FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zatrudnić projektanta wnętrz?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damiann90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 144

PostWysłany: Czw Lip 14, 2016 10:56 am    Temat postu: Re: Zatrudnić projektanta wnętrz? Odpowiedz z cytatem

Hipoteczna napisał:
Co myślicie o zatrudnieniu projektanta wnętrz?
Czy to jest drogie rozwiązanie?


Uważam, że jak najbardziej warto wynająć projektanta wnętrz, szczególnie do aranżacji nowego mieszkania - jeśli wybierzesz fachowca, to efekty będą zachwycające. Wcześniej jednak sprawdź jego portfolio. Zobacz sobie na ich projekty wnętrz http://370studio.pl - robią głównie komercyjne wnętrza, ale prywatne chyba też. Co do kosztów, to są one bardzo różne w zależności od doświadczenia i renomy projektanta, czy zakresu prac - zaczynają się przeważnie od 100 zł za metr2.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
lanna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 118

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 1:48 pm    Temat postu: projektant Odpowiedz z cytatem

Projektant wnętrz to dobry pomysł, ale ja osobiscie nie jestem tak przekonana do jego usług. Może dlatego, że sama mam artystyczną duszę i lubię mieć wszystko dokładnie tak jak tego chcę Smile Np. taka sytuacja. Wszyscy mi podpowiadali, że w kuchni nad blatem koniecznie płytki, nawet wzory które najmodniejsze. W gazetach budowalnych to samo, takie i takie płytki. A ja znalazłam w sieci takie coś: http://paneledokuchni.pl/, to specjalne ochronne panele, robione pod wymiar i z wzorem jaki się tylko wymarzy. Zaryzykowałam i postawiłam na te panele. Teraz wszyscy zachwyceni i sami takie chcą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina_61866
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 269

PostWysłany: Sob Lis 19, 2016 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepsi to http://hbstudio.pl/ Specjalizują się w projektowaniu wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych. Na swoim koncie mają wiele wykonanych projektów mieszkań i domów, jak i przestrzeni publicznych

Ostatnio zmieniony przez karolina_61866 dnia Pią Gru 16, 2016 4:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koniczynka86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 81

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobry pomysł bo dobry projektant na pewno zaprojektuje ciekawe wnętrze, jednak korzystanie z takich usług jest drogie, więc to wszystko zależy od środków jakie posiadasz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karii
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 11

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie taki architekt wykorzystał stolarstwo artystyczne wrocław, mam teraz piękne drewniane wnętrze. samemu takie ciężko zaprojektować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcelinia188
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 97

PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jak się samemu jest dobrym w wyborze aranżacji itp, to szkoda pieniędzy na architekta wnętrz.
_________________
lusterka do łazienki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Myszca
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 01 Wrz 2016
Posty: 49

PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tak chcieliśmy bo nie wiedzieliśmy jakie światło zrobić w salonie Razz Ale domifikacje nam pomogły http://domifikacje.pl/metamorfozy/salon-odmieniony-za-pomoca-oswietlenia/ Przy kolejnych remontach też będę sugerować się blogami i poradnikami a nie projektantami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rodbond
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Sty 2017
Posty: 10

PostWysłany: Sob Sty 28, 2017 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby zaoszczędzić trochę pieniędzy projekt można wymyślić samemu. Lub podpatrzeć pomysły i sami niemego ich modyfikować. Dobre wnętrza widziałem na blogu .http://trendtapety.pl/category/inspiracje/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Biratta
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 28

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to jest drogie? Myślę, że to źle postawione pytanie. Raczej powinieneś zapytać- "czy to jest opłacalne?". I wtedy powiem Ci, że jak najbardziej jest to opłacalne. Na projekcie wnętrza nie warto oszczędzać, bo gdy zaczniemy sami bawić się w projektanta, to naniesiemy w międzyczasie tyle poprawek, że w rezultacie okaże się, że wydaliśmy więcej, niż gdybyśmy współpracowali z biurem projektowym. Przekonałam się o tym na własnej skórze Wink W końcu mąż powiedział, że czas najwyższy zatrudnić projektanta i tak trafiliśmy do studia HLD w Warszawie. Ale od razu zaznaczam - oferują projekty także osobom spoza Warszawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem podobnego zdania, wynajęcie architekta to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli możecie sobie na to pozwolić. Wnętrza urządzone przez specjalistów są bardziej funkcjonalne, także to dobra inwestycja. Mogę polecić Panią Kowalczyk, bardzo dobry architekt z doświadczeniem odpowiednim wyczuciem i dużą wiedzą. Jej firma http://maisoncreative.pl zajmuje się sprzedażą tkanin, mebli, żyrandoli, obrazów, mają bardzo piękne, eleganckie rzeczy, to przedstawiciel francuskiej marki Mis en Demeure.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
calinek9
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 4

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto podpytać znajomych? Ja tak zawsze robię i zawsze wychodzi z tego coś dobrego Smile
_________________
Miłość i nienawiść są pokrewnymi uczuciami, a poza tym łatwiej jest znienawidzić kogoś, na kim ci zależało, niż tego, kto był ci obojętny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi niedawno potrzebna była aranżacja wnętrz łodz. Znajomy polecił mi to biuro projektowe http://gbt-architekci.pl/ . Po obejrzeniu ich portfolio stwierdziłam, ze to jest to czego szukam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciejj862
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Maj 2016
Posty: 115

PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto zatrudnić projektanta wnętrz? Moim zdaniem tak - profesjonalnie zaprojektowane wnętrza są bardzo eleganckie i stylowe, a zarazem funkcjonalne. Co prawda to kosztuje, ale nie tak wiele, jak się niektórym wydaje. Gdybyście szukali kogoś w Krakowie, to sprawdźcie sobie VISION-STUDIO, tu http://www.vision-studio.com.pl możecie sobie obejrzeć ich portfolio - mi bardzo podobają się ich projekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karme
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 75

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie architekta z okolic Warszawy, to warto mieć na uwadze Designas. To bardzo rzetelna firma, oferują kompleksowe usługi, mają własną ekipę remontową, która wykańcza wnętrza z dużą dbałością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łosica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 80

PostWysłany: Sob Sie 26, 2017 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno profesjonalista stworzy piękny projekt, ale ja się zastanawiam czy w zaaranżowanym wnętrzu przez kogoś innego będziemy czuć się dobrze. W końcu to nasz dom, czy mieszkanie i najważniejsze żeby to właśnie dla nas to wnętrze było praktyczne. Jest bardzo wiele rozwiązań i udogodnień, które sami możemy wprowadzić w swoim domu. Planuję niebawem rozpocząć remont kuchni i szukam niezbędnych gadżetów jakie mogą się przydać, by kuchnia wyglądała gustownie, a przy tym była w pełni funkcjonalna. Tak trafiłam na akcesoria meblowe http://www.tco.com.pl/akcesoria-meblowe/organizacja-szuflad-i-segregacja/. Wysokiej jakości wkłady do szuflad firmy TCO z pewnością świetnie się sprawdzą i pozwolą na utrzymanie porządku i ładu w dotychczas niezbyt uporządkowanych szufladach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy