FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pożyczka hipoteczna jak znaleźć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucyna2
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o porównywarki kredytowe, to gdy raz szukałam najlepszej opcji na kredyt, zauważyłam dziwną sprawę. Otóż sprawdzałam dwie czy trzy porównywarki i gdy wpisywałam takie same parametry, za każdym razem pokazywało mi inny najlepszy bank.
Wydaje mi się, że te porównywarki są zrobione tylko i wyłącznie po to, by przyciągnąć do siebie klientów, a na pierwszym miejscu będą te które płacą najwyższe prowizje dla właścicielom porównywarek.
_________________
https://stylowo-mieszkam.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Mar 15, 2017 1:09 pm    Temat postu: Kredyt, kredycik Odpowiedz z cytatem

Do niedawna z Małgosią, moją żoną, wynajmowaliśmy kawalerkę, ale ile można siedzieć na cudzym? Poza tym wydaje mi się, że lepiej co miesiąc płacić ratę kredytu, ale być na swoim niż czynsz do ręki właściciela mieszkania. Co swoje, to jednak swoje, mamy pewność, że nikt nas nie wyrzuci z dnia na dzień z mieszkania (chyba że nie będziemy spłacać kredytu). Obydwoje pochodzimy spod Wrocławia, znaleźliśmy fajne mieszkanko na osiedlu "promenady wrocławskie", 55 metrów kwadratowych, blisko do Rynku. Niedaleko jest też stacja rowerowa, a dla nas jako zdeklarowanych miłośników dwóch kółek to ważne Very Happy . Teraz chodzimy po bankach i staramy się uzyskać kredyt. Powiem Wam, że ciężko, trzeba mieć 10-20% wkładu własnego. Szukałem i szukałem, w końcu trafiłem na kredyt hipoteczny w BZ WBK - https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-hipoteczne/kredyt-mieszkaniowy/kredyt-mieszkaniowy.html . Byłem u nich wczoraj na rozmowie i okazało się, że możemy z Gochą liczyć nawet na kredyt do wysokości 50% mieszkania. Wkładu własnego mamy 110 000 zł - kilka lat wyrzeczeń i pracy w Niemczech swoje zrobiło. Mam nadzieję, że jeszcze rodzinka pomoże i wkrótce będziemy się cieszyć z własnego "m", trzymajcie kciuki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ameba5
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz o kredyty hipoteczne jest o wiele trudniej niż jeszcze kilka lat temu. Wiem, bo moja siostra chciała taki wziąć, ale w banku powiedzieli jej, że musi mieć co najmniej 20% wkładu własnego. Jeżeli mieszkanie kosztuje 300 000 zł, to ona musi mieć 60 000 zł!!!. To kupę kasy i nie wiem, czy są ludzie którzy mogą tak spokojnie taką sumę odłożyć. ALbo muszą to robić przez jakiś bardzo długi czas.
_________________
Niektórzy pojawiają się znienacka. Mieszają, mącą w naszych sercach. A potem znikają bez pożegnań. Żadne czary, tylko nasza naiwność pozwala byle komu się oswoić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roman2222
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 69

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej jak poczyta się i posprawdza sie kilka ofert i wybierze tę która najbardziej nam dopasuje. A ja wam podsunę tą ofertę https://kredyt123.pl/kredyt-hipoteczny a to kilka szczegółów wysokie sumy kredytowania, wydłużony okres spłaty, minimalne oprocentowanie, przystępny plan ratalny, kredytowane opłaty i prowizje , 0 zł przy wcześniejszej spłacie. Resztę poczytajcie sami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewafa
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 15

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zajrzeć sobie też tutaj: http://plbank.pl/kalkulator-finansowy/na-jaki-kredyt-mnie-stac/. Wiem, że takie narzędzia nie mogą być w żaden sposób decydujące czy wiążące, ale moim zdaniem fajnie w taki sposób można zdobyć mniej więcej pogląd na swoją sytuację. Moim zdaniem wiele osób nierozważnie bierze kredyty a później musi się zmagać z problemami finansowymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondzil
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 69

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej przeanalizować wszystkie oferty i rankingi a potem wybrać najtańszą chwilówkę.

Ostatnio zmieniony przez kondzil dnia Pon Sie 27, 2018 4:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zdzisia
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2017
Posty: 13

PostWysłany: Sob Sie 12, 2017 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zwrócić się do https://dobrekredytowanie.pl/ którzy doradzą nam, co wybrać. Nie każda oferta jest dla każdego. Czasami niewielki zapis może spowodować, że oferta nie będzie najlepsza. Zatem warto korzystać z pomocy specjalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdasi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejdź najpierw na stronę pożyczki bez bik i krd online i sprawdź, czy przypadkiem taka forma pożyczania pieniędzy nie będzie dla ciebie bardziej korzystna. Zero formalności, szybka wpłata na konto i możliwość rozłożenia na raty sprawiają, że tego typu pożyczki są popularną wśród Polaków metodą pożyczania pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karme
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 75

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt hipoteczny to czasami jedyne rozwiązanie, sprawdźcie sobie http://hipoteczny.polska-kredyt.pl to serwis, w którym można porównać sobie poszczególne oferty bankowe, fajna sprawa. Posiadanie własnego mieszkania to duży komfort.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mojezdanie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 139

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wśród moich znajomych nie ma sob, które nie miałyby mieszkania na kredyt. Myślę, że dobrze, że niektórzy deweloperzy robią ułatwienia dla swoich klientów i zapewniają dostęp do ekspertów finansowych. Takie udogodnienia zapewnia DS Development gdynia deweloper
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz kredyt na mieszkanie można zaciągać w takich firmach jak concash, z ograniczeniem formalności i co więcej na całkiem korzystnych warunkach. Oczywiście wymagania sa mniejsze niz w banku, dlatego więcej osób może mieć własne M z concash
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1430

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgadzam się z tym, że wszystkie pożyczki są złe. Trzeba najperw porównać oferty firm pożyczkowych i wybrać dla siebie najlepszą opcję. Jesli się pożycza pieniadze z głową to nie ma się czego obawiać. Najlepiej wybrać firmę z polecenia, ja osobiście rekomenduję Kredyt123 . Pożyczyłam już u nich dwukrotnie niewielkie kwoty i jestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 819

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy z pracy również poleca Kredyt123. Już kilka razy pożyczył u nich pieniądze, bo niestety zarobki w naszej firmie są niewielkie a ma na utrzymaniu dwójkę dzieci. Ostatnio brał także kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Ja rownież zastanawiam się nad pożyczką w tej firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniaola37
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 184

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca jest coś takiego - jak hipoteczny to raczej kredyt. Ale może zainteresowałoby Cię coś takiego jak pożyczki ratalne w firmie pozyczkago? Nie jesteś obciążony na wiele lat kredytem, a pożyczkę możesz spłacić już w dwa lata albo nawet rok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olinek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 9

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele porównywarek i kalkulatorów, radzę skorzystać właśnie z nich : )_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy