FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Twardy jak kamień
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się zawsze podobał kamień na elewacjach. I długo myślałam, że u znajomych to jest kamień ale jak zapytałam to się okazało że to płytki elewacyjne Joniec z betonu! wiadomo, że sporo sporo tańsze a wyglądem nie odbiegają od naturalnego kamienia. Także jak najbardziej polecam szukać takich zamienników jak Wam się elewacja tego typu marzy a zwyczajnie Was na nią nie stać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
koska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 83

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winetta napisał:
Mnie się zawsze podobał kamień na elewacjach. I długo myślałam, że u znajomych to jest kamień ale jak zapytałam to się okazało że to płytki elewacyjne Joniec z betonu! wiadomo, że sporo sporo tańsze a wyglądem nie odbiegają od naturalnego kamienia. Także jak najbardziej polecam szukać takich zamienników jak Wam się elewacja tego typu marzy a zwyczajnie Was na nią nie stać.


znaczy ten Joniec co ma ogrodzenia? bo ja właśnie od nich myślę stawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ten Joniec, można właśnie mieć i elewacje i ogrodzenie na jeden wzór i to się wtedy ciekawie komponuje. To jak chcesz i na domu mieć płytki od nich to sobie już ogrodzenie odpowiednie dobierz. Żeby potem pasowało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, myślę że to fajnie wygląda rzeczywiście. Ja mam takie rozwiązanie u siebie z tym że ogrodzenie i elewację mam z piaskowca, właśnie czytam na tej https://www.wykonawca.pl/artykuly/czytaj/Skuteczne_czyszczenie_piaskowca,0132668001447143717.html stronie jak powinno się go prawidłowo czyścić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wercia5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 89

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 9:34 am    Temat postu: kamieniarstwo budowlane Odpowiedz z cytatem

Po śmierci mojej mamy chciałam żeby jej nagrobek był wyjątkowy, mama zawsze lubiła twórczość Wisławy Szymborskiej i bardzo chciałam, żeby znalazł się tam cytat jednego z jej wierszy. Na szczęście trafiłam na kamieniarstwo budowlane warszawa i spełnili wszystkie moje wymagania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu mowa o kamieniu w budownictwie i wnętrzarstwie. Co do takiej sprawdzonej firmy od projektów budowlanych specjalizującej się w wykonawstwie elementów z kamienia naturalnego to ja mogę doradzić http://bagomar.com.pl Oferują szeroki wybór materiałów i usług, także zdecydowanie warto sobie ich sprawdzić. Nam wykonali ogrodzenie i blaty i bardzo fajnie wszystko wyszło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy