486

PostWysłany: Pon Maj 15, 2023 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam sprawdzonej firmy z branży rolety Poznań tanio. Głównie chodzi mi o rolety dzień noc. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl. Czy ktoś z was korzystał kiedyś z usług tej firmy i może podzielić się opinią? http://rolostyl.pl/realizacje/rolety-zewnetrzne-poznan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dustin61
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Maj 2023
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro Maj 17, 2023 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was posiada klamki z zamkiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Wto Maj 30, 2023 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest dokładne rozważenie, jakie osłony okienne mogą najlepiej pasować do naszych potrzeb. Myślę, że warto sięgać po jak najkorzystniejsze rozwiązania. Na stronie https://clicky.pl/ są różnego rodzaju. Jakie jest Wasze zdanie na temat wyboru osłon okiennych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy