FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie OC?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madzia123
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi to polecam skorzystać z http://ubezpieczenie-samochodu.net.pl Smile Potrafią dobrze dobrać ubezpieczenie OC, AC, NNW oraz Assistane. Dodatkowym plusem jest to, że każde ubezpieczenie można zamówić online bądź przez telefon,a jak wiadomo obecnie mało kto ma czas by spotykać sie z agentem. W tym roku właśnie pan z tej firmy mi bardzo pomógł Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
weronika88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 240

PostWysłany: Nie Sty 29, 2017 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie cena jest priorytetem, dlatego cuk mi przypasował bo porównali mi oferty wielu TU.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolciahoho
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenie OC to prawnie regulowane ustalenia, więc tu kryterium rzeczywiście powinna być cena. Ale przyznam się, że żadna porónywarka nie zastąpi kontaktu z agentem. Porównywarka znalazła mi oferty za 780 - 820 zł najtańsze, poszedłem do pobliskiego agenta PZU i dostałem OC za 724 zł, zawsze to 50 zł w kieszeni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karman88z
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ofert ubezpieczeniowych danego typu, jest cała masa. Jeżeli ktoś dobrze nie zna się na ubezpieczeniach, a chciałby znaleźć coś dla siebie, to polecam na początek skorzystać z porównywarek. Przykładowo ja np. z względu na częste wyjazdy za granicę, często ubezpieczam się wykupując polisę turystyczną. Korzystam przy tym z porównywarki polis jak https://www.polisaturystyczna.pl/ . Po wypełnieniu krótkiego formularza, zostaje mi przedstawiona aktualna oferta ubezpieczeń, najbardziej zbliżonych do moich wymagań. Wszystko odbywa się przez internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lut 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spójrz na porównywarki w necie.
_________________
Głupia rzecz miłość... Poznajesz, kochasz, cierpisz... Potem jesteś znudzony, albo zdradzony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Wto Lut 07, 2017 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam ubezpieczenie w Axie i jestem z niego bardzo zadowolona. Mam fajnego doradcę,który wybiera mi najkorzystniejsze opcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weronika88 napisał:
Dla mnie cena jest priorytetem, dlatego cuk mi przypasował bo porównali mi oferty wielu TU.

Mam takie samo podejście.Im tańsze OC tym lepiej.Na kalkulatorze cuk można sobie szybko sprawdzić gdzie jest najtaniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
operator
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Mar 2017
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź rankingi w sieci.
_________________
Gdzieżeś Ojczyzno? Idziemy do Ciebie. Jesteś coraz bliżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tekapa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 4

PostWysłany: Nie Mar 19, 2017 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OC załatwisz w każdej dobrej firmie, tylko warto uprzednio poczytać trochę na ten temat, i przekonać się dlaczego warto mieć ubezpieczenie http://www.samnaprawiam.com/poradniki-7783-co-wchodzi-w-zakres-pomocy-powypadkowej.html Czasami nam może nieźle skórę uratować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy często wyjeżdżasz za granicę, albo w ogóle wyjeżdżasz tylko na wakacje, szczególnie do krajów spoza Unii Europejskiej, nie zapomnij wyrobić zielonej karty OC. Jest ona bardzo ważna, ponieważ nasze OC nie działa w tych krajach i trzeba wykupywać OC w danym kraju np na Ukrainie czy Rosji. Taką kartę możesz założyć na https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/66535/ubezpieczenie-oc-zielona-karta/. Gdy będziesz mieć stłuczkę, a nie posiadasz tej karty to koszty tej kraksy wyjdą naprawdę wysokie. Warto zorientować się w jakich krajach wymagają zielonej karty, aby potem nie zrobić sobie kłopotów. I tylko przez jedną taką małą rzecz można źle wspominać wakacje. Taką kartę można założyć na min 15 dni. Z tego co wiem firma której link wrzuciłem u góry ma możliwość wydłużenia tego czasu do 21 dni. Jest możliwe, że jak idzie się ubezpieczyć na wakacje to firma ubezpieczeniowa sama zaproponuje taką kartę. Wtedy warto tę propozycję przyjąć, ale jak w przypadku różnych firm ubezpieczeniowych warto zastanowić się nad atrakcyjnością ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiki
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony barrrrdzo polecam skorzystać z https://najtaniejuagenta.pl Smile Łatwo, szybko i wygodnie obliczysz koszt ubezpieczenia i dokonasz zakupu polisy. Korzystanie z porównywarki, może przynieść spore oszczędności. Ważne jednak aby pamiętać, że cena ubezpieczenia dla każdego klienta będzie inna, ponieważ inne będą dane, które poda on w formularzu. Pozdrawiam ciepło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gytuy
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 10

PostWysłany: Sro Maj 17, 2017 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm a w porównywarkach online oglądałaś ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam OC w Axa i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, przy wybieraniu ubezpieczenia warto skorzystać z porównywarek. Można też poszperać trochę w sieci, poczytać opinie, zawsze to lepszy ogląd na sprawę Wink Ja ze swojej strony mogę polecić bardzo fajną aplikację https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.benefia.benefia24&hl=pl dzięki której można ubezpieczyć swój samochód nawet nie wychodząc z domu. Szybko łatwo i wygodnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iutmat
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie jesteś pewien wyboru to może skorzystaj z internetowej porównywarki? Ja mam jedynie taką z ubezpieczeniami na życie: http://www.ubezpieczeniazyciowe.pl/, ale jestem pewien, że znajdziesz w sieci też te od OC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy