FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakup nowego samochodu z salonu opłaca się?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opłaca się tylko że mało kogo dzisiaj na to stać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Wto Sty 26, 2016 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie tak, ale w wielu przypadkach później i tak trzeba wydawać kolejne pieniądze. My musieliśmy naprawiać tylną belkę peugeot 206 w Peugeot-Citroen. Na szczęście trafiliśmy na fachowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem się nie opłaca. Lepiej kupić używany samochód na Sprzedajemy.pl. To bezpłatny serwis ogłoszeniowy, więc później można też tam auto sprzedać. Nowe pojazdy szybko tracą na wartości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynaa87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 120

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej kupić nowy z salonu, niż używany, pomimo, iż nowy jest dużo droższy - nowy jest bezawaryjny i mamy pewność, że nie będzie działał bezproblemowo przez wiele lat, a z używanym to nigdy nic nie wiadomo. Ja swojego Opla kupiłam u dealera tej marki w Warszawie http://opel.autozoliborz.pl - często mają tam spore promocje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę kupować używane auta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Sob Lut 27, 2016 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jinoo napisał:
Niby rzeczywiście tracą szybko na wartości, ale z drugiej strony, jak będziesz od początku serwisować w ASO to masz tak pewną historię, że sprzedasz auto szybko i za dużo większą kwotę. Inwestycja w samochód nigdy się nie zwraca i po prostu trzeba to przeżyć. Zawsze możesz zaoszczędzić kupując tanie ubezpieczenie oc

W zupełności się zgadzam Smile tym bardziej że można sobie wyszukać tanie OC na tym kalkulatorze http://cuk.pl/samochod
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 240

PostWysłany: Nie Lut 28, 2016 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem, że w Cuk można też zapłacić za ubezpieczenie w 11 ratach, to też dobre rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hermes
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Nie Lut 28, 2016 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie się opłaca. Masz pewność, że bierzesz auto z pewnego źródła a nie od "mirka handlarza". Samochód masz na lata. Jeśli teraz brałbym auto to wziałbym Volvo. Najlepiej S80. Tylko jeszcze trochę pieniędzy mi brakuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 2:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że szybko tracą na wartości, ale jednocześnie wiesz co kupujesz Smile Kiedy bierzesz coś od prywatnej osoby nigdy nie wiesz do końca co w samochodzie siedzi. Moja znajoma ostatnio miala wypadek właśnie samochodem, który niedawno kupiła ale od osoby prywatnej. Wypadek z przyczyn technicznych, nie z jej winy. Tylko z pomoca likwidacja szkod honda naprawy bezgotowkowe udało sie naprawić auto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damiann90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 144

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2016 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z finansowego punktu widzenia najlepiej kupić używany samochód, nie nowy z salonu, ale z używane wymagają częstych napraw, są zawodne, itp., także moim zdaniem kupno nowego auta w salonie to dobry pomysł - co prawda zapłacimy więcej, ale za to mamy bezawaryjny samochód na gwarancji. Kupując nowe najlepiej kupować takie z poprzedniego rocznika - na wyprzedażach chodzą często po kilka/kilkanaście tyś. taniej, niż normalnie. W W-wie tutaj http://www.autozoliborz.pl/opel-promocje widziałem ostatnio taką wyprzedaż na Ople.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Nie Sie 28, 2016 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weronika88 napisał:
Z własnego doświadczenia wiem, że w Cuk można też zapłacić za ubezpieczenie w 11 ratach, to też dobre rozwiązanie.

My tak płaciliśmy jak braliśmy pakiet auto i mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tusam
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kupowanie samochodu prosto z salonu jest kompletnie nieopłacalne. Już lepiej kupić auto, które jest 2-3 lata używane. W takim wypadku wartość auta jest niższa a sam samochód jest w bardzo dobrym stanie. Kilka tygodniu temu szukałem firmy która oferuje samochody zastępcze z oc Łódź, udało mi się od nich otrzymać 3 letnie auto na czas naprawy mojego. Stwierdzam, że przy tylu latach używania samochód musi być w dobrym stanie do jazdy, więc czemu by tylu letniego samochodu nie kupować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pirat
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Wrz 2016
Posty: 15

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2016 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem sie oplaca. Wezmy na to, ze kupujemy samochod uzywany wygladajacy technicznie dobrze. A co jesli po jakims czasie wyjda jakies kwiatki i trzeba bedzie sporo w niego zainwestowac? W dziejszych czasach kupic sprawdzony uzywany samochod graniczy z cudem. Jedyna opcja to jakis znajomy sprowadzajacy samochody, ktory nas nie zrobi w bambuko. Wracajac do samochodow nowych, przeciez wiekszosc dealerow oferuje korzystne raty np. http://www.renaultfinansowanie.pl/finansowanie/kredyt-na-samochody-nowe . Uwazam to za o wiele bardziej bezpieczne rozwiazanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 240

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2016 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martina napisał:
My tak płaciliśmy jak braliśmy pakiet auto i mieszkanie.

Ja mam ten pakiet http://cuk.pl/samochod/pakiet_oc_i_ac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafko146
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 1

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2016 8:41 am    Temat postu: Salon samochodowy Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że wato kupić samochód prosto z salonu. Sam taki kupowałem ostatnio i mogę powiedzieć, że sprawdza się bardzo dobrze. Brałem auto w tym salonie: http://www.toyotamarki.com.pl/salon . Rozważałem pomiędzy Toyotą GT86 a Toyotą RAV4, no i wziąłem GT86. Ale jest tutaj też wiele innych samochodów: 4X4, osobowe oraz dostawcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy